Peticija za hitno osnivanje azila za napuštene životinje u Titelu


Gost

#1

2015-10-06 08:57

Zbog sigurnosti dece i gradjana na ulicama i zbog zastite zivotinja.

Gost

#2

2015-10-06 10:02

Svaka opstina treba da ima azil ali da to bude odradjeno kako treba...Zivotinje treba da imaju normalne uslove za zivot da budu sterilisane da uzivaju a ne da pate. Psi nisu krivi sto su ljudi neodgovorni . U azilu treba da rade ljudi koji vole zivotinje a ne da ih ti isti ljudi muce kao sto je slucaj u vecini azila :( AZIL TREBA DA BUDE PRIHVATILISTE A NE SINTERAJ .

Gost

#3

2015-10-06 10:19

Zato što volim životinje!

Gost

#4

2015-10-06 10:52

Kao odbornik Skupstine opstine Titel sam postavio pitanje Predsedniku opstine gospodinu Draganu Bozicu jos nekako s'proleca na Skupstini,,Zasto nasa opstina Titel ne planira sredstva za azil a mnogi od nas znaju da su psi lutalice napadali prolaznike kako u Titelu tako i u Sajkasu,pa i stete pravili na pojedinim gazdinstvima(?)usledio je odgovor:,,Tako nesto je jako skupo,kao hotel da bi se gradio...kaze,,toliko kosta,,...!??Juce izglasan novi rebalans budzeta opstine n.p.r. za atarse puteve za Vilovo 5.850.000 dinara a nema Vilovo ni rit(kaze gradice surduk...?),Sajkas se pojavljuje odjednom sa 3.500.000 dinara(kaze,nije ni upucen gde ce se graditi atarski put,ne razume se u tako nesto...?)...Odbornici iz Titela iz vladajuce vecine samo cute k'o hipnotisani...???Pitam se da li ce ovo sto pisem neko i procitati...!??Toliko... (y)

Gost

#5

2015-10-06 11:12

Zato sto volim zivotinje I uradicu sve samo da im bude bolje...

Gost

#6

2015-10-06 11:32

zato sto volim dete prvenstveno!!!!!!!!


Gost

#7

2015-10-06 11:52

Potpisala sam je zbog toga što je nemar ljudi koji imaju ljubimce i životinje neverovatan! Te životinje nisu krive što su na ulici i ne krivim ih što napadaju ljude, jer su istraumirani, gladni i bolesni. Krivim samo one koji su ih izbacili iz svog dvorišta na ulicu da se snalaze, bore i pate! Nasilje, trovanje i ubijanje tih životinja je nedopustivo i zaista bi trebalo nešto da se učini da se problem lutalica reši.. Ljudi su jako sebični i misle samo na sebe i ne razmišljaju da time što psa spakuju i odnesu negde ne rešavaju problem, samo ga premeštaju na drugo mesto. A kako mogu već odraslog psa koji im je do juče čuvao kuću i bio ljubimac da izbace na ulicu ili neku njivu, nikada mi neće biti jasno!

Gost

#8

2015-10-06 14:05

Odlična ideja za dobrobit i ljudi i životinja!

Gost

#9

2015-10-06 14:14

Super.Nadam se da ce ova peticija zaziveti i da cemo se svi osvestiti o poceti da resavamo ovaj problem u interest svih strana i kuca i roditelja i nemarnih gazda :)

Gost

#10

2015-10-06 14:43

Samo da je ova peticija zaista nesto sto ce doneti dobro i psima i ljudima.Po potpisnicima, pre bih rekla da je politicka igra.Vecina njih bi tog psa sa ulice pre sutnula nego nahranila i pomogla mu.Toliko o tome....
ghost

#11 Re:

2015-10-07 07:00

#10: -  

 Potpisnici su uglavnom deca tako da ne vidim da je u pitanju politička igra.


Gost

#12 Re:

2015-10-07 07:02

#10: -  

 Bas mi je zao sto mislite da je ovo politicka igra. Autor ove peticije ne pripada niti jednoj politickoj partiji, a takodje ni ne misli da se peticijom moze nesto promeniti. Ako znate drugi način da se počne sa resavanjem ovog problema, slobodno recite jer je pokretanje peticije prvi korak ka pocetku resenja. Ja ni ne zivim u Titelu, iako sam iz Titela, ali svaki put kada dodjem imam neki problem na ulici. Volim zivotinje, ali se ujedno i plasim za svoje dete, koje su psi letos napali. S druge strane, sokirana sam nemarom gradjana prema svojim ljubimcima. Sto se potpisnika tice, do sada je potpisalo samo 10% od potrebnog broja potpisa. Tako da, ako zelite da pomognete, saljite dalje, meni je svejedno da li je neko iz neke partije ili nije, time se ne bavim, ali bez 1000 potpisa necemo nista uraditi.

Pozdrav,

Marijana Veliki Majstorovic


Gost

#13 Re: Re:

2015-10-07 10:58

#12: - Re:  

 Verujem da su vase namere iskrene.....ali da su vam odredjene plliticke strukture ukrale ideju i koriste u svojoj, sad vec kampanji, jesu.....Evo u komentaru smo mogli da vidimo skoro kompletan rebalans budzeta, koliko novca se trosi na atarske puteve itd.....Kakve to veze ima sa onim jadnim psima na ulici  ???


Gost

#14

2015-10-08 15:18

Krajnje je vreme da se nesto preduzme za sve napustene zivotinje i za se obezbedi sigurnost gradjana.

Gost

#15

2015-10-08 19:43

treba angazovati lovce i sve pobiti kao nekad a sad se svi bunite i ko vam je vazniji deca ili zivotinje

\

 


Gost

#16

2015-10-09 09:26

Podpisujem peticiju jer ovim gestom zelim da doprinesem izgradnju Azila za pse lutalice u nasoj opstini Titel koji je preko potreban pre svega maloletnoj deci koja svakodnevno idu u skolu a pogotovo pri povratku svojim kucama u vecernjim satima...Siri dalje...!!!
Pera

#17 Re:

2015-10-11 17:29

#5: -  

 ZATOSTO VOLIMO ZIVOTINJE


Gost

#18 Re:

2015-10-11 20:58

#15: -  

 

 Ma jok, treba ih utopliti i hraniti , a deca nek pockaju...

Jadne male kuce, a deca koja se zimi smrzavaju i gladuju nisu jadna.

Nemamo zakon za kucne ljubimce , a hocemo azil.


Gost

#19 Re:

2015-11-19 23:27

#4: -  

 Ovo svakako treba da ode dalje od komentara ovde, ne treba nikakv hotel, nemamo mi 1000 napuštenih životinja u Titelu, slažem se da mesta za investiranje ima više od sredstava ali isto tako se sve može finansirati i uraditi uz dobru organizaciju i pre svega VOLJU i IDEJU. Nedostaju nam mladi u opštini, poštovanje iskustvu i znaju ali u našoj opštini nema mnogo motivisanih i ljudi koji su predani poslu na kom se nalaze i primaju plate...


Gost

#20

2016-01-02 15:15

Da jednom čovek bude najbolji prijatelj psu.

Gost

#21

2016-01-02 20:34

Ovo je potrebno zivotinjama

Gost

#22

2016-01-03 12:33

Moramo pomoci zivotinjama u Titelu.
z.r.

#23 Re:

2016-01-08 01:17

#15: -  

 


Gost

#24

2016-01-11 21:20

Kad gradjani nemaju savest,svest,humanost i dobrotu kao vrlinu,i ne vole zivotinje kako ce da vole decu i ljude.Treba neko da vodi brigu o napustenim i izbacenim psima a to je jedino moguce u azilu za pse,zato podrzavam ovu peticiju,jer sam sama usvojila mnogo izbacenih pasa na ulucu od NELJUDI,koji ima vise nego sto je verni prijatelj PAS

Gost

#25 Re: Re:

2016-01-11 21:22

#18: - Re:  

 Bolje da se nisi ni javila ?