SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)


Gost

#8751 ČOVEK

2015-09-02 21:42

ZATO STO JE TO JOŠ JEDAN VID UNIŠTAVANJA OSNOVNIH MORALNIH I LJUDSKI VREDNOSTI U SRBIJI


Gost

#8752

2015-09-02 21:43

Zato sto deci nedostaju vise naucnih i kulturnih emisija a nemaju svi kablovsku pa da okrecu na druge kanale!!!

Gost

#8753

2015-09-02 21:43

Muka mi je od poslednjeg sljama na tv.zbog kojeg stalno trazim daljinski. Ukinite vise te realitije da mozemo da disemo. Dosta vise terora na tv. Taksu od novaka mi niko nece naplatiti jer cu tv. razlupati. Nek im taksu-preplatu plati Mitrovic i Maric.

Gost

#8754

2015-09-02 21:44

Sramota je sve sto se prikazuje. Blud,nemoral,pogresne zivotne vrednosti...

Gost

#8755

2015-09-02 21:44

Ti rijaliti nemaju osnovnu kulturu a ni vaspitanje nije u redu da to nas deca gledaju.

Gost

#8756

2015-09-02 21:45

zbog nekulture,šunda,nemorala,prostakluka.potrebno je što pre to ukinuti a učesnike u tome kazniti.
butcher

#8757 Re:

2015-09-02 21:45

#1: -  

 Brate sestro, nauci da pises kako treba, ne znas nista!

NENA BG

#8758

2015-09-02 21:46

Kad okrenes nacionalne frekfencije trebas videti nesto normalno a ne dilere,narkomane,prostitutke i sav drugi sljam!!!

VelaNoviSad

#8759

2015-09-02 21:46

Peticiju potpisujem iz više razloga, navešću samo par, biće sasvim dovoljno:
1. Možda moje detinjstvo i nije bilo nešto sjajno, da kazem da smo imali neki bog zna kakav kulturni program (valjda nas rat zahvatio pa se nije moglo baš ni snimati, narod jednostavno nije bio inspirisan nekim lepim stvarima, ali smo ipak imali uz koga da odrastemo. Ostale su sačuvane emisije Branka Kockice, Fazoni i Fore, jutarnji crtaći i slično. U to vreme se nisu snimali rijalitije poput ovih užasnih stvari, koje su na žalost dostupne i deci i odraslima. Pustite deci crtani, tinejdzerima emisije, odraslima sport i filmove, a penzionerima domace serije ( kamiondzije, zikinu dinastiju, porodicno blago pa makar se sve to ponavljalo svakih par meseci iznova ), Ovo je bilo ugrubo nabrajanje ali shvatili ste poentu.
2. Kulutura gradi čoveka. Kulutra je nešto što se nasleđuje, ali se i te kako može naučiti. Kultura se ne može učiti kroz rijalitije u kojima se psuje, skida, i izgovaraju tolike gluposti da to ljudski mozak toliko ne moze da podnese da ih automatski istiskuje iz sebe, trudeci se da se nešto slično više nikada ne ponovi, ali naravno u tu borbu ne može sam. Previše je nekulturnih i neobrazovanih ljudi, da se 50 rijalitija otvori svaki bi imao svoje učesnike ( na žalost ).
3. Mislim da ovde nije reč samo o rijalitijima kao sto su farma, veliki brat, parovi... Mislim da isto tako zaglupljuje narod i muzičke emisije, ne muzički tobogan ( to je bilo savršeno, samo kada se setim :) ) nego ove emisije sto uzimaju od države buduce doktore, inzenjere, majstore i od njih prave robote sa mikrofonima koji ce njima ( ne drzavi, nego vlasnicima muzičkih kuca i televizija ) donositi novac, od koga ce "roboti-pevači" ubirati samo zelen plod tog na izgled bogatog ali trulog drveta. Zamolio bih sve mlade, da se manu mikrofona, starleta, em - sijeva :D i slično, i da se posvete kulturni, nauci i istraživanju. Pevač, starleta ili EM-SI nam nece raditi u njivama, nece lečiti našu decu, nece voditi firme u kojima ce raditi naši najblizi, nece služiti vojsku čuvajući našu zemlju i slično... Nego ce uzeti svoj mikrofon i pevati, ne razmišljajuci da li je nekome negde potrebna pomoc, naravno čast izuzecima koji su pevači ali veoma obrazovani i humani ljudi!

Mogao bih pisati jos mnogo, mnogo toga, ali mislim da je ovo sasvim dovoljno, i mislim da je korektno izneti svoje mišljenje, kao sto je i korektno od strane drzave da izadje narodu u susret ako se zaista oseti prevelika potreba a oseti se, da se ukinu ove gluposti i snimaju malo pametnije stvari. I voleo bih da vidim, komentare i postove bez političkog skandiranja, vređanja i provociranja bilo koga.

Hvala Vam i veliki pozdrav za celu Srbiju!


Gost

#8760 jer ne mogu vise!

2015-09-02 21:47

Ne mogu vise da trpim to nasilje nad svojim razumom. Ukinite te gluposti. Ne gledam rijalitije, ali ne mogu od reklama da zivim, novine, internet i svi mediji su zatrpani tim glupostima. Bolest. Strasno, sta nam rade.


Gost

#8761

2015-09-02 21:48

KATASTROFA SRPSKE NACIJE..SRAMOTA A LJUDI SE PALE NA TO,IZ RAZLOGA STO SISTEM NEMA STA BOLJE DA PONUDI A KAMO LI MINISTRI RECIMO KULTURE JEL SU ISTI KO ONI ...STARSNO?

Gost

#8762

2015-09-02 21:48

Zar je potrebno objašnjenje?

Gost

#8763

2015-09-02 21:48

Puna podrška za Srbiju sa pravim vrednostima.

Gost

#8764

2015-09-02 21:49

Ovakve emisije vredjaju dostojanstvo gledalaca koji su makar i na trenutak, prilikom menjanja kanala, prisiljeni da gledaju prizore kojima one obiluju. Ukoliko ne postoji mogucnost da se zabrani njihovo emitovanje, nadlezna ministarstva bi trebalo da zahtevaju da se emituju iskljucivo posle 24 casa. Verujem da postoje emisije koje bi oplemenile, obrazovale i zabavile gledaoce na nacin dostojan coveka, jer ovakve emisije forsiraju izuzetno negativne moralne i drustvene vrednosti.

Gost

#8765

2015-09-02 21:49

Ne mogu da podnesem i gledam kako ovaj, vec utucen i ponizen narod, sada jos vise zaglupljuju, otupljuju i vredjaju, prikazujuci mu imbecile,primitivne kurvestije i kriminalce koji celi dan luduju,pricaju nesuvisle i nedefinisane price i jos .... dobijaju novac za sve to ! Za to vreme spremaju se otkazi za prosvetne radnike. Verbica na Farmu, u stalu pre nego sto je ugasimo !

Gost

#8766

2015-09-02 21:49

Dosta zaglupljivanja ovog naroda . Trebaju nam radna mesta i pošteni političari . nikako jeftine kurve kako u politici tako i na TV

Gost

#8767

2015-09-02 21:50

Srbija je pala na najnize grane javno prikazujuci blud, nemoral, kic, kako od strane ucesnika, tako i od strane  sponzora slobodnog emitovanja ovih bljuvotina. Ova peticija svakako treba da deluje na svest svakog normalnog gradjanina Srbije, a ruka koja potpise peticiju bice kao valjak koji ce sravniti sve gore navedene gadosti i potom predstaviti Srbiju na najvisem kulturnom nivou !


Gost

#8768

2015-09-02 21:50

Dosta je prostacenja na svakom koraku ne moram to da gledami na TV, Bilo bi lepo da ne gledami AV na TV ali , ne postoji peticija i za to :(

Gost

#8769

2015-09-02 21:50

Jad i beda, dno dna. Da nam je Bog u pomoći.

Gost

#8770

2015-09-02 21:51

Ja mislim da od aktuelnih poslanika moze da nas razume samo Vladimir Pavicevic, pa apelujem da nas podrzi za skupstinskom govornicom. A Pink raskrinkati i proterati iz citavog regiona!


Gost

#8771

2015-09-02 21:53

Potpisujem da SE narod Resi sve opsteg srota i da SE uvede Ali pravi kulturni program.Costa je ispiranja mozga narodu! Hocemo obrazovanje!

Gost

#8772

2015-09-02 21:53

Zato sto mi je dosta budala i idiota na pijedistalu..slazem se sa svim sto ste naveli..

Gost

#8773

2015-09-02 21:54

Draze bi mi bilo da mogu da zivim u Somaliji nego u ovoj usranoj zemlji ...

Gost

#8774 Re:

2015-09-02 21:56

#8759: -  

 U pravu si dosta je i Granda i svega nakaznog na nasim TV kanalima 


Gost

#8775

2015-09-02 21:56

Cemu komentar suvisan je