PETICIJA PROTIV PRAVILNIKA O BOLOVANJU

Quoted post

Vasilisa

#12

2012-04-11 12:38

Poštovani, ja sam ovu peticiju potpisala pre neke tri nedelje, i tada sam se uzdržala od komentara, čekajući da vidim kako će se moj slučaj rešiti.Sada se komentarom nadovezujem i na link koji ste objavili - Zdravstvo:milioni za sporost. Elem, ja sam 11.04. operisana, i mada je doktorka rekla da je hitno, ipak sam operaciju obavila u privatnoj bolnici, jer u državnoj sam mogla doći na listu čekanja tek u julu.Ja sam zaposlena,imam zdravstveno osiguranje a ipak sam iz svog džepa platila 142.500.00 dinara, bez šanse za refundiranje.Naravno, moj poslodavac mi je umanjio platu za dve nedelje koliko sam se oporavljala od operacije.Bogu hvala te je sve dobro prošlo i da smo dobili novac kojim je plaćena operacija.Eto, iz mog ličnog iskustva vam pišem. Koliko je nas sa istim problemima u Srbiji-to samo Bog zna.Pozdrav i svako dobro.

Odgovori


Gost

#13 Re:

2012-04-12 01:24:01

#12: Vasilisa -

Mala ispravka, operisana sam 11.03.

 

Natasa

#14 Re:

2012-04-12 09:08:38

#12: Vasilisa -

Draga Vasilisa tekst Milioni za sporost je objavio Zdravoskop a ja sam samo podelila vezu.Zao mi je sto ste sami placali ali hvala Bogu da Vam je dobro.Za to sto Vam je poslodavac umanjio platu ako je bila povreda na radu dok ste na bolovanju i sto ste sami placali a hitno je bilo obratite se zastitniku prava gradjana Sasi Jankovicu.Pozdrav za Vas.