Не дозволимо да дечје одмаралиште претворе у центар за мигранте


Gost

#101 ako ste ugostili vucica ugostite i azilante

2016-11-07 09:59

xaxaaaa pa stavrno do juče su palančani gostili vučića a sad im kao gostiti azilante mrsko haha a vucic je veci smrad od svih njih haaaa veliki cistunci i moralisti 


Gost

#102 Re: imate čime da se bavite

2016-11-07 10:02

#96: - imate čime da se bavite  

 po cemu cecto biti dobro...primili smo u palanci izbeglice u hotelu ES  i to su bili ljudi koji ostaju tu pa je od hotela ostala ruina...u decjem odmaralistu planiraju da naprave prolaznu stanicu...sta ce ostati onda tek od njega...i ne samo od nhega nego i od manastira i okoline...sta ce biti kad dodje 250 stranaca na 100ak mestana...ko ce tu biti ugrozen? Pobeci ce i ti mestani odatle jer ce biti prinudjeni na to


Gost

#103 dobro jutro palančani

2016-11-07 10:06

dobro jutro palančani

-niste pisali peticije kada ste pakovali kofere svojoj deci i pratili ih da odu iz palanke,niste pisali peticije kada su vam ispred nosa zapošljavali dzebalebaroše u opštini,niste pisali peticiju kada je miljko preleteo u SNS da bi ostao kao lešinar na vlasti i to poslednji lešinar,niste pisali peticiju za to što neko ide na bazen dzabe a neko debelo plaća kartu,niste pisali peticiju jer vam decu trenira paja od prekorampu koji nema ni tri razreda škole,niste pisali peticiju jer vam se zatvara drzavna apoteka,niste pisali peticiju jer nema dovoljnog broja dece u školama,niste pisali peticiju jer opštinari pokradoše sve šta su mogli a sada pišete peticiju za nešto šta ne pripada vama i nema veze sa vama jer je to stvar niške uprave a miljko je dao zeleno svetlo i šta hoćete sad? Koji vam je ,kada je završena priča,nešto ćete da uradite,e nećete ništa zato što ste nesposobni uvek bili i ostali!


Gost

#104 Re:

2016-11-07 10:09

#1: -  

 A kad si bio u Manastir poslednji put i koliko često ideš tamo kad si tako vezan?


Gost

#105 Re: Re:

2016-11-07 10:11

#4: Slaviša - Re:  

 ne dolazi više niko u divljanu ni deca ni odrasli,imas samo nekoliko kuća staracka domacinstva i to sve ljudi pred mrečku opustelo sve i ako bi azilanti uopšte hteli da dođu treba da ih dočekamo jer nema više ni ko da dođe tolka smo beda!


Gost

#106 Re: Re: imate čime da se bavite

2016-11-07 10:12

#102: - Re: imate čime da se bavite  

 pa nije to tako strasno,opusti se covece ,niko nije gadljiv na pare a azilanti ih donose!


Gost

#107 Re: Re: Re: Re:

2016-11-07 10:14

#13: Sasa Miladinovic - Re: Re: Re:  

 nema žive duše u divljanu kakva škola u prirodi,ovo je 21 vek ta skola u prirodi više ne postoji,šta je vama ljudi?


Gost

#108 bravo miljko

2016-11-07 10:17

bravo miljko sve uništi do poslednjeg trzaja!kada smo te glasali sad gazi,trpimo!


Gost

#109 jelena

2016-11-07 10:26

sramno je koliko je mali broj palančana koji su ostali u palanci potpisalo peticiju,uzaludan vam je trud,ljude ne zanima ništa,neće da se pomere teško im da se potpišu,epa kad su takvi treba da dovedu 22 hiljade azilanta a ne 220!


Gost

#110

2016-11-07 10:30

ljudi iz radoznalosti procitaju komenatare na peticiji,i oni ih vise zanimaju nego to šta ce sutra da bude,predali su se,bas briga palančane za azilante i za divljanu i za sve.Ko od palančana ide u Divlajnu?Nikog ne zanima ništa više,gledaju da imaju da uđu u toplo,da nešto pojedu i popiju,a sve drugo je nebitno.Niko se ne bavi više ni sobom a ne azilantima,propala je ova peticija!Propali pokušaj pokazivanja da je u palanci opstalo malo zdravog razuma jer zdravog razuma više nema!


Gost

#111 iskreno mi je zao

2016-11-07 10:33

poštovanje za osnivača ove peticije i iskreno žaljenje za to što ona ne može da uspe jer palančani su posebna sorta i oni prosto  ne umeju da se izbore za bilo šta bolje zato je i vlast takva kakva jeste i zato su i deca mlada obrazovana van palanke!


Gost

#112 Re: Re:

2016-11-07 10:35

#23: Sasa Miladinovic - Re:  

 teško da će ovo da uspe,jer ljude mrzi da žive a palančani se potpisuju samo kada se razvode i kad se venčavaju.


Gost

#113 Re: jelena

2016-11-07 10:38

#109: - jelena  

 jeste sramno sto niko nije hteo ni prstom da mrdne jer ga se to kao uopste i ne tice...a sad kad sam ja pokrenuo ovu peticiju tesķo im je i potpis da stave...vise je Nislija potpisalo nego palancana...zato smo tu i gde jesmo...jer se za nista ne borimo


Gost

#114 molim za malo pažnje

2016-11-07 10:40

Palančani i vi koji se tako osećate dajte malo se urazumite,ova peticija samo zabavlja palančane da čitaju ko šta piše,i da čitaju komentare  kao u blicu .Dobro zezanje i radoznalost.

Pa ljudi šta vam je,koga je bilo briga dok su se mladi obrazovani ljudi iseljavali,i koga je briga što se iseljavaju i dalje,u Palanku ostaju samo starci i oni baš baš propali koji nisu spsobni da igde išta steknu i odu.Kako ti pasivni i ugnjeteni mogu išta da promene ,ne mogu ništa da promene.da mogu ne bi opštinu vodio čovek koji je dno dna! 

Svaki azilant je bolji i vredniji od vlasti u palanku,azilanti su suvo zlato u odnosu na seljačke političare,neka dođu ljudi!

SASA

#115 Re: dobro jutro palančani

2016-11-07 10:41

#103: - dobro jutro palančani 

 ako se neko bunio za mnoge stvari unazad i apelovao na sve i svasta ranije to sam bio ja....kao sto sam i sada pokrenuo ovu peticiju...ali po obicaju, nisam uspeo da doprem do svesti palancana koji NECE NIKOM DA SE ZAMERAJU ili nemaju nista od toga da se zalozecza to jer im ne nudim pare....e da je vise mojih istomisljenika...ne bi sve bilo ovako

SASA

#116 Re:

2016-11-07 10:43

#110: -  

 narod se ponasa ko da zivi u nekoj drugoj dimenziji i da to njih ne dotice...stvarno ne znam sta treba vise da uradim da bi ih probudio...pare nemam da im nudim...posto su uglavnom navikli na to da se prodaju za 1000-2000 dinara...


Gost

#117 Re: Re: dobro jutro palančani

2016-11-07 10:43

#115: SASA - Re: dobro jutro palančani 

 a ti li si sašo onija što radi u crveni krst ?

SASA

#118 Re: iskreno mi je zao

2016-11-07 10:44

#111: - iskreno mi je zao 

 hvala Vam na podrsci, ja se necu predati dokle god ima imalo nade...nadam se da ce se jos neko osvestiti


Gost

#119 Re: Re:

2016-11-07 10:44

#116: SASA - Re:  

 da ih odvedeš na jedan elektro šok u toponicu!u kamion da i natovaris kao stoku pa u toponicu na jedno deset tretmana dok se ne opasulje!


Gost

#120 Re: Re: iskreno mi je zao

2016-11-07 10:46

#118: SASA - Re: iskreno mi je zao 

 moje poštovanje takođe,potpisujems vaku reč,palančanima se nudi samo da se potpišu oni neće,pa kad su bandoglavi treba vučić da im dovede po pet azilanta u svaku kuću pa da vidim onda kako se neće mrdnu!


Gost

#121 Re: Re: Re: dobro jutro palančani

2016-11-07 10:48

#117: - Re: Re: dobro jutro palančani 

 ne...ne radim u crvenom krstu...

Samo sam istinski borac za pravdu celog zivota


Gost

#122

2016-11-07 10:50

Zato sto ne zelim da mi dete ide na druga mesta na skolu u prirodi a imamo ovo prelepo mesto

Gost

#123 Paunovic

2016-11-07 10:52

Nadam se da ce ova poruka stici do osnivaca peticije i ostalih Belopalančana kojima je stalo da Divljanu očuvaju.Divljana je prelepo mesto,priroda je čarobna,ima veliko jezero na čijim obalama se pliva za časni krst na Bogojavljenje,na tim obalama su mnogi od vas koji čitate ovo odrastali.Tu su se dešavale prve ljubavi,plakalo se,patilo,provodilo se leto lepše nego na moru.Ljudi su se družili i lepo provodili unoseći lepotu u tmurne živote.Divljana je bila i ostala jedna velika kotlina mladalačkih tajni,i jedna velika mladost.

Nemojte da dozvolite da ta mladost bude uništena,molim vas da svi do jednog podelite ovu peticiju svojim prijateljima na fejsbuku i da ih zamolite da je potpišu.Sačuvajmo srž naših života,potpišimo peticiju!


Gost

#124 Re:

2016-11-07 10:55

#122: -  

 pa potrudi se onda,potiši peticiju za svi članovi porodice,za komšije,potpiši rodjaci,pošalji link na ljudi na fejs koje poznajes,de da se ispotpisujemo da nas ima bar jedno deset iljade da ne dozvolimo da nam azilanti sutra prave decu!


Gost

#125 Re: Re: Re: Re: dobro jutro palančani

2016-11-07 10:56

#121: - Re: Re: Re: dobro jutro palančani 

 poznajemo se ,e neka si ovo naprail,sve pohvale!




Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...