STOP UBIJANJU KONJA SA ERGELE VUČIJAK

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji STOP UBIJANJU KONJA SA ERGELE VUČIJAK


Gost

#1

2013-12-25 00:51

To sto se desava u toj ergeli je gnusan zlocin protiv divnih zivih bica i mora se sto pre zaustaivit
Mislim da pod hitno treba uzbuniti i medjunarodnu javnost kao i medjunarodne organizacije koje brinu o konjima
A pociniocima zelim istu sudbinu

Gost

#2

2013-12-26 04:19

Kad narodom rukovodi vlast koja ne zna za kulturu I lepotu, koja nece I ne ume, onda se mora protiv toga boriti. Strajkujte, pisite, zovite. ovo je sramno.A uredjena ergela bi donela korist svima. siricemo peticiju.

Gost

#3

2013-12-26 13:17

konj je plemenita životinja i zaslužuje da živi onoliko dugo koliko je bog odredio a ne čovjek neka ih puste u prirodu oni će da se snađu a nisu štetočine nek ih ne ubijaju poklonite ih ima ljudi koji bi prihvatili po jednog konja iz hobija pozz

Gost

#4

2013-12-26 13:18

kakvo bre ubijanje strašno

Gost

#5

2013-12-27 16:12

Mislim da je dosta ubijanja i mucenja zivotinja i da i one imaju pravo na zivot kao i ljudi.

Gost

#6

2014-01-04 19:56

stop

Gost

#7

2014-01-12 22:07

Nadam se da nisam kasno vidjela,sramota ,bruka,uzas..totalni sam protivnik klanja i ubijanja konja,a sto se tice ERGELE VUCIJAK to se vec ,dugo ,dugo desava gore..Zar je moguce da se niko nije zaintersovao za takva fina bica,zar drzava nista nije mogla uciniti po pitnaju toga?Zar nisu mogli spasiti mlade koji su ovisni o necemu,da ih spasu time sto ce brinuti o konjima,tim plemenitim i prelijepim zivotinjama..To je tako lijep sport,toliko se lijepih stvari moglo organizovati na toj ergeli.Zar niko od tolikih bogatuna nije mogao otkupiti ereglu,bez obzira sto je puno akcionara,ili bar otkupiti konje???NE UBIJANJE NIKAKO I DA LI CE SE NACI VEC NEKO I RIJESITI TAJ SAKRIVENI PROBLEM....???

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-01-13 12:24



Gost

#9

2014-02-04 10:54

Dosta vise maltretiranja zivotinja i buzasto mesarima davat.To sam gledala i ovdje u Krupi na Vrbasu,kako odvode konje vjerovatno u mesnice.Jos ih prvo veterinari nakljukaju inekcijama,oni u kamijone i pravac vjerovatno u klaonice.Ako nista drugo dajte ih onima koji ih zele hranit i cuvat.

Gost

#10

2014-06-11 13:28

Stop ubijanju tih prelijepih plemenitih bica...oni sluze za JAHANJE NE ZA HRANU...

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-11 15:08