Не дозволимо да дечје одмаралиште претворе у центар за мигранте

Quoted post


Gost

#103 dobro jutro palančani

2016-11-07 10:06

dobro jutro palančani

-niste pisali peticije kada ste pakovali kofere svojoj deci i pratili ih da odu iz palanke,niste pisali peticije kada su vam ispred nosa zapošljavali dzebalebaroše u opštini,niste pisali peticiju kada je miljko preleteo u SNS da bi ostao kao lešinar na vlasti i to poslednji lešinar,niste pisali peticiju za to što neko ide na bazen dzabe a neko debelo plaća kartu,niste pisali peticiju jer vam decu trenira paja od prekorampu koji nema ni tri razreda škole,niste pisali peticiju jer vam se zatvara drzavna apoteka,niste pisali peticiju jer nema dovoljnog broja dece u školama,niste pisali peticiju jer opštinari pokradoše sve šta su mogli a sada pišete peticiju za nešto šta ne pripada vama i nema veze sa vama jer je to stvar niške uprave a miljko je dao zeleno svetlo i šta hoćete sad? Koji vam je ,kada je završena priča,nešto ćete da uradite,e nećete ništa zato što ste nesposobni uvek bili i ostali!

Odgovori

SASA

#115 Re: dobro jutro palančani

2016-11-07 10:41:12

#103: - dobro jutro palančani 

 ako se neko bunio za mnoge stvari unazad i apelovao na sve i svasta ranije to sam bio ja....kao sto sam i sada pokrenuo ovu peticiju...ali po obicaju, nisam uspeo da doprem do svesti palancana koji NECE NIKOM DA SE ZAMERAJU ili nemaju nista od toga da se zalozecza to jer im ne nudim pare....e da je vise mojih istomisljenika...ne bi sve bilo ovako




Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...