peticija protiv sece stabala na vracaru

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji peticija protiv sece stabala na vracaru


Gost

#1

2012-07-18 04:15

upoznala sam gospodju koja je ostecena ovom akcijom i podrzavam njenu borbu, ne postoji ni jedan razuman razlog kojim bi se ovakva brutalnost gradskih vlasti opravdala!
Pile

#2 # X

2012-07-19 17:11

Sad sam bio tamo, to je neko atrijumsko dvoriste. Najvažnije je da se stanari okolnih zgrada angažuju i organizuju!

Anonymous

#3 Re:

2012-07-19 19:57

#1: Neizmerno hvala na podrsci - nadam se da cu se javiti sa dobrim vestima!


Gost

#4 Re: # X

2012-07-19 20:55

#2: Pile - # X U peticiji je navedeno da je u pitanju dvoriste stambene zgrade u ulici Molerovoj br. 68, uz dopunu da se stabla (od kojih su dva vec posecena) istovremeno nalaze i izmedju blokova zgrada sledecih ulica: Molerova, Kicevska, Hadzi Prodanova i Hadzi Djerina - dvoriste se granici sa dvoristem XIV beogradske gimnazije. Potpuno ste u pravu kada konstatujete da je najvaznije da se stanari okolnih zgrada angazuju, sto mi i radimo, a ova peticija je jedan od vidova naseg angazovanja i sluzi da se prikupi sto veci broj potpisa, kako bi i na taj nacin pokusali da uticemo na organe opstinske i gradske vlasti da odustanu od sece stabala u nasem dvoristu i mozda poslali poruku za sva buduca dvorista, jer nas slucaj, na zalost, nije usamljen. Zahvaljujem se svima koji su potpisali peticiju, uz molbu da uz potpis ostave i broj licne  karte, s tim sto uvek mozete izabrati opciju da potpis ne bude javno prikazan. Hvala na razumevanju i podrsci!

 

 


Gost

#5

2012-07-20 11:42

Toliko divljaštvo prema prirodi pokazuje koliko su nisko ti ljudi koji o tome "odlučuju" - to je strašno! Svako stablo je nenadoknadivo! Nema razlike da li se ubije čovek ili drvo! Još je gore ubiti drvo koje ne može ni da se brani ni da pobegne.
Primitivizam u održavanju zelenila bi trebalo sankcionisati! Nažalost oni koji su na vlasti to odobravaju! Sramotno! Bedno! Za najdublji prezir!