Ukidanje bus plus sistema

Quoted post

SASKALUKASIMA

#13 Re: Re: Tekst nije racionalan

2012-07-17 04:19

#11: mara - Re: Tekst nije racionalan

Svaka na mestu....!!!!! bravo!! Ehhh da.... zapad zapad zapad!!! kada budemo imali platu,socijalna primanja itd. kao na zapadu, mozemo da pricamo o nasem, kako neko rece - "social welfare". Recimo u Holandiji,Nemackoj samo SOCIJALNA primanja su od 800-1100e. Kada budu kod NAS ukinuli PDV citaj "PARE DAJ 'VAMO",na razne stvari npr bebi opremu,skinuli akcize i slicne namete;kada NAMA plata bude od 800e pa na vise, onda cu ja i moj muz i moje dete(kad krene u skolu) da placamo BUS PLUS (u nasem slucaju markice za medjugradski: 6500rsd+6500rsd+2000rsd)!!!!!! sada sa platom od po 20 000rsd - NE PLACAM!!!!!!!  kad skupim dovoljno kazni,pa kad me tuze,ja cu dobrovoljno u zatvor!taman da se odmorim,jer godisnji odmor-NEMAM,pare za more -NEMAM! PISI DRZAVA PROPALA!!!!!

Odgovori

Bocko

#71 Re: Re: Re: Tekst nije racionalan

2012-07-25 22:00:11

#13: SASKALUKASIMA - Re: Re: Tekst nije racionalan

Opet puuuuste price :-)

Na tom istom zapadu,ima kontrole,i zamislite koga hvata...pa Srbe,Bosance,Hrvate,Albance,sto sam licno gledao,i doziveo da sve koje uhvate na nsem jeziku psuju kontrolu,nemacku..ali gle cuda,ti ljudi su svi zaposleni,imaju po 1000,mozda dve ili 3 eura,ali se i dalje svercuju...

Ta prica,daj ti meni platu,pa cu ja da platim prevoz...dajte,to su gluposti...Srbin je cudo.

Bitno je da ima dete za cigarete,jedno 2000 din mesecno i jos 1000-2000din za dopunu za mobilni,to uvek ima,ali 1100 za mesecnu nema..pa da,u busu se moze voziti za dzabe,ali Telekom,Telenor ili Vip,nekako ne daju nista dzabe...pa onda od jednom imamo novca :-)

Slazem se da je drzava propala,i sve gore pomenuto,ali ipak je problem vise u narodu nego u svemu ostalom na cega se vadimo.