ПОНИШТЕЊЕ ЗАКОНА О СМАЊИВАЊУ ПЕНЗИЈА У СРБИЈИ


Gost

#426

2016-11-03 05:29

Podržavm peticiju jer je penzija stečeno pravo. Nezakonito je umanjena, a ustavni sud je samo aminovao odluku vlade ne poštujući zakon.Treba organizovati potpisivanje u svim gradovima jer mnogi penzioneri nemaju pristup internetu. Predlažem da to budu dani kada se prima penzija jer tada najviše penzionera bude okupljeno na jednom mestu.

Gost

#427

2016-11-13 16:44

Peticiju sam potpisao, jer smatram da je Zakon o privremenom regulisanju načina isplate penzija nehuman i neustavan, bez obzira na politički stav Ustavnog suda. Ovaj Zakon je diskriminatorski, jer penzionere, ali i sve zaposlene u javnim službama deli na više grupa, čime ih stavlja u neravnopravan ustavni položaj, kažnjava one koji su učili i svojim radom ostvarili "velike" penzije i plate, dakle one koje su veće od 25.000,00 dinara i koje su tim diskriminatorskim zakonom umanjene. Dakle, taj Zakon je sraman.

Gost

#428

2016-11-15 12:59

Zato sto sam licno pogodjen zakonom i da na ovaj nacin kazem lopovima da nisam teletabis.
NAIVAC

#429

2017-02-14 17:07

Razjedinili su kompletan narod, sprovode mobing. Uveli su strah posebno u ovo malo narodnih firmi gde vlada čudo od nerada , a pričaju o stavljanju pod kontrolu nasilja u porodici, a sprovode direktno nasilje na kompletnom narodu(penzionerima i svim ostalim) irade šta im šta im padne i ne padne na pamet. Čuvaju vlast zapošljavajući mlade na čuvene PP poslove, ili preko agencija sa neverovatnim BUDIBOŽE S NAMA nazivima, iza kojih se krije naravno kajmak dasa. Mogao bih da pišem neznam do kada, a od kada znam za sebe, a nisam u cvitu mladosti, rad, red, poštenje, disciplina, kultura , higijena, da, da higijena, stavljaju se na stub srama i nisi normalan ako imaš u sebi barem jednu od ovih osobina, a ustvari onda imaš i još sve one vrline koje nisam naveo, a mogao bih da ih nabrajam........

Za sada toliko, mada nije dosta............ naivac svih naivaca


Gost

#430 Re:

2018-03-19 02:01

#22: -