(seksualni grabežljivLAŽNI MIR GURUA JOGE IZ SVAKODNVENOG ŽIVOTA

Quoted post


Gost

#1

2012-02-13 13:01


Osobno imam loših iskustava s tom jogom , jer se više propagira onoga koji stoji iza toga nego se brine o čovjeku. Velika je razlika od loze joge tko je donosi i čija je. Ja sam vježbam u fitnes centru gdje je i djelomično joga uključena u vježbe , ali to nije tako napadno i tako drastično kao kod ovih u Ilici to više liči na pripremu ljudi za maraton ka tom guruu u ralje , nema lakoće , nema svjetlosti, i poslije vježbi osječaš se loše,,, vjerojatno ljudi nemaju razvijenu osobnost da nemogu prepoznati razlike no, u svakom slućaju ja im je ne preporučam i nemam se čime pohvaliti osim što sam otišla u zddraviju sredinu. sport da, vježbe da ,,,,,,
M iz Zg

Odgovori


Gost

#2 Re: Zar je još ovaj ziv ????

2012-02-14 18:46:44

#1: -  

 

Miran iz Zagreba

#31 Re: jeste li znali da je yoga ovog gurua kriva za više zivota kojih je odnijela

2012-10-25 14:54:57

#1: on  -

jednu Slovačku predoviteljicu bliska suradnica ovog guru koja je stradala u saobraćajnoj kad je bila s njim na putu , i ostavila obitelj za sobom

i jednog Mladića koji je u Istri započeo voditi njegove vjezbe , jednostavno se više nije probudio

ono što se zna, a tko zna koliko toga još ima po Evropi-smrti na njegovoj duši i nasilja mladih

gdje je policija???

 

mijo

#32 Re: Ovaj je starac koji je donio ovu yogu ANTIKRIST i rekao je za Isusa da je hrpa kosti.

2012-10-30 16:47:14

#1: -

a ja kažem da je ovaj zivući guru hrpa kosti i bolesti -  pri živim i zdravim očima, i k tome lažac, progonitelj kršćana, grebator, parazit (fungus) na leđima sljedbenika , što misliš zasto ima sljedbenike da mu peru noge , a Isus je prao apostolima noge, to je slika razlike , ovaj uči sljedbenike da ih drugi služe, a Isus uči da učenici služe narod. Isus je bog ovaj je sotona. Tu je razlika

MIci

#33 Re:

2013-04-08 12:23:22


Gost

#36 Re: Istina, prava Istina tko još vježba jogu, taj je stvarno otišao daleko od Boga

2013-04-12 10:30:55

Milenko

#38 Re: ŽIV ZIV NITKO NIJE KRIV

2013-04-23 11:03:06

#1: -

AVA ava nitko nije krava osim  jedna  "Sveta Indijska"