Vlasnici "opasnih rasa" u Srbiji UJEDINITE SE!

Quoted post


Gost

#31

2011-12-02 13:55

Vlasnik sam i odgajivac Americkih Stafordskih terijera. Zivim u Beogradu sa dvoje male dece, dvogodisnjim sinom i jednomesecnom cerkom.

Posedujem i uzgajam ovu rasu preko cetrnaest godina i smatram je najuravnotezenijom i najstabilnijom karakterno u u svetu pasa.
Moj sadasnji pas je dosao pre dece, bio je sve vreme sa nama posle rodjenja sina, prve korake je napravio sa njim, sada je dosla i druga beba i njegovo strpljivo i nezno ophodjenje sa decom i sa ljudima i drugim zivotinjama uopste me odusevljava, tako da me price o "opasnim psima' zasmejavaju dok ne shvatim koliko su opasne i kakve posledice mogu da imaju po sve nas i mogu ih poistovetiti samo sa svetskim medijskim huskanjem velikih svetskih sila protiv Srba i Srbije, pa ako do kraja sprovedemo paralelu i vidimo dokle smo dosli mi Srbi i Srbija, nesto slicno mozemo ocekivati i mi vlasnici zajedno sa svojim ljubimcima, punopravnim clanovima nasih porodica, zasta ja smatram svog psa!

Moramo se organizovati i delovati kroz razne vidove protesta, ucestvovanja u u debatnim emisijama gde cemo suceliti svoje stavove sa suprotstavljenima i kroz razne organizovane edukacije i sretanja obicnih ljudi koji ne znaju mnogo o ovim rasama, tako da se sami uvere u njihovu pitomost, stabilnost...

Dane Basaric

Odgovori