Smrtna kazna za Tijaninog ubicu !

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Smrtna kazna za Tijaninog ubicu !


Gost

#501

2014-08-07 20:44

no comment

Gost

#502

2014-08-07 20:46

Monstrummmm
2pac is coming

#503 Re:

2014-08-07 20:47

#17: FićaKG -  

 Ti misliš da će da monstrum preživjeti u zatvoru ?Jebaće ga svako jutro,svako veče,matletiraće ga nenormalno...Zatvorenici ne vole pedofile ;)


Gost

#504

2014-08-07 20:49

Njega treba ubiti!!!!!!!

Gost

#505

2014-08-07 20:49

Smrtna kazna poput one nedavno gdje je kaznjenik umirao 2 sata u mukama i bolovima!!!
Roditeljima niti jedna kazna nece biti dovoljna ni pravedna.. Nista im nece nadoknaditi njihov gubitak... Ali, neka da i on svoj zivot..kad je oduzeo tudji!! I to tako mlad zivot!!! :( :(

Gost

#506

2014-08-07 20:52

treba ga ubijati seci parce po parce,ubio je onako zlatno dete.

Gost

#507

2014-08-07 20:52

Molim sve sve dobre ljude da ucestvuju u ovoj peticiji..

Gost

#508

2014-08-07 20:54

Neznam Tijanu lično ali mi je žao koji je on monstrum ne trebe da živi

Gost

#509

2014-08-07 20:55

Tijani više neće svanuti. Plitak grob u djubrištu. Ubio je. Mesar iz Surčina? Najteža kazna, ministre?! Koliko godina za svaku njenu? Koja je najteža kazna za njeno oduzeto pravo da se smeje, da se zaljubi, da uči, da bude bezobrazna, da ima momka, da rodi decu, da kupi sanke, da bude nezaposlena, da postane slavna, da ostari? Gde čuvate najteže kazne?Tamo gde će on biti u suvom, toplom, sit, lečen, s pravom na posetu,s pravom na odbranu, s pravom da ga neki maroder pomiluje, s mogućnošću da pobegne? S pravom da mu ne objavite ime i prezime kao drugim osumnjičenima za razne idotluke do sada?
S pravom da danas legne i sutra ustane? Da obuče odelo? Da objasni zašto, kako, gde? Da diše? Da govori? Da sanja? Najteža kazna?Ima li je u vašim evropskim integracijama, gospodo? Pustite ga na slobodu, gospodine ministre. Neka prošeta Srbijom. Slobodno. Neće trebati 13 dana. Ni 13 minuta.

Gost

#510 Re: Re: MArija

2014-08-07 20:55

#503: 2pac is coming - Re:  

 Slazem se s tobommm


Gost

#511

2014-08-07 20:55

Sto pre vratiti smrtnu kaznu kako bi delovala ne samo kao kazna za izvrseni zlocin vec i kao preventiva protiv novih zlocina.
Adrijana

#512

2014-08-07 20:55

 Tijani više neće svanuti. Plitak grob u djubrištu. Ubio je. Mesar iz Surčina? Najteža kazna, ministre?! Koliko godina za svaku njenu? Koja je najteža kazna za njeno oduzeto pravo da se smeje, da se zaljubi, da uči, da bude bezobrazna, da ima momka, da rodi decu, da kupi sanke, da bude nezaposlena, da postane slavna, da ostari? Gde čuvate najteže kazne?Tamo gde će on biti u suvom, toplom, sit, lečen, s pravom na posetu,s pravom na odbranu, s pravom da ga neki maroder pomiluje, s mogućnošću da pobegne? S pravom da mu ne objavite ime i prezime kao drugim osumnjičenima za razne idotluke do sada?
S pravom da danas legne i sutra ustane? Da obuče odelo? Da objasni zašto, kako, gde? Da diše? Da govori? Da sanja? Najteža kazna?Ima li je u vašim evropskim integracijama, gospodo? Pustite ga na slobodu, gospodine ministre. Neka prošeta Srbijom. Slobodno. Neće trebati 13 dana. Ni 13 minuta.


Gost

#513

2014-08-07 21:07

Ko god uzme tudj zivot jednom,pokusace I drugi put...Ubici nije mesto medju normalnim ljudima!!!

Gost

#514

2014-08-07 21:07

njega treba streljati a ne muciti

Gost

#515

2014-08-07 21:10

Nemam reci za ovkvog monstruma...
Motorista

#516

2014-08-07 21:17

I da se vrati smrtna kazna, šta onda? Ko će da je izvrši? Jeli bi iko od nas ovde mogao to da uradi? Samo pre nego što neki "junak" da odgovor na brzaka JA, neka dobro promisli. Onoga trenutka kada povučeš obarač i kada mu prospeš mozak nema povratka, postao si ubica, ma koliko sebe tešio da si uradio nešto po nalogu države i da je to uredu...ispada da nisi ništa bolji od njega. Vremenom ćeš zaboraviti tu eksploziju njegove glave i let delića njegovog mozga, ali savest je čudo. Takođe pre toga proguglajte malo i pročitajte nešto o državnim dželatima is starih vremena. Iako su ih svi tapšali po ramenu zbog dobro obavljenog "posla" bili su uvek izopšteni iz društva i normalan svet ih je zaobilazio na kilometar. Egzekuciju može da izvrši samo fanatik ili psihopata...a svi vi koji tražite krv se pronađite među ponuđenim odgovorima. Ono što treba uvesti je kazna doživotnog zatvora u ustanovi kao što je zatvor "Delfin" u Rusiji...a i to malo proguglajte.


Gost

#517

2014-08-07 21:25

"Resocijalizacija" ove osobe putem vremenske kazne je moguća koliko i povratak njegove žrtve u život. Sve učestaliji brutalni zločini nad nemoćnim žrtvama moraju biti kažnjavani po drevnom zakonu. ZA PRIMER svima koji se identifikuju sa bogom. Nemam dileme oko uvođenja smrtne kazne. Svet bez ovakvih bića će biti bolje mesto za život.

Gost

#518

2014-08-07 21:29

Ja to želim,i ako nisam poznavao Tijanu.Mislim da takav čovek zaslužuje smrtnu kaznu.

siki

#519

2014-08-07 21:29

DA LI JE MOGUCE DA IMAS DETE I DA UBIJES NECIJE IMAS LI TI U OPSTE OSECANJA, TREBA TE IZVESTI NA TRG PRED NAROD I UBITI 

Tanasije

#520 Re:

2014-08-07 21:29

#516: Motorista -  

 Ubice iz raznoraznih, paravojski i "jedinica" slobodno šetaju Srbijom. Ima ih dosta sa tuđim životima na duši a zakon ih ne primećuje ili čak i štiti. Siguran sam da bi  se jedan takav mogao ipak naći da radi u državnoj službi za pristojnu platu umesto da luta kao potencijalna tempirna bomba.


Gost

#521

2014-08-07 21:45

Za ovaj monstrum samo smrtna kazna je resenje kad nemoze porodica da mu naplati.On i takvi kao njega ne treba vise da zive i da se setaju po ulicama.treba dobro svako da razmisli mozda bi tvoje djete ,unuce,prijatelj moga da sutra bude zrtva ovog monstruma i zato treba da se vovede smrtna kazna za da bude opomena za sve nastrane ljude da ne pomisle da napravu istu stvar.Bog da je prosti i neka pravda bude zadovoljena.

Gost

#522 Ovaj monstrum ne zasluzuje vise da zivi,ovaj treba da se vesa na javno mjesto u centru grada.

2014-08-07 21:47


Gost

#523

2014-08-07 21:49

Mislim da bi uvodjenje smrtne kazne koliko toliko uplasilo psihopate i pedofile nazalost sve ih je vise i vise i treba je uvesti a ne da odu u zatvor da leskare tamo imaju tri obroka koje im mi poreski obveznici placamo,znaci koristi drzavu jer ima gde da spava i koristi sve gradjane koji mu to placaju a zasluzio je svojim delom smrtnu kaznu.Ako su sve zemlje iz evropske unije ukinule smrtnu kaznu neke oblasti u americi nisu zasto se ne pozovemo na ameriku??? Mislim da je velika notorna glupost ukinuti smrtnu kaznu bas zbog toga sto je svaciji zivot ne prikosnoven a ako ga neko oduzme njemu onda treba izvrsiti smtnu kaznu. To mi je logicno i pravedno i da glasam za uvodjenje jer mi je dosta da citam o psihopatama i pedofilima kojima apelacioni sud stalno smanjuje presude

Gost

#524

2014-08-07 22:00

neka crkne monstrum!
Pravda

#525 Re:

2014-08-07 22:04

#516: Motorista -  

 Daj toj majci ili ocu devojcice pa da vidis kako bi mu oni presudili a ne bi postali ubice!