ALEKSIN ZAKON

Quoted post


Gost

#33

2015-10-29 16:42

Jer je moj sin,koji ide u OS "Sveti Sava",dve godine bio fizicki zlostavljan,a ucitelj,i ostali nisu reagovali.Pred 30 roditelja,na roditeljskom sastanku,izgovarano je ime mog deteta,jer su njih petorica decaka tada gurnuli jednu devojcicu.Dve godine,niko nije hteo da spomene ni spreci,da deca poznatog Niskog dilera,brane mom sinu da ode u wc,ili ga udaraju u stomak.Pred 30 roditelja,ucitelj je spomenuo 15 puta ime mog sina,i kada smo nakon toga slavili njegov rodjendan,dosao mu je samo jedan drug,Dete je preplakalo ceo rodjendan u igraonici.Od tada vise ne slavimo rodjendan,jer ima traume.Razlog,deskriminacija zrtve od strane prosvetnog radnika.Nakon svega,se umesao moj bivsi muz,i zapretio licno toj deci i ucitelju da ce da ga ispise iz te skole.Ali traume su ostale i dve godine nasilja,i deskriminacije zrtve,nereagovanja,zlostavljanja.U ovoj zemlji,prepusteni smo samo sebi,nema zakona

Odgovori

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2015-11-03 07:38:27


Znam

#219 Re: / #33

2015-11-03 07:39:49

#33: -  

 

Nemojte CUTATI.... suprostavite se verbalno skoli, ucitelju, psihologu..... dokle god cutite , misle da ste slabi i jos jace udaraju, vredjaju, maltretiraju

Shvatam Vasu bojazan, nije lako u ovakvom drustvu ziveti i odgajati na pravi nacin dete. Ako ne moze da se civilizovano razgovara sa roditeljem jer je pripadnik kriminalnog sloja drustva, ne dozvolite da skola stane na njegovu stranu metodama koje prilice podzemlju!!!! NIJE JOJ TO SVRHA.

verujte mi , nazalost ima takvog iskustva.

 

puno podrske!