Петиција за смену Н. Шаровића са места заменика председника СРС


Gost

#1

2014-09-08 08:12

dodje i taj dan kada traba da leti iz srs Nemanja Sarovic Ziveo Vojislav Seselj

Gost

#2

2014-09-08 08:18

sta reci nego mars napolje lopovu jedan
жиле

#3

2014-09-08 19:45

Одавно нисам задовољан радом  руководства Странке. Писао сам о томе често са позиције ПРИМЕНЕ СТАТУТА И ПРОГРАМА, али не само Шаровић, него ни други нису се око ових текстова одређивали, пардон нису ништа радили на чишћењу од корова од пк политиколога и демагога. Међутим хоћу да знам ко стоји иза петиције, да опет није каква  подвала. 


Gost

#4

2014-09-08 20:14

ХВАЛА БОГУ-КАД СТЕ ПРОГЛЕДАЛИ !!!
ВАСИЉКА ДОЖИЋ

#5

2014-09-08 20:19

ИМАМ ЈА СВОЈЕ ИМЕ И ПРЕЗИМЕ-НЕМОЈТЕ ВИ МЕНЕ СТАВЉАТИ КАО ГОСТ-НЕКА МЕ НИКО НЕ ШТИТИ-ЈА САМ ВАСИЉКА ДОЖИЋ-СТАВИТЕ НА БРОЈ 4 УМЕСТО ГОСТ МОЈЕ ИМЕ.

 

Даца

#6 Данијела

2014-09-11 21:26

Назадњаци мора да се много плашите Радикала, када сте и на овај начин кренули да их нападате. Немања Шаровић је заменик професора доктора Војислава Шешеља и то никакве издајничке петиције неће променити.

zmaj

#7

2014-09-22 14:26

Vi ste debili sto nasedate na ove provokacije jbo vas isti ovaj sto je napravio peticiju .......................................................

Omladina SRS Surcin

#8

2014-09-22 14:30

Treba naci i pregaziti ove beskicmenjake koji satavljaju ove peticije i prizeljkuju koalicije sa idajnicima poput pokreta Dveri,radikalnim dezerterima poznatijim pod imenom Zavetnici,treba ih razotkriti sto pre i smrviti sto brze jer su upravo takve jajare krive za trenutno stanje u radikalnoj stranci.

Smrt izdajnicima ziveo Vojislav Seselj!!!!!!!!!

Taki

#9 IZDAJNICKA BANDO

2014-09-22 19:27

Peticiju je mogao da smisli samo izdajnicki beskicmenjak i sizofrenicar. Bas vas je uhvatila panika IZDAJNICI. Necemo vas primiti nazad!

родољуб

#10

2014-09-22 23:41

највећа лопина.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2014-09-23 07:18


Taki

#12

2014-09-23 07:27

X NEVEROVATNO! Peticiju potpisuju ili oni koji nikada nisu bili clanovi SRS-a ili itdajnici koji su izbaceni iz Stranke. Oni nisu pozvani da traze bulo ciju smenu. O tome ce odluciti dr Vojislav Seselj i verni clanovi. A mi smo se izjasnili koga hocemo! IZDAJNICI SKINITE SVOJE PRLJAVE RUKE SA NASE SVETINJE Srpske radikalne stranke. BOG CE DA VAM SUDI ZA IZDAJU! Ziveo VOJISLAV SESELJ, Srpska radikalna stranka i Velika Srbija!!!

Раша

#13

2014-09-23 08:32

Ко год је направио ову петицију види се да су му драже и Двери и које какве имбецилне организације а не Српска радикална странка и Др Војислав Шешељ. Поменуте истакнуте личности које су се пасивизирали у Српској радикалној странци нису имали ништа против док су са Немањом Шаровићем у Народној скупштини седели и примали лепе посланичке плате. Сада када странка нема ни пара ни медијског простора они имају проблем са тим што је Немања Шаровић као кординатор за Пчински округ узимао путне трошкове. Такође некоме смета што се чувају просторије странке од великог значаја то је најблаже речено смешно и тужно. Ко год је писао овакве небулозе треба да се покрије ушима и да схвати да му је IQ испод просека то јест да је имбецил.


Gost

#14

2014-09-23 08:53

sve je to tacno sada Nemanja Sarovic hoce da pocisti sve neistomisljenike kako bi neometano trosio novac sa racuna stranke i zavarava naseg Vojislava Seselja o stanju u stranci pricajuci mu da je sve u redu a stranku napustaju svakim danom nezadovoljni clanovi,ostavke samo pljuste,clanovi prelaze u pasivu i cekaju povratak Voje,treba ga smeniti pod hitno

Gost

#15

2014-09-23 11:50

Svi koji su bili u SRS-u te 2012 znaju sta se izdesavalo ... Nismo prosli cenzus za menje od 1% svi smo znali da su nas pokrali svi smo bili spremni da ponovo brojimo svi smo trazilil do celinka stranek da nam omoguce ponovno brojanje kao sto su to dveri radile ... Vjerica Radeta je tad rakla ocemo naravno i za 2-3 danan na sednici kaze nismo stigli da ulozimo prigovor (ili kako se to vec zove ) i zakasnili smo i sad ne mozemo da brojimo glasove . I kad sam je ja pitao kako smo zakasnili pa to radimo na svakim izborima ?! Ona mi je odgovorala nasli smo se u cudu i nismo stigli ...
Таки

#16 Re:

2014-09-23 16:52

#14: -  Покажие имена ви "ХРАБРИ" коментатори.

 

Duško Mijatović

#17

2014-09-23 17:11

 Прво би требало да се идентификујете,да видимо КО СТЕ ВИ и да ли сте уопште чланови Српске радикалне странке.Мој број чланске карте је 38772 а име и презиме је ово наравно.У странци ме сви знају.Дакле,ко сте ви који тражите смену Немање Шаровића..именом и презименом,исто као што сам ја урадио.

Тома

#18 .

2014-09-23 23:41

Чуј истакнути функционер Милан Аврамовић, да није жалосно било би смешно... 


Gost

#19

2014-09-25 18:04

Претпостављам да су ову петицију поренуле "Двери", јер је то једини покрет који каже да је Шаровић крив што се није формирао патриотски блок. Спомињу неки скуп где су биле све "патриотске" организације, а заборављају да су СНП НАШИ и СРБСКИ ОБРАЗ придружили се "Српској Радикалној Странци"

Проблем је што  у СРС и дање има оних који не заслужују да буду чланови, један од њих је Д.М. који је неколико седмица пре расписивања избора вређао СНП НАШИ и СРБСКИ ОБРАЗ(Младена Обрадовића).

 

Milos Markovic

#20 Re:

2014-09-26 15:26

#12: Taki -  

 На изборима 2012. године за градоначелника Београда је народ показао да неће Немању Шаровића, а тек на изборима за општину Стари Град Шаровић не би узео 30 гласова на нивоу целе општине. Човек је уништио СРС, а СРС није изашла на изборе у Косјерићу, сад у Мајдампеку пошто нема људи на локалу да се преда листа.

СРС је пред гашењем, а ако Шаровић путарина остане на челу од ње ништа неће остати, а то показују избори СРС 2008. године 29% гласова, 2012. године 4,6% гласова и сад 2014. године 2% гласова.

Nenad Ivanovic

#21 Re: .

2014-09-26 15:28

#18: Тома - . 

 Човек је био посланик.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2014-09-27 08:28


Taki

#23

2014-09-27 12:08

Lazno ime, ili neke sitna ribica milos markovic. Nikad cula za tebe, a usudio si se meni da solis pamet i pricas o izborima. Vidi se da si neznalica, pricas sto te neko naucio, a nije dobro, jer je sustina nesto drugo!


Gost

#24 Re:

2019-12-25 23:14

#1: -