Zoo Park "KOKI„ u Indjiji

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Zoo Park "KOKI„ u Indjiji


Gost

#1

2012-06-20 13:40

VLAST GLEDA SAMO GDE CE DA SE OVAJDI .MALOIM JE TO STO SU POKRALI I DRZAVU I NAROD . BANJA JE ZA PORED PUTA I IZDUVNIH GASOVA . PARK IM SMETA JER OPSTINA NEMA JURISDIKCIJU NAD NJIM. PA TAKO DA TU NE MOGU DA STAVE SAKE I OCEKUJU LOVU . ULAZ JE U PARK BESPLATAN I DOK JE NAS KOJI VOLIMO TAJ PROSTOR I STANOVNIKE PARKA . TAKO CE I OSTATI .

Gost

#2

2012-06-20 19:40

srecno

Gost

#3

2012-06-20 20:50

Moja malenkost,apeluje na sve moje poznanike da potpisu ovu peticiju Mi koji zivimo u Indjiji znamo koliko je dece prve korake napravilo u Kokiju,koliko njih po prvi put se susrelo sa nekim zivotinjama uzivo,boravilo u prirodi u lepom i cistom ambijent...in sve to BESPLATNO.Svaki grad bio bi ponosan da ima takav mali ZOO ,kakav je nas,a GRADJANIN Slavko Popovic koji je osnovao i sa svojom porodicom tolike godine daje sve od sebe ,da MI gradjani i svi prolaznici kroz nas grad uzivamo,bio bi sigurno u najmanju ruku podrzan od lokalne samouprave i od ostalih nadleznih institucija.Na zalost sem obecanja nista konkretno.Pokusajmo jos jednom da na ovaj nacin neko cuje ono sto treba i sto nas je vise ,mogucnost je veca da se nesto ucini za nas i Vas Zoo KOKI.HVALA

Gost

#4 Re:

2012-07-20 12:30

#1: -

sledeceg vikenda  naj verovatnije u nedelju 29 ce biti organizovanje potpisivanje peticije gradjana . juce se  park suocio sa problemom  da  su sve javne povrsene kosene a park  nije . Na pitanje postavljeno komunalcu  dobili smo odgovor da  to nije u njihovom  opsu posla da je i dosad komunalac  kosio svojom dobrom voljnom  . sada se moramo obratiti sa spiskom imena  samoj opstini i ljudima zaduzenim za ekologiju .  Molim one koji su u mogucnosti da nam se prikljuce  timesto ce nam dati svohj potpis na papiru . bicemo vam zahvalni  jer  park nije privatan posed  niti je nekada bio niti ce biti .

Zoo Park KOKI

#5 Zoo Park KOKI

2013-04-10 08:41

vise o Zoo Parku Mozete Citati na nasem Oficijalnom Sajtu, a isto tako se mozete pridruziti Nasem Oficijalnom Forum-u.

Sajt
http://www.zooparkkoki.org/

Forum
http://forum.zooparkkoki.org/index.php?action=forum

Gost

#6

2013-04-12 15:53

svaki slobodan trenutak provodim u tom divnom zoo-vrtiću.odmaram dusu,videvči koliko ljubavi u toj oazi ima od strane vlasnika i nas koji ga posecujemo.potrudimo se da tako i ostane i bude jos bolje, lepse i vece
Maja

#7

2014-04-09 12:33

Treba da ih je sramota,taj covek se trudi za nesto,bolje voleti zivotinje i decu i biti neiskvaren nego biti lopovcina. Umesto da pomognu za nesto lepo,oni unazadjuju.Lopov do lopova.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-09 14:04



Gost

#9

2014-04-11 20:19

mnogo puta sam bila u Indjijskom ZOO parku, vodila svoje dete... i bilo nam je lepo... ovo je nacin da uzvratim
Džakson

#10

2014-04-12 08:18

Meni je ovaj zoo vrt obeležio na neki način detinjstvo koje sam imao , hoćemo da i naša deca odrastaju uz ovaj prelepi objekat, NE DAMO ZOO VRT !!!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-12 21:20