ДОМ ЗА ПРОДУЖЕНЕ МАСТЕРЕ

Quoted post

Hristina

#1

2012-09-23 14:23

Studenti koji se finansiraju iz budzeta R Srbije bi imali sugurno mnogo vise mesta u domovima kada bi studenti stranih zemalja (citaj Crne Gore i BiH) bili tretirani kao stranci i kada ne bi imali pravo na studentski smestaj u domovima.
Porazmislite o tome.

Odgovori

aquarius

#2 Re:

2012-09-23 15:47:12

#1: Hristina -

To je istina. A u  ostalom predhodnih godina je bilo mesta za master studente, a ove godine odjednom nema, a pri tom nas ima po 30-tak u svakom domu, sto nije veliki broj mesta.

Ђорђе

#3 Re:

2012-09-23 17:18:28

#1: Hristina -

И када не би било студената из БиХ и ЦГ, дошли би опет неки ''Босанци'' и ''Црногорци'' који би вама ''Србијанцима'' сметали и узели нешто ваше. Иначе не коментаришем овакве глупости, али сам се осјетио прозваним. То што ми имамо могућност да студирамо на терет буџета Републике Србије и ИМАМО ПРАВО на коришћење студентских домова, то је посљедица договора двије државе, а то што смо се ми изборили за мјесто у дому, то је искључиво постигнуто трудом и радом из чега произилази и добар просјек који је неопходан за дом. Тако да ''Србијанци'', потрудите се и остварите бољи просјек па онда ми нећемо отети ништа ваше ;)

realista

#6 Re:

2012-09-24 12:15:41

#1: Hristina -

Apsolutno se slazem sa tobom i bilo bi dobro da se pokrene i peticija za izmenu zakona. Mada s obzirom da nam je pola Crne Gore u vlasti, sumjam da ce biti ista od toga.