(seksualni grabežljivLAŽNI MIR GURUA JOGE IZ SVAKODNVENOG ŽIVOTA


Gost

#1

2012-02-13 13:01


Osobno imam loših iskustava s tom jogom , jer se više propagira onoga koji stoji iza toga nego se brine o čovjeku. Velika je razlika od loze joge tko je donosi i čija je. Ja sam vježbam u fitnes centru gdje je i djelomično joga uključena u vježbe , ali to nije tako napadno i tako drastično kao kod ovih u Ilici to više liči na pripremu ljudi za maraton ka tom guruu u ralje , nema lakoće , nema svjetlosti, i poslije vježbi osječaš se loše,,, vjerojatno ljudi nemaju razvijenu osobnost da nemogu prepoznati razlike no, u svakom slućaju ja im je ne preporučam i nemam se čime pohvaliti osim što sam otišla u zddraviju sredinu. sport da, vježbe da ,,,,,,
M iz Zg

Gost

#2 Re: Zar je još ovaj ziv ????

2012-02-14 18:46

#1: -  

 


Gost

#3 Re: Re: Zar je još ovaj ziv ????

2012-02-14 18:48

#2: - Re: Zar je još ovaj ziv ???? 

 SAI BABA je umro, ali ovaj još stanca novac a mašina su mu ljudi,,,,ma dokle će materijalni grabežljivac??????


Gost

#4

2012-02-14 18:51


Pa i pariške se prostitutke na picccc u Francuskoj plaćaju, pa zasto misliš da sljedbenici ne trebaju ovu svoju Prostittuku gurua plaćati,
Ivan

Gost

#5 Narod Hrvatske Vidje i tog Šupka u Hrvatskoj

2012-02-15 17:31


nadamo se da mu je i posljednji
Vili

Gost

#6 Ovaj kriminalac koji progoni ljude i nasiljem uništava čistu savjest ljudi Evrope

2012-02-16 11:22

SVOJIM OSOBNIM DUŠEGRIZJEM TREBA GA RASKRINKATI I OTJERATI IZ NE SAMO HRVATSKE NEGO IZ ZAPADNOG SVIJETA U INDIJU NEKA TAMO SIJE ZLO I GRIZODUŠJU SVOJIM NASILJEM .
VILMA iz Splita

Gost

#7 Magarčina stara sram ga bilo FUj, tjerajte tog izbjeglicu iz Indije u Evropu iz Evrope u Indiju

2012-02-17 18:28

Marija
mario

#8 sai baba je majka mila za ovog lopova iako su isli zajedno u večernju skolu

2012-02-20 01:01

sai baba i ovaj lupež zajedno su završili večernju školu
Sven

#9 Jedan je umro, drugi je licemjer - parazit još ziv

2012-02-21 11:43

Oboje licemjeri, osobni egoistični narcisoidni istovremeno mračni kultovi, jedan je sjedio i čekao posjetitelje, ( sljedbenike) ????? a drugi ih još traži po svijetu i skuplja dokle će??? živi bili pa vidjeli? Ako im nedate da se vama hrane, i ako im ne nasjedate na njihove perfidna lažna zavođenja onda ste božja djeca
Sven

Gost

#10 Re: Jedan je umro, drugi je licemjer - parazit još ziv

2012-02-22 23:59

samo nam još ovakvi trebaju
Miki

#11 Ovaj idiot od Gurua stavio si je u onu svoju šuplju glavu da će nas voditi

2012-02-24 01:09

odnosno raditi što on hoće, pa ti se šupak nagrbusi na tvoja leđa i to on zove učenje, ,marš takvih učitelja imamo na svakih 5 m
Miki
još ti pokrade i ono što si prije zaradio

Gost

#12

2012-02-25 17:41

Baš lijepo , ma tko im dozvoljava da operiraju kao lopovi po Evropi?
Žanko iz Zagreba

#13 Ma tko je ovaj cigo od Gurua , pa što su naši očekivali da će indijski cigo GURU odakle dolazi iz

2012-02-25 17:47

Mistične Indije dozvoliti vlast nad sobom više. kad se Indijski CIGO ili GURU prihvati posla đeprenja po Evropi javno svirajući u frulicu kao oni njihovi fakiri koji sviraju zmiji u košarici,ova bez frulice ima da si sazida mauzolej kao cijela Hrvatska u Indiji sa našim novcem koji on smatra da je njegov, i da mu priprada sve i vi i novci, i vaš zivot,, usput nešto i poševi kad nije jako bijesan jer mu posao i organizacija ne funcioniraju, a vi papani Hrvatski samo slijedite budale , besposličare Indijske i sumnjiva morala , blago se vašoj pameti sljedbenici jadni.
Mariu

#14 Što ti Žanko imaš protiv njih ako zele slijediti sveca koji štuje krave kao svete

2012-02-25 17:54

neka vjerojatno im je napunio glavu da su i oni bili krave u prošlom zivotu, ja sam bio i ostao Mario pametan budući Evropljanin koji ne vjeruje tom smeću koji dolazi iz Indije, i tamo ima kukolja više nego kod nas,,, ne piše ovom beduinu iz 1001 noći jeli krava ili svetac na čelu, uostalom njemu je to sve isto jadan bog s njim a još više ovi zaluđeni sljedbenici kojima je popio i leđnu moždinu. stari vampir dobro kažeš CIGO težak milijarde , izgradio i on u Indiji "zlatno tele" isklesali mu cigići stotine tisuca eurića kamena u njegovoj rezidenciji,,,dao bi mu ja da meni u vrtu kopa u proljeće i hrani svaki dan kokoši na dozivotnoj robiji. E pa da i to njegovo Osobno poslanje u paketu vidimo.
Mariu
Dijana

#15 Bravo dečki ovaj je osoban i oosobno treba lupati mu po đepu i glavi

2012-02-25 18:04

bog je svemoguć, sveobuhvatan i sve vidi, čuje i zna, bog je ljubav i svet. ovog lopova prozirnog , osobnog, za sljedbenike jedan od ružnijih muških prostitutki završila su mu valjda osobna poslanja nakon onog pušenja u krevetu , dobro je dok mu cure ulaze u krevet u Indiji , tragično bi bilo da ih u Hrvatskoj vodi u krevet.
Ana

#16 kao što on osobno lupa nama gluposti da smo za reinkarnaciju

2012-02-25 18:32

on je ispran i bezobrazan kako može to kršćanima govoriti i onda govori da yoga nema veze sa kršćanstvom jeli on tolika budala i licemjer ili nas pravi idiotima i nasiljem uzima pare, njemu treba očisti pamet ako se želi prostituirati i dalje po Evropi ako ne neka u onoj svojoj Indiji propagira svoju filozofiju i tuće i siluje Indijske žene pa da vidiš gdje će stići ne nego došao se junačiti po suptilnim Evropskim dušama pa se debelo zajebo, jer je shatio da nije bog već dugogodišnja smetnja Evropskom kršćanskom narodu i za laži koje je prodao da bi vrbovao sljedbenike zbog novca će debelo odgovarati ono njegovo dubeglavo bahato ponašanje.
Sramota ga more bit

Gost

#17

2012-02-28 01:49

Nemože se tako to ostaviti , i samo naklapati, svaka akcija ima i svoju reakciju,, pa gospodo neka onaj koji je svemu tome uzrok i plati
Ivica

#18 e pa nemože stranac u ovoj Hrvatskoj koji tek tako lažno zavodi ljude,

2012-02-28 02:11

obećavati im nešto sto ne postoji, obmanjivati, psihički maltretirati, predstavljati se za ono što nije , a da prođe nezapažen i nekažnjen, svaka akcija ima i svoju reakciju, vjerujem da nije prodavao svetost niti duhovnost kad se tolika prašina podigla, kaže se gdje ima dima ima i vatre
Najtragičnije je to da je ovaj Guru Indijac a ne Hrvat, i da iza njega ništa ne stoji pametno ni duhovno , on je najmanje došao prodavati duhovnost već iz njega stoji novac po koji je došao, i za drugo mu se fućka , ali očito se fućka i našoj državi,
Pa su se udružili , nekako su slični, političarima uz politiku ide novac , kao ovome uz duhovnost????? ide novac
moj čoravi narode kamo to vodi????????????????????????
Bivši yoga vežbač

#19 Bravo imaš puno pravo da tako govoriš i ja se s tobom slažem

2012-05-16 12:44

Država je ista kao i ovaj sada ću ti lepo objasniti sto ovaj radi u Srbiji i Hrvatskoj ,,,,mi imamo našu religiju, vi Hrvati imate vašu, mi imamo buvlju pijacu vi imate vašu, a ovaj dođe i sa svojom buvljom pijacom to ti je cela duhovnost koju on nama u Srbiji prodaje, pa dok je hipns otizirao one njihove stare članove oni su ga sledili verno, e kad je pokušao i unuku da im odvede u krevet, brate, ovaj se skinuo iz narančastog,,, nedaj bre budali da više gazi Evropskom zemljom, on ovuda nezna ni hodati, vidiš da je bosonog,,, pa zašto svi Evropljani ne hodaju bosi, zato jer nisu u Indiji 2+2= 4 ovaj bi najrađe da se ovde utabori da dobije državaljsnstva u svim zemljama gdje ima svoje novce i ovce kako kaže dečko pa da upravlja možda i za predsednika da se kandiduje???? sve sto ima netko mu je omogućio jeli tako narode?????
e pa alajt ti vere

Gost

#20

2012-06-19 11:04

Bravo što pišete o nasilju i njegovu autoru koji prisiljava ljude na stovanje kulta ličnosti dajući im mantre i joga vježbe a kasnije se pravi blesav da nezna što čini kad ih progoni i drži kao plijen. Štovati možemo boga a ne kulta ličnosti na koju taj sirovi hostapler tjera Evropljane. Ma pitam se zar nema Indija žena i muškaraca koje ovaj perfidni obojani muškarac može vrbovati ili ga možda njegovi kuže u letu??? mislim da je upravo tako njegovi ga i tekako uopće ne poznaju, on je naučio samo krasti po Evropi od 20 godine, za krasti u Indiji treba se vratiti svojim korijenima koje on kao da ne želi vidjeti niti prihvatiti.
Kad bude bogu polagao račune zašto je prisiljavao djevojke i zene, muskarce da štuju njegov kult ličnosti preddhovno iz zaveo na lažna njegova osobna vjerovanja, njegovoj sudbini neće biti kraja. Vjerojatno će se i on u drugom životu roditi kao zmija koju je toliko usavršio (kobra) u Indiji tehnikama da je zato prema bibliji bog osuddio da bude prokleta i puzi,,, jadan autor joge u svakodnevnom zivotu što je dočekao i što je u svojoj večernjoj skoli naučio da te bog sačuva za ove jednike koje je osljepio svojim lažima, a što može siromašan čovjek zeljeti ??? da postane bogat , ovaj je to dobro unovčio na ljudskom trudu,i znoju ali svoje nečisto srce i dušu koju je prodao vragu kulta ličnosti njegova je osobna preteška savjest i traženje oprosta od boga i njegova sina Isusa.
Mišo iz Zagorja

#21 Jemaš prav

2012-06-19 11:12

ovaj Dudek je dobro unovčio svoj kult, do gađenja za ljudski rod. Ali i njemu dolazi kraj, zali bože ove dudeke iz Hrvatske posebno one purgere koji su iznikli iz Hrvatskoga roda, iz kršćanskih obitelji, baka, djedova, i roditelja, prodali dušu vragu jednom čovjeku., i navukli na sebe narančaste haljine, ma valjda neda bog svakom ni da vide što rade? Bog je već u majčinu krilu zapisao svakome sudbine, ali ovi očito vjeruju čovjeku, a ne bogu. Kaže bog u Bibliji "proklet bio onaj koji vjeruje čovjeku" alaj ti vere, dok se matori Indijac autor joge u svakodnevnom zivotu slobodno sepuri bez osjećaja krivnje i nimalo savjesti po ubiranje i pranje novca po Hrvatskoj i Evropi dotle će ovi biti sretni da imaju što raditi, kad se stari zatvori u svoj kult u indiji zbogom narančasti po Hrvatskoj
Siniša

#22 bravo Mišo , dosta sam čitao o kultovima ličnosti i njihovim stovanjima

2012-06-19 11:18

i klanjanjima, pa a to ti je tako, stari kontrolira što je ljudski za vladanje, što bolje konroliraš to bolje imaš pregled vlasti, i nadmoći u ljudskom smislu, to mu je domet , njegova razina svijeti je ubiranje kao carinici, i poreznici, a što daje?? vježbe ??? za koje plaćaš 300 i više kuna mjesečno,, to ti je cijeli meneđment biznisa i ljudi, jer svi nešto traže, ali opet na ljudskom nivou. Pa zaoru kao posljedica u štovanje kulta nekog koga nikad nisu prije vidjeli ni poznavali, ali to se podrazumijeva ako počinješ vjezbati njegovu jogu, i pjevati Om ,, stari omah stavi svoj pečat kao oni iz crne magije sa svojim amuletima.
Sajko Ljubljana

#23 Pogledajte našto nam Hrvatska liči sa viskovima, gatarama, raznim noćni babama julkama i vidovitim

2012-06-19 11:28

cigićima, ljudi nemaju što jesti, bolesni, nemogu spavati, zovu li ga zovu, jednu sam se noć probudio jer nisam odd vrućine mogao spavati i imao sam što vidjeti i čuti , rješavaju gatare probleme preko tv, ako hočeš od bolesti, koje liječnik nije mogao izliječiti do vremenske prognoze tvoga života bližeg i daljeg , pa nije ni čudo da ovi kako ti kažeš dudeki idu u Jogu kod ovog koji kao moja baba vidi malo preko brda. Za razliku od ovog Indijca koji je stvorio imetak vrijedan milijune eura , moja baba je naslijedila djedovinu radom svojih vrijenih ruku iz koljena na koljeno. Ovaj je sratoma narodu, sljedbenicima da kojim slučajem nisu tako uskogrudni i zasljepljeni percipirajući njega., On se brizan bori i brani, tzv Guru, ali mu je kasno,,,, oplakati cijeli stadion naroda koji je zaveo njemu na klanjanje i štovanje njegovih stopala, i meditiranje na njegov lik, to vam je kao onaj film vještice iz eastwoka. Nisu ni on ni ovi njegovi dudeki daleko dugurali već do onih gatara noćnih sa tv prijemnika.
A naši Hrvatski narod ionako siromašan , valjda misli da će im gurui donijeti malo sreće kroz laži i zamagljivanje stvarnosti ,,,,,zato nemaju petlje ni muda to očistiti i staviti ih na mjesto koje im pripada, ove s tv dolje, neka zasuću rukave i idu saditi krompire, a ovog u Indiju među njegove , to je neka priroda pripadnost čovjeka u bogu , sve ostalo je bizni i novac
Miki Vinkovci

#24 e moj prijatelju, sve je to lijepo i krasno, ali to bi za ovako nešto očistiti

2012-06-19 11:40

iz Hrvaške trebala malo poveća metla, ne ona kućna, jer na njoj ovakvi još bolje lete.
Imaš ovdje u Vinkovcima baba gatara, joga udrugu, i ovi jadni ljudi odlaze iako nemaju što jesti na jogu sklad tijela i duše piše na plakatima. Ja ti kažem da je ovaj stari bradati Indijac dobro unovčio svoj zivot jogom. Ja sam završio DIF starija sam generacija, 70% posto vježbi se radi u OŠ kao redovan predmet. Samo što je ovaj i njemu slični za novac napravio paradu imena koje nama zbog vjere i vjeroispovijesti katolika nije potrebno, mi ne trebamo samorealizaciju kad imamo boga, vrhovnom vladara, a ovi pojedinci , opet druge kulture, vjeroispovjesti, ne poznaju boga jer ga traže, kroz svoje vježbe i što sve ne, to ne znači da imaju pravo doći i kroz joga vježbe slušati npr : "neće u drugom životu biti pas ili mačka" jer vježbaju te životinje, ovdje bih ja strogo zabranio takav razgovor /mješanje drugih religija i kultura) to je njihov način traženja boga, naš je bog sloboda, nenasilje, nekontrola moći i vlasti , ne psihičkih moćnika, naš je bog profinjeni, čisti bog... A ovaj guru je pola čovjek pola neman jer je izdresirao svoj um od malih nogu na to,,, time su ga njegovi kultovi koje je on stovao nafilovali , ali to je zabranjeno tako nešto prenositi na djecu , mlade i ljude naše kulture i vjeroispovjesti. Tim više što ti ljudi imaju vremena i praksu za uzimanje, a ne za vlastiti rad rukama i bozjim darovima, zato je opasno da se takav bradati guru koji je poznat po zlorabi, zloupotrebi duhovnosti u financijske svrhe, uopće mjesa i priblizava, ljudima posebno djeci i mladima., koji se neznaju još braniti od toga,,,ja bih po tom pitanju bio jako strog i bio sam protiv kada se pričalo da će jogu u škole,,,, to je nedopustivo i vrlo površno razmišljanje.
Ivanka Čakovec

#25 Dragi Bože ja kažem čuvaj nas od bilo kakvog indijskog kulta ličnosti i

2012-06-19 11:44

bilo kakve nametnute prisile na njegovo štovanje, kroz mantru , jogu ili bilo što mene, moju djecu, moju obitelj i sve kojima je potrebno a neznaju se od toga bombardiranja i ponude braniti.