Не дозволимо да дечје одмаралиште претворе у центар за мигранте

Lazar

#51

2016-11-06 21:17

Ne želim nikakve migrantske centre u Srbiji. Ogradu na granice, kao što su Mađari uradili, i dalje od nas sa migrantima.


Gost

#52

2016-11-06 22:08

Pamtim moj provod u Divljani,moj sin pamti takodje i ne zelim da moja cerka ne ode tamo zbog necijih hirova i ima uspomenu na predivno druzenje,prirodu,zurke,maskenbale...ne trebamo oduzimati deci detinjstvo i onako su previse izgubili sa ovom modernom tehnologijom!!!Kakvi migranti,nedamo Divljanu deca su nam NAJbitnija!!!!

Gost

#53

2016-11-06 22:27

Stanovnistvo u okolnim selima je mahom staracko i nezasticeno a znamo kako su prosli stanovnici Bogovadje od migranata. I osoblje manastira Sv.Dimitrije u Divljani ce biti malatretirano od migranata koji ne vole ni da vide hriscanski krst kao sto se pokazalo u Grckoj gde su lomili krstove u pravoslavnim svetinjama.A da i ne pominjem smece i nered koji ostavljaju za sobom.

Gost

#54

2016-11-06 22:31

Ne zelim da nam ovaj balijski olos dovode u Srbiju .
Netrebaju nam ... Zatvoriti granice a one koji su u
Srbiji proterati !

Gost

#55

2016-11-06 22:36

Ovo je predivno odmaraliste za decu u kome sam ja bio kao dete i u kome su moja deca bila. Zasto bi se tako lep i miran kutak pretvotio u azil za migrante. U blizine je i selo DIvljane sa manastirom. Bice sve to naruseno i unisteno zivi bili pa videli.

Gost

#56

2016-11-06 23:21

Zato sto se menja osnovna namena objekta,koji ima dugu tradiciju i sve preduslove za boravak dece u prirodi.
To dali su kapaciteti popunjeni ili ne je na DIREKTORIMA OBJEKTA,koji su ocito nesposobni za takvu funkciju...

Gost

#57

2016-11-07 00:08

Znam dobro to mesto, proveo sam mnogo lepih trenutaka u okolini odmarališta. Žalosno je da se to upropasti, a sa ovim predlogom Vlade to je neminovno...

Gost

#58

2016-11-07 00:32

Zašto ste potpisali ovu peticiju? Zato što je sramota to što rade vlasti u Beogradu,pa Niš nema ništa.To je jedino odmaralište za decu u celojjužnoj Srbiji.Jednom su ga doduše naše izbeglice
ruinirale,i jedva je kako tako stanje okej.

Gost

#59

2016-11-07 04:51

Da li bas sve mora da bude unisteno u Srbiji?

Gost

#60

2016-11-07 07:15

Do mene je stigla informacija da predsednk opštine Bela Palanka navodno "ne zna šta se dešava i da je saznao iz medija za otvaranje centra za azilante" što je nedopustivo.Predsednik opštine uvek mora da bude informisan i uključen u donošenju takvih odluka.Ova peticija neće vredeti ako se ne pokrene i peticija za smenu predsednika opština a nadam se da će Bela Palanka doživeti da na mestu predsednika opštine jednom bude neko ko je kulturan,obrazovan i vredan,jer poslednje dve decenije uništili su ceo kraj sve sami lopovi,neradnici,neobrazovani i najpokvareniji ljudi .

Gost

#61

2016-11-07 07:20

U selu u kome ima sedamdesetak stanovnika, dolaze 220 migranata, što ne samo da menja strukuturu stanoviništva, već i predstavlja opasnost za pretežno stare stanovnike koji žive u selu. Šta mislite da li će stare i nemoćne osobe pretežno smaci spavati mirno sa toliko neznenaca u okolini?

Gost

#62 Ivan

2016-11-07 07:22

Zašto Belopalančani ne potpišu peticiju,nego sve ljudi sa starne i psole im đavo kriv kada dođu azilanti.Oni neće da potpišu jer jedva čekaju da azilantima prodaju hleb,hranu,garderobu,da zarade na njima.


Gost

#63

2016-11-07 07:25

za bezbednost naroda ovo neće narode valjati.pa pogledajte šta rade po njemačkoj francuskoj,a to medojo ne prenose pa pogledajte koje oni socijale primaju dobiju više nego što nego zaradi za godinu dana oni to dobiju mjesečno.
lika

#64 Ne dozvolimo da decje odmaraliste pretvore u centar za migrante

2016-11-07 07:27

ustajte evropljani ustajte srbi dok nije kasno,izdajnici naši politički pozlačeni masoncinama i sektama

Saška

#65 Saška

2016-11-07 07:29

Bela Palanka umire,polako ali sigurno se iseljavaju mladi ljudi iz nje,ostaju u selu da žive samo ljudi koji su politički podobni i koji su spremni da preleću iz jedne u drugu političku stranku.Ti što ostaju pljuju ove što su otišli,ogovaraju se i pretvaraju se žene u usedelice i alapače a muškarci u pijandure i impotetntne  skitnice.Neće da ostane ni jedna razglednica da se pošalje iz Palanke ...Sve u njoj propada ...Sve !

Milka

#66 Dobrodošli Azilanti

2016-11-07 07:32

Bravo MIljko Evo ovakvi ljudi i trebaju da dođu,kada je vlast iselila svoje ljude i svoju decu neka nasele ove ljude sada :


Gost

#67 Re:

2016-11-07 07:37

#60: -  

 i ja se slazem da predsednik opstine MORA da bude upoznat sa svim ovim jer mu dolazi velika grupa stranaca u opstinu i u selo gde ce biti brojniji stranci od starosedelaca....ko ce biti odgovoran za bezbednost mestana? Ako se predsednik opstine pravi da nema pojma


Gost

#68 činjenica je

2016-11-07 07:40

kad konobari vode opštinu jedino šta od njih možemo da očekujemo jeste da od azilanta uzmu dobar bakšiš 


Gost

#69

2016-11-07 07:43

Zivim ü Nemackoj i Vidim kakvi su Ljudi ma ni case vode

Gost

#70

2016-11-07 07:45

Uzimaju od nase dece i daju strancima.Uzimaju nama nesto sto nam je Bog dao.Mesto gde gde lecimo dusu i telo.Da su obrazovani,vredni i kreativni to odmaraliste bi uvek bilo puno dece i spoortista.Neka nam deca rastu u inostranstvu a mi ce mo da sedimo po sobama.

Gost

#71 Bojan

2016-11-07 07:46

Miljko treba da da ostavku,kakv je to predsednik opštine koji ne zna šta se dešava u regionalnom području i koji nije u toku sa ovako važnim odlukama.Pod hitno Miljko da ustupi poziciju nekom poštenom obrazovanom građaninu koji ima fakultet i ima u glavi! Ne kažem da neobrazovani ljudi nemaju u glavi ali dosta je bilo sa srednjoškolskim kadrom i kožušarima i konobarima na čelu,kao da u palanci nema kulturni ljudi.Dosta je bilo ponižavanja!


Gost

#72 Eto gde je dovela seljačka politika

2016-11-07 07:51

Zbog loše politike iz Bele Palanke od 1994 godine do danas iselilo se tačno 7430 ljudi,od toga oko 4000 fakultetski mladog sveta.Niko nije do sada pokrenuo to pitanje iseljavanja niti je ijedan predsednik opštine uradio bilo šta da mladi ostanu,zašto'Zato što njima odgovara da ostaju neobrazovani,nepismeni,bolesni i intelektualni slabići kao što su Ivana Stanković sociolog inače jako slab intelektualni kadar nesposoban za život.Sada će u nedostatku idiota da nasele Azilante jer im treba povećanje broja stanovnika.To je seljačka politika,naselite Šiptare bolje nego Azilante ! 


Gost

#73 MILJKO DA PODNESE OSTAVKU

2016-11-07 07:59

Pod hitno Miljko da podnese ostavku,Palančani da izađu na protesni skup!HITNO!Kakav je to predsednik opštine   koji ne zna šta se dešava sa Divlajnom??? Zašto pravi od naroda stoku i idiote??? Čemu peticija protiv azilanta ako SUTRA OPŠTINARI NASTAVE DA NASELJAVAJU cIGANE I azilante ??? Miljko da da ostavku!!!


Gost

#74 Belopalancanin

2016-11-07 08:05

Nemojte da napadate Miljka,nije on kriv što je narod stoka.Miljko je u pravu,Palanku treba da nasele Azilanti da se nakote sa Ciganima koji su domaći i da utope to malo Srba koji su ostali jer nam Srbi ne trebaju.Bravo miljko za potez! Tako treba! 


Gost

#75 prvo dzamija onda azilnti

2016-11-07 08:08

Predlažem da Opština u skladu sa svojim odlukama napravi jednu veliku dzamiju ,evo na primer ovakvu sa sve fontanom da azilantima bude  prijatno u belopalanačkom okrugu jer kad je bal nek je bal,dakle evo dzamijica




Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...