Prevremeni izbori u Srbiji!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Prevremeni izbori u Srbiji!


Gost

#1

2015-02-23 16:51

Србија губи сва обележја Српства и државности Србије. То није случајно јер постоје моћне силе кој желе да униште православље. Зато се на власти у Србији постављају по својој подбности. Они сви до задњег су само извођаћи радова. Излаз постоји. Излаз увек постоји. Ова петиција неће донети никакву промену. Постоји начин и срество да се достигне и постигне промена изолацијом свих узрочника нашег удрбљавања и растакања али такав искорак општег удруживања и самоорганизовања може да се подстакне у народу, у самој Србији. Ако није неумесно да ја ипак позовем сународнике који су спремни да један део себе дају и уграде у спас, ресторацију, обнову нову изградњу државности Србије обичном хемиском оловком. Да, обичном хенмиском оловком а може и уложак од хемиске оловке. Једна ласта не чини пролеће. Ово је и Позив за удруживање да би се кроз самоорганизованост одрадили и урадили онај корак који је у самом почетку овог удруживања јасно исказан као и срестав за постизање тог циља који овом нашом реанимацијо Српстав и Српске државе постижемо кроз ову удруживање. Један мислилац је давно, давно рекао: Величина једног народа није у томе да никад не посрне. Величина једног народа није да никад не поклекне. Величина једног народа је да се издичне из свега! * * * * Конфучије * * * * Поздрав из Сунчаног Београда, ДРАГАНешковић e/mail.> DRAGANeskovic@Gmail.com


Anonymous

#2 Re:

2015-02-23 21:21

#1: -  

 Narod nije poklekao, ali narod ima pravo da bira i da spreci nekoga, jer vodi zemlju u propast!
Moj otac je uvek govorio da nikad nije ovako bilo, i kad je bila inflacija i haos, imao si uvek negde nesto raditi, uvek se "vrtela neka lova" ali sada NISTA!!! APSOLUTNO NISTA!!!


Gost

#3

2015-02-24 21:32

Vlada je kao sto je Predsjednik Putin rekao"marionetska" i ne samo prozapadni orjentisana nego jos gore.Politicke poteze koje povlace su skandalozne i unistavajuce i zastrasujuce.Sve veci broj zemalja a pogotovo manjih je spoznalo kuda vodi anglosaksonska linija i globalizacija/kolonizacija.Uzeti Tonija Blera za savjetnika,smjestiti Nato pod isti krov,zabraniti slobodu medijima moze samo vlada koja je placenicka i ne samo da ne voli svoj narod nego ga cak i mrzi i zeli mu zlo.Ako mi imamo svijesti i zelimo nasoj djeci makar mir uz komad kruha sklonimo ovu vladu i to sto prije!!!!!!Svaki dan cekanja je poguban.Pravi put je uz Rusiju,tako cemo sacuvati nasu duhovnost,zivote i cjelovitost Republike Srbije!

Gost

#4

2016-01-24 05:35

ljudi ne trosite svoje vreme na gluposti cak ni za to da se ispraznite i smejete glupostima bolje operite sudje pocistite kucu izadjite u park neka se bore oni koji imaju koristi i koji vam nece dati nista od te koristi bice ko si ti idi bre ....dok se god ne bude ticalo vas licno zaboravite jer sve je vec isplanirano ako nece da izgradi srbiju izgradice je nece je rusiti i srbija ce se uvijek rusiti ako sam ja lud nije istorija hvala na paznji