Peticija za opstanak Radio Kosjerića

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Peticija za opstanak Radio Kosjerića


Gost

#1

2015-05-25 14:21

Potrebno je da imamo drzavni radio zato sto je neophodno, znacajno, i NORMALNO biti informisan o bitnim dogadjajima u svom gradu vezanim za obrazovanje, kulturu, zdravstvo, sport, politicka desavanja, privredu....ostale vazne stvari i obavestenja bitna za nas gradjane i za nasu decu. Poznato je da ekonomska kriza povlaci za sobom i sve ostale, pa samim tim je uticala i na muzicki neukus,a znamo da ako se ukine radio Kosjeric, deca, mladi, a i stariji slusaoci nece imati vise prilike da cuju dobru muziku, bez obzira na vrstu,
muziku koja je kvalitetna a ne nekakav neukus na cijim osnovama treba da izgradjuju svoj muzicki stil nasa deca. Verujem da su radnici u zadnje vreme bili demoralisani zbog nagovestaja da se gasi nas jedini radio, ali su se i pored toga trudili da program ima sadrzaj. A znamo za vreme kada je taj radio bio veoma slusan i imao veoma bogate sadrzaje iz svih sfera zivota. Pored toga znacajno uticu svojim zalaganjem na jedan vrlo neobican i kreativan nacin, dajuci deci jedinstvenu priliku da pokazu svoje talente da vode program, da pozivaju goste u svoje emisije(psihologe, pedagoge,doktore... itd) a samim tim i da sticu samopouzdanje koje je vrlo znacajno za njihov razvoj. Normalno je da svaki grad ima svoj radio, pa ne znam zasto biste nam oduzeli takvu jednu vrednost i jedini medij odakle bi se informisali o kulturnim sadrzajima u nasem gradu Svi ljudi koji rade u Radio Kosjericu su dobri i cestiti ljudi, koji su vrsni poznavaoci svog posla i koji ce jos vise dati sebe ako ih podrzimo i izborimo se za njih. Budimo ljudi, Podrzimo nase sugradjane koji to zasluzuju. Za Radio Kosjeric svim srcem

Gost

#2

2015-05-25 17:42

Zato sto grad Kosjeric,bez "Radio Kosjerica" nije vise jedno te isti. Zato sto hocu preko neta da iz prve ruke cujem istinito i blagovremeno sve vesti koje me zanimaju. Zato sto volim muziku sa talasnih duzina naseg radija... Treba li jos valjanih argumenata???!!!
Kosica Bulurguski

#3 SvejeDNO

2015-05-25 19:38

Mislim da je (u) Kosjericu svejeDNO  bez radija....

Insa

#4

2015-05-25 19:41

Odrasla sam uz ovaj radio, i uvek je imao super emisije i dobru muziku. Podrska! 


Gost

#5

2015-05-25 19:50

Podržavam razloge navedene u peticiji.

Gost

#6

2015-05-25 20:56

Iz sopstvenog iskustva ne mislim nista dobro o privatizaciji u Srbiji,a sadasnji Radio Kosjeric je radio dobrog ukusa,i strepim da ce privatizacijom postati slican jednom drugom radiju u vasoj neposrednoj blizini.

Gost

#7

2015-05-26 07:26

Zato sto sam misljenja da Radio Kosjeric treba da postoji da bi objektivno izvestavao gradjane o svim aspektima zivota, a i kao protivteza mnogim TZV sund radio stanicama.

Gost

#8

2015-05-28 20:54

ukinuli su KK Crnopkosa. ukinuli su Art kamp. ukinuli su Evergreen. ukudaju sve sto ne razumeju. dokle breeeee! zato potpisujem peticiju jer nisam kao oni. fuuuuj!

Gost

#9

2015-05-28 22:16

Ljudi koji rade na Radio Kosjericu zaslužuju to svojim dugogodišnjeg radom na istom. Srdačan pozdrav sa željom da uspete.
P.S.Za sve u životu mora se boriti!
Srecno

Gost

#10

2015-05-29 07:16

Da ne bi ukinuli radio Kosjerić!

Gost

#11

2015-05-29 12:12

Informisanost na prvom mestu

Gost

#12

2015-05-29 12:30

Radio Kosjerić je deo moga detinjstva I mladosti, drag mi koliko I naš mali grad u kome sam odrasla I kome se često vraćam. Nadam se da će Radio Kosjerić I dalje služiti kao servis svih građana ove lepe varoši.

Gost

#13

2015-05-30 09:06

...zbog informacija koje se odnose na desavanja u Kosjericu,zbog dobre muzike,zbog ljudi koji tu rade i... Zasto bi nesto sto je dobro i sto ljudi vole prestajalo?
Magdalena

#14

2015-06-03 12:45

Neko treba da se bavi i kulturom.

 


Gost

#15

2015-06-03 15:07

Pa jednostavno nemogu da verujem da se ovo desava, jadna I bedna SNS Srbijo

Gost

#16

2015-06-04 16:34

ZATO STO VOLIM RADIO KOSJERIC ....... Dan mi je prazan ako ga ne slusam.....
glas za spas

#17

2015-06-04 19:38

Volim da znam šta se dešava. Tražim da mogu da saznam šta se dešava. Radio Kosjerić ne da opstane, nego da ostane, ono što jeste: servis građana ove opštine koja je sve malobrojnija i ostavljena da sama nađe razliku između onog što vredi i onog što nema baš nikakvu vrednost. Opstanak Radija znači opstanak naših prava da budemo blagovremeno informisani o onome što se dešava na ovom području. NE ZNAM DA LI SE MOŽE IŠTA UČINITI, ALI SE MORA RADIO SAČUVATI!


Gost

#18

2015-06-05 17:31

U neku ruku zao mi je radio kosjerica ali tog naroda i nije zato sto su goveda dovedoste klapsa na vlast kao da niste znali kakva je to lopuza I da ce Vas gurnuti u ponor

Gost

#19

2015-06-05 17:38

Zato sto mislim da je Milijan Stojanic KRMACA I da on stoji iza ove kampanje da ukinu sredstva informisanja u nasoj vec sjebanoj opstini

Gost

#20

2015-06-06 16:33

Potpisah zato sto volim da slusam radio kosjeric a ako ga ugase sami smo krivi kad smo glasali ovog pedera Milijana kojeg boli kurcina za radiom I svim ostalim jebo ga Vucic u dupe alkoholicarsko

Gost

#21

2015-06-06 21:14

Zelim da podrzim moje drage bise kolege i veeeelike drugare (1994/5 i ja sam tamo radila )
Puuno sreece ! Tanja

Gost

#22

2015-06-07 04:10

Informacija je - KAPITAL!

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-06-07 07:00



Gost

#24

2015-06-08 09:36

e pa da ja Vama lepo kazem steta da nam sjebu nas radio nego daj GOVNAVE MOTKE da im se NAJEBEMO MAJKE izdajnicke jebo ih onaj ko ih glasao

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-06-09 03:10