Izgradnja vrtica i skola u naselju Stepa Stepanovic

Quoted post

Dušan Brajković
Autor peticije

#17 Re: Subjekt

2012-08-22 00:47

#16: Buduci roditelj - Subjekt

Mislim da si lepo srocio/la osecanje frustriranosti koji osecaju buduci (a neki su vec i sadasnji) stanovnici naselja.

"Koliko je potrebno potpisa da bi peticija za pocetak mogla uopste i da se preda?"

Odgovor je jednostavan - sto vise to bolje. Ja bih licno voleo da "prebacimo" bar 1.500 (ipak ce u tih 4500 stanova ziveti uglavnom mladi bracni parovi), ali prema dosadasnjoj dinamici pristupanja peticiji mislim da ce biti dobro ako "dobacimo" 1.000 (ipak ima dosta stvari koje ogranciavaju prenosenje informacija o peticiji). U svakom slucaju koliko god potpisa peticija bude imala ona ce biti predata krajem septembra jer zbog pripreme budzeta za 2013. godinu ne bi smelo duze da se ceka. Ovo znaci da predavanje peticije ne zavisi od neke ciljane brojke vec od trenutka kada je to najbolje uraditi.

Peticija nece biti zatvorena nakon toga vec ce biti nastavljeno njeno potpisivanje dok god bude bilo zainteresovanih, odnosno dok god bude bilo potrebno da se odrzava mrezu stanovnika naselja koji su zainteresovani za ovo pitanje.

Sve najbolje...

Odgovori

roditelj

#19 Re: Re: Subjekt

2012-08-24 20:53:40

Vlada planira da se revizija budzeta zavrsi do 15.09.

Gost

#21 Re: Re: Subjekt

2012-08-27 10:14:26