Ukidanje atesta za zatamnjena stakla ili smanjenje troskova istog

Quoted post

mk3 GTI
Gost

#12

2015-10-10 18:31

Cista glupost, drndaju narod da bi dopunili budzet jos kako znaju i umeju, sta njih briga koliko ko zatamni stakla?! Policija kad te zaustavi svakako spustas staklo ili otvaras vrata! Moja privatnost je moja stvar, da li ce neko da me gleda ili ne! Ne postoji adekvatan izgovor ZASTO zabraniti i ogranicavati stepen zatamnjenja! Sto se soferke tice tu treba da postoji ogranicenje neko. Moj je nazad 95% a napred 70% zatamnjen i savrseno vidim u svim uslovima jer je takva tehnologija folije i ne ugrozavam se nikako, i ne pada mi na pamet da menjam. Pritom klima bolje leti radi, ladovina je, UV zastita 99%, cuva se crni enterijer...

Odgovori

Daka

#33 Re:

2015-10-10 23:01:37

#12: mk3 GTI -  

 Ma treba da postoji papir za homologovanu foliju, da se ne ugradjuje svakakav djubar, ma i nek se plati nesto simbolicno tipa 20ak evra da se to zavede u saobracajnu kao u normalnim drzavama, neka stave ogranicenje sta sme sta ne sme i zdravo svima dobro. Ovako pokloniti 200e drzavi stvarno nema smisla. Ja te folije uopste ne smatram luksuzom a jos manje promenom karakteristika vozila pa da mora proizvodjac da odobrava. Gde su oni videli ovakav model zakona ja bih voleo da znam...