PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!

Quoted post


Gost

#2240 Zatvoriti ili pobiti

2017-03-11 19:32

 Deca ne smeju da izlaze napolje da se igraju da ih nebi neki ker napao.Otimaju deci loptu,napadju ih,laju i sta sve ne.Ili ih pohvatati sve i staviti u kaveze ili pobiti.Gadim se na vas ljubitelje zivotinja umesto sto idete i dajete psu da .... po trotoaru pa ostavite da neko ugazi u to bolje da osnivate porodice.Procitao sam komentar nemoj te da nam ubijate zivotinje,pa nije to krava ili ovca da imam neke koristi od nje ovo je najobicniji prenosilac virusa.Sire se kao pacovi.Ali vi ako mislite da je bolje pustiti nevakcinisane opasne zivotinje da setaju ulicama i napadaju vam decu dok se igraju onda uredu sta da vam kazem.

Odgovori

Sanja Đorđević
Beograd

#2242 Re: Zatvoriti ili pobiti

2017-08-15 08:43:37

#2240: - Zatvoriti ili pobiti 

  Odakle Vam smelosti da ovako nešto pišete? Sami ste postavili ovaj komentar i vrlo verovatno ste jedan od tih što ubijaju ove plemenite i odane životinje. Ja imam svog psa, maltezera i sve čistim za njom. Tako da nemojte nas stavljati sve u isti koš. Ko je kupio sebi psa dužan je da se stara o njemu na najpravilniji mogući način. Vi ako ne volite pse nemojte ih ni gledati. Vi biste ih ubijali? Vi niste ravni Bogu pa da ubijate pse!! Ko je Vama dao dozvolu da to radite. Cilj nam je usvojiti ili kupiti pse, tako da dobiju najbolji život koji zaslužuju. Ponovite ovo što ste rekli i ima da Vas obese na Terazijama. Pozdrav. Svako dobro.

julija

#2245 Re: Zatvoriti ili pobiti

2018-05-03 03:58:21

#2240: - Zatvoriti ili pobiti 

Nadam se da ce bog da ti cuva djete jer ima ludog roditelja gadim se ja na tebe