Letter of support to Mrs. Monika Brukner

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Letter of support to Mrs. Monika Brukner


Gost

#1

2015-05-24 06:30

Kastration of animals will help!!!! Many Organisations will help!!

Gost

#2

2015-05-24 07:09

ANDJEO KOJI ZEMLJOM HODA TO JE G.MONIKA

Gost

#3

2015-05-25 12:40

Monika je divna osoba koja je toliko učinila da se sprovedu sterilizacije i ne dođe do patnje neželjenih mladunaca, koje ljudi koji nemaju ni trunke svesti bace pa pate i muče se i oni i majka koja je ostala bez njih... Ovo je nepravedan i neosnovan napad na ličnos i delo ove žene humanitarca, a napadaju je oni koji nisu ništa učinili da se problemi reše...

Gost

#4

2015-05-25 12:51

Ne znam sta bi vise trebalo reci ili napisati o gospodji Moniki Brukner...od Djurdjeva je napravila za kratko vreme vise nego svi mi Djurdjevcani zajedno, nema kome nije izasla u susret od raznih udruzenja, kupovina vatrogasnog vozila za dobrovoljno vatrogasno drustvo a, koliko je tek napustenih i bolesnih zivotinja spasila to samo ona zna...Gospodjo draga, POKLANJAM VAM SE

Gost

#5

2015-05-26 21:56

NE !!! Bestie Mensch !!! I see humans, bat not humanity !!!
U potpisu i u nadi da cete odreagovati pozitivno i u skladu sa

#6

2015-05-27 10:24

U potpisu i u nadi da cete odreagovati pozitivno i u skladu sa zakonskim odredbama


Gost

#7

2015-05-28 17:24

ZIVOTINJE SU PESPOMOCNA BICA KOJA NEMAJU NIKOG DA BRINE O NJIMA.NEMAJU NIKOM DA SE POZALE KAD SU:GLADNI,BOLESNI,MALTRETIRANI,KAD SU NA KISI,KAD IM LOSI LJUDI UBIJU ILI OTRUJU sMAJKU,KAD IH BACE NA SMECE......MI SVE TO ZA RAZLIKU OD NJIH MOZEMO I NAMA SVE TE STVARI,TESKO DA MOGU DA SE DOGODE...IZBORIMO SE ZA NJIH I NJIHOVE ZIVOTE