Sprečavanje usvajanje deteta u porodicu u instranstvu

Quoted post


Gost

#241

2016-09-27 13:19

Mи, Срби, као народ до сада прихватисмо да наше власти: - потпишу предају на Косову и Метохији (Кумановски споразум под Слободаном Милошевићем), - прихватају лажне оптужбе да су Србија и Србски народ започели рат у СФРЈ и да су одговорни за њега, да смо геноцидан народ и држва (Слободан Милошевић, Вук Драшковић, Борис Тадић, Томислав Николић, Александар Вучић, Ивица дачић), - одбијају да траж ратну одштету за бомбардовање 1999 (сви претходно споменути), - распродају тешко наоружање наше војске (Борис Тадић) - Резолуцију СБ УН 1244 ставе самовољно ван снаге (Борис Тадић), - прихвате шиптарску окупацију Косова и Метохије (Борис Тадић), - распродају друштвене и државне имовине (Борис Тадић), - потпишу СОФА споразум са САД (Вук Драшковић - Борис Тадић), - потпишу Бриселски споразум и да прихватају шиптарски терористичку власт на Косову и Метохији за закониту (Николић-Вучић-Дачић), - прихватају потпун губитак суверенитета Републике Србије на Косову и Метохији (Николић-Вучић-Дачић), - се мире са постављањем државне границе између Косова и Метохије и остатка Републике Србије (Николић-Вучић-Дачић), - незауставиво распродају сву имовину, земљиште, природне изворе и богатства Републике Србиј (Николић-Вучић-Дачић), - потпишу Споразум с НАТОом (претходна тројица), - су уништили су образовни систем (сви претходно наведени), - непрекидно делују супротно Уставу Републике Србије (сви претходно наведени), итд. ... итд. Све им то није доста већ почињу и децу да расподају!!! Хоће ли држављани Републике Србије, хоће ли Срби, и то да аминују? Ја потписујем ову петицију, не зато што много верујем да ће она зауставити такво уништавање народа и државе Републике Србије,не зато што много верујем да ће она зауставити продају овако дивног детета, већ да и овај пут изразим своје беспомоћно огорчење и протест против свега тога, јер немам основе више да верујем да ће наш народ започети општи протест укључујући општи штрајк с тарајњем док се ови властодршци трајно не повуку с власти. Ипак у мени постоји још неки промил наде да ће цео наш народ да се освести и све то заустави, почевши са заустављањем продаје овог милог невиног детета.

Др Љубомир Т. Грујић, пензионисани редовни професор

Odgovori


Gost

#252 Re:

2016-09-27 14:35:07

#241: -  

 svaka čast profesore

Александра

#312 Re:

2016-09-27 19:34:52

#241: -  

 Драги професоре подржавам сваку реч коју сте написали. Не знам колико моја подршка Вама уопште може значити, или колико ће мој потпис помоћи спасавању детета, али све је боље од ћутања. Бесна сам и разочарана јер сам преко свог фејсбук профила читав дан делила постове у вези са овим догађајем, а само је неколико жена лајковало или поделило. Мушкарци, Србенде, којима су вазда пуна уста српства, нико ништа. Заиста сам бесна и огорчена, али ваш пост улива наду да још има Срба интелектуалаца који не забијају главу у прашину.

Александра Куљанин, професор историје из Ужица, а овде врло битно и мајка четири сина.