Peticija za hitno osnivanje azila za napuštene životinje u Titelu

Quoted post


Gost

#12 Re:

2015-10-07 07:02

#10: -  

 Bas mi je zao sto mislite da je ovo politicka igra. Autor ove peticije ne pripada niti jednoj politickoj partiji, a takodje ni ne misli da se peticijom moze nesto promeniti. Ako znate drugi način da se počne sa resavanjem ovog problema, slobodno recite jer je pokretanje peticije prvi korak ka pocetku resenja. Ja ni ne zivim u Titelu, iako sam iz Titela, ali svaki put kada dodjem imam neki problem na ulici. Volim zivotinje, ali se ujedno i plasim za svoje dete, koje su psi letos napali. S druge strane, sokirana sam nemarom gradjana prema svojim ljubimcima. Sto se potpisnika tice, do sada je potpisalo samo 10% od potrebnog broja potpisa. Tako da, ako zelite da pomognete, saljite dalje, meni je svejedno da li je neko iz neke partije ili nije, time se ne bavim, ali bez 1000 potpisa necemo nista uraditi.

Pozdrav,

Marijana Veliki Majstorovic

Odgovori


Gost

#13 Re: Re:

2015-10-07 10:58:47

#12: - Re:  

 Verujem da su vase namere iskrene.....ali da su vam odredjene plliticke strukture ukrale ideju i koriste u svojoj, sad vec kampanji, jesu.....Evo u komentaru smo mogli da vidimo skoro kompletan rebalans budzeta, koliko novca se trosi na atarske puteve itd.....Kakve to veze ima sa onim jadnim psima na ulici  ???