Zaustavimo masovno ubijanje neduznih pasa u Banovicima,BiH.


Gost

#1

2015-04-26 12:16

Sta komentarisati to ne treba tako da bude kratko i jasno. Mora se pronaci drugi nacin smanjenja broja pasa lutalica.

Anonymous

#2 Re:

2015-04-26 12:19

#1: -  

 Postoje azili,a ne ubijanje bespomocnih pasa,to samo debili bez mozga rade.


Gost

#3

2015-04-26 12:54

uzas zaustavimo ubice!!!!!!!!!!!!!!

Gost

#4

2015-04-26 17:49

Nemam komentara za ovakva djela,zato sam potpisala peticiju u nadi da sam napravila nesto dobro i mozda spasila kojeg psa.
Vama veliko HVALA....

Gost

#5

2015-04-27 01:18

Potpisala sam zato sa nadom da taj covjek koji sam sebe naziva "SNAGA BOSNE" sa tom svojom snagom zaustavi, tu dubrad,ljucko smece koji ubijaju te drage zivotinjice koje su vise vrednije od te gamadi koji ih ubijaju.Dragi ljudi podrzite zivotinjice ta draga bica koja nam daju toliko puno lskrene ljubavi❤️❤️❤️

Gost

#6

2015-04-27 07:23

samo se pitam hoce li divljaštvo i krvoprolica u ovoj zemlji ikada prestati?
Lola

#7

2015-04-27 07:23

Psi nisu autohtome, divlje životinje stoga je jasno da je svaki pas na ulici rezultat neodgovornog ponašanja ljudi koji su ga napustili i/ili se neadekvatno brinuli o njemu. Stoga, kazniti strogo sve one koji su uzrok velikog broja napuštenih pasa, provesti sterilizaciju/kastraciju postojećih pasa i humano ih zbrinuti, raditi na njihovom udomljenju i edukaciji vlasnika pasa. Tako rade čelnici u civiliziranim sustavima koji se ne boje opsežnog posla. Dozvoliti da broj napuštenih pasa eskalira do ovih razmjera i jednostavno ne poduzimati ništa, a onda dozvoliti monstrumima da ih kolju, streljaju i muče, kukavički je i jasan pokazatelj na kojoj je (ne)civilizacijskoj razini vodstvo takvog grada, mjesta ili sela. Psi nisu lutalice, oni su NAPUŠTENI!


Gost

#8

2015-04-27 07:26

Jer sam protiv nasilja nad zivotinjama.Oni trebaju imati ista prava kao ljudi. I oni imaju osjecaje,srce i zivot! Nasilje treba stati vec jednom zauvijek! Pomozimo psima i ostalim zivotinjama da se spasu od ovih monstruma

Gost

#9

2015-04-27 07:37

Koliko treba potpisa da bi ovo imalo nekakav efekat,ja vise ni u sta ne vjerujem ?? :(


Gost

#10

2015-04-27 07:44

Ubijanje nedužnih bića, drugih i drugaćijih od istog Stvoritenja je negiranje Stvorittelja. Ta bića nićim nisu kriva da se preduzima egzekucija. Kakvu poruku ostavljamo djeci i budućim naraštajima. Materijalna kriza i društvena nesigurnost ne opravdava takva destruktivna ponašanja i moraju se kazniti kako je propisano Zakonom. Je danas psi, sutra mi.

Gost

#11

2015-04-27 07:50

Stop nasilji i ubijanju jednom i zauvijek

Gost

#12

2015-04-27 08:01

Sramota, samo duboko poremećena osoba može nauditi i iživljavati se na životinjama. Smatram da grad treba poduzeti sankcije i to hitno jer da se ovakve stvari događaju jednostavno nije normalno. Za problem lutalica su krivi ljudi i samo ljudi, koji svoje zivotinje ne steriliziraju, izbacivaju ih iz auta kako im padne na pamet, itd.... Izivljavanje na ovakav nacin samo pokazuje da u gradu imate daleko veci problem od lutalica, a to su dusevno poremećene osobe i ubojice

Gost

#13

2015-04-27 08:05

Dosta je bilo!

Gost

#14

2015-04-27 09:20

Nemam sta da kazem osim STIDI TE SE MI SMO NAJVCI MONSTRUMI...MI SAMO ZNAMO UBITI I TO JE RIJESENJE PROBLEMA...CCCC...A NIKO DA SJEDNE I DA MALO ZAGRIJE GUZICU IMA BILION DRUGIH RJESENJA!! SRAM VAS BILO!!!

Gost

#15

2015-04-27 09:38

Ne postoji komentar u kojem bi se moglo napisat sve ono sto zelim. Banovici, grad mrtvih! Sa ovim sam sve kazala.

Hvala onima koji su postavili peticiju, jer da nije takvih...Za mnoge gradonacelnike se ne bi ni znalo. S nicim nisu opravdali svoje postojanje na toj funkciji, bar ce biti zapazeni i zapamceni po nesposobnosti.

Mali ispravak, nisam se potpisala... Olivera Kelecevic


Gost

#16

2015-04-27 09:48

Zločin nad zločinima!!

Gost

#17

2015-04-27 09:50

zbog želje za procesuiranjem onih koji su počinili taj masakr i onih koji su to odobrili...

Gost

#18

2015-04-27 10:59

Da li tamo zive ljudi ili monstrumi.!Aloo,ko je vlast?!Sramota za celo drustvo.Pronaci monstruma i najstrozije ga kazniti!!!

Gost

#19

2015-04-27 11:08

Tolerisati mucenja i ubistva zivotinja istovremeno znaci i prihvatiti rizik da se to isto desava sa ljudima, sadizam koji se praktikuje prvo na zivotinjama treba u korenu spreciti i konacno poceti sa primenom zakona. Psi su deo jednog civilizovanog drustva i kao takve treba ih zastiti

Gost

#20

2015-04-27 11:21

Zelim da se Sargina sudbina nikada vise ne ponovi!Mogli smo i nju spasiti ali NISMO! Problem je bio komadic prostora sobe..da preko noci prezivi....ali niko nije njoj to dao...ubise ju! Psa se spasi u momentu kada se zna da je hitno onda se trazi pomoc...i ne sutra ..jer za njih SUTRA JE KASNO!Banovici..Bosno...stidi se da tvoja djeca hodaju po zemlji punoj krvi!

Gost

#21

2015-04-27 11:33

zato sto ne mogu da gledam ovakav , nehuman , odnos prema 'najboljem covjekovom prijatelju'...sramota!!!

Gost

#22

2015-04-27 11:36

nemam riječi za gorčinu i bol pri spoznaji da se kod nas nešto ovako dešava

Gost

#23

2015-04-27 12:34

Potpisala sam peticiju jer ovo masovno ubijanje nema smisla, zgražavam se , koliko su ljudi postali nehumani ! .Na sramotu svih nadležnih organa!Zar nije dosta krvi po BiH ?


Gost

#24

2015-04-27 12:43

Živimo u Evropi gde svi imaju prava pa i životinje. Ako se ne ponašate Evropski dragi gradonačelnik idi za Siriju i ne vračaj se. Valjda češ se obradovati kad pogode tvoje dupe!

Gost

#25

2015-04-27 13:02

Potpisala iako ne znam koliko ce.znaciti ova peticija, al naravno bolje bar ista da se preduzme protiv uzasa koji postoji na ovom svetu a to su ti dusevno poremeceni ljudi koju, na veliku zalost i dalje hodaju ovom zemljom..

I samo jedno pitanje..ova slika gde kuce kao da stoji u nekoj reci, moze li mi neko objasniti sta su uradili toj kuci ? :(