Закон о забрани НВО

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Закон о забрани НВО


Gost

#51 Биљана Ђоровић

2014-04-26 07:21

Међу медијима чији би рад требало забранити међу првима су рингијерови медији: "Блиц", "24 часа", НИН и остали који су најангажованији на специјалном рату против Срба. Не разумем зашто та медијска мрежа није на овом списку.

Gost

#52

2014-04-26 07:37

Одавно сам упућивао коментаре у вези разних НВО и њиховог деловања. против Србије и српског народа. Разни медији су моје коментаре, једноставно, одбацивали из неког разлога, највероватније страха

Gost

#53

2014-04-26 07:57

Ne izmisljajmo toplu vodu, prepisimo zakon iz Rusije i Amerike

Gost

#54

2014-04-26 08:01

Са задовољством се придружујем и потписујем ову петицију како би се донео адекватан Закон којим ће се увести потпуни ред у оснивање и рад тих НВО-а у Србији и једном заувек стати на пут блаћењу Србије и Србског народа у свету по угледу на братску нам Русију.

Gost

#55

2014-04-26 08:19

... ОЛОШ ТРЕБА ДА ВИСИ НА ТЕРАЗИЈАМА ДА СЕ ГЕНОЦИД НАД СРПСКИМ НАРОДОМ НИКАДА НЕ БИ ПОНОВИО ...
Станојко

#56 мишљењ

2014-04-26 08:22

треба пружати сваки реални вид отпора непријатељу

Gost

#57

2014-04-26 08:32

Daj boze da ovo ne bude" mrtvo slovo na papiru"....
Gordana
Gost

#58

2014-04-26 08:33

Postoji Ustav, postoje zakoni koji zabranjuju rad takvim petokolonaškim elementima koji razaraju državu. Na žalost sama vlast podržava njihov rad. Neka sa namjerom, a neka ucjenom, ali na kraju sve je isto. Niko nema hrabrosti da se kači sa njima. Šta mi je najčudnije, toliko nasilja po Beogradu pošteni i časni građani su svakodnevno izloženi nasilju od koje kakvih mangupa i frajera (glumaca), a ove špijune niko ne smije ni poprijeko pogledati.
Ko smo?
Gdje smo?

Šta radimo?

Kuda idemo?


Gost

#59

2014-04-26 09:31

nikad vise da im se dozvoli takva vrsta delovanja u srbiji

Gost

#60

2014-04-26 10:00

Забранимо олошима рад

Gost

#61

2014-04-26 10:30

Само национално освештена и духовно-материјално јака Србија може да опстане, да победи!

Gost

#62

2014-04-26 11:52

organizacije koje su nanele mnogo zla Srbiji i srbskom narodu

Gost

#63

2014-04-26 13:01

Svaka cast!!! Podrzavam....
зоран

#64

2014-04-26 13:20

Преписати закон из Русије , који се односи на шпијуне и НВО

Gost

#65

2014-04-26 13:21

Vucic je prepreka zabrani NVO.
Ucenjen je sa privatnim licnim podacima koje imaju o njemu.
Dovoljno je i da su ti podaci montirani i izmisljeni od strane CIA.
Радусин

#66

2014-04-26 13:29

Да се ми СРБИ коначно опаметимо и да живимо нормално у православном духу васпитања без страних суфлера и осталих НАТО монструма.......

Gost

#67

2014-04-26 14:14

Na Ovo smo Predugo čekali.U međuvremenu je načinjena prevelika šteta.U uslovima okupacije Otadžbine neophodno je stati na put srbokrvnicima!To je samo prvi korak,ali neophodan korak u skidanju kolonijalnog jarma!Javno mnenje mora da se formira u Narodu,a ne od strane belosvetskog i domaćeg ološa(Titoista-Političara na vlasti i Novinara u službi njihovog marketinga)!Moramo napraviti sistem po meri Naroda!

Gost

#68

2014-04-26 15:09

Odavno je ovo treblo zapoceti! Hrvati su za zabranu cirilice skupili bez problema preko 650 000 potpisa!
Treba zabraniti sve NVO organizacije koje se finansiraju ili dobijaju donacije iz inostranstva a bave se drustvenim i politiockim radom u Srbiji!

Gost

#69

2014-04-26 15:29

DOSTA JE BILO
toma

#70

2014-04-26 15:37

НЕКА СВИ ОВИ ЏАБАЛЕБАРОШИ И ВЕЋИ ДЕО НВО-оваца ВРАТЕ КОРИСНОМ РАДУ ЗА СЕБЕ И ОВУ ЗЕМЉУ КОЈОЈ СУ И ОНИ ДОПРИНЕЛИ ДА ДОЂЕ НА ОВО СТАЊЕ У СПРЕЗИ СА АГЕНТУРАМА НАТО-а И Е.УНИЈЕ !
МОТИКА У ШАКЕ И НА СЕЛО ДА ЗАРАДЕ КОРУ ХЛЕБА СВОЈИМ ЗНОЈЕМ И РАДОМ,ДА ОСЕТЕ КОЛИКО ЗАДОВОЉСТВО ПРУЖА СТВАРАЛАЧКИ РАД А НЕ ДА ГУЛЕ КОЖУ ГЛАДНИМ ЉУДИМА СРБИЈЕ СА ЛЕЂА !

Gost

#71

2014-04-26 16:38

svi srbi mora da se bore protiv svojih neprijatelja
Никола Баш Челик

#72 Тзв. невладине организације

2014-04-26 17:49

Нити сањао нисам да има толико шљама у Србији!Својевремено када је проф.др Момчило Грубач био надлежни министар који је покривао рад невладиног сектора,позвао нас је на састанак да би изнели своје мишљење о Нацрту предлога закона о удружењима грађана.Окупило се око 40-ак представника од којих смо само ми, Еколошки покрет Новог Сада и Србије, имали написану критику на Нацрт предлога закона и наш предлог тог закона како би требао да изгледа(скоро сва решења из нашег предлога су касније прихваћена.Сви остали представници тзв.невладиних организација су дошли само са једним питањем,односно интересовањем;шта ће бити са њиховим иностраним финансијерима после усвајања тог закона.Да се човеку стомак преврне!Али понављам по стоти пут,све ово што чинимо вредело би у некој нормалној држави,самосталној држави.Србија то није,јер ми трошимо наше емоције и енергију на скупљању потписа за петицију против рада осведочених непријатеља Србије,а онда ту петицију упућујемо истом таквом непријатељу и издајнику народа и државе у циљу вршења моралног притиска (другог значаја ова петиција неће имати)да донесе закон о њиховој забрани!Па то је апсурд!То је унапред осуђено на неуспех, можда служи и као вентил за смањење друштвеног незадовољства,али сигурно неће донети никакав бољитак,тај шљам се не може тако почистити.Једино мирно решење јесте да полиција и Војска Србије ухапсе председника Србије, Владу и Генералштаб због издаје народа и државе и да власт предају народу,да одбране Устав и стану на страну народа.Свако друго решење подразумева проливање мора крви што нико не жели нити призива,али је сваким даном све извесније,а када народ једном изађе на улице више неће бити праштања,чак и да полиција и војска скину панталоне и нагузе се, сумњам да ће им народ опростити године које су појели скакавци, како се то каже, односно убиство државе и народа.За потврду ових навода износим податак да сам потпуно сам три пута ишао на тзв.Народну скупштину испред које сам јавно преко мегафона позивао војску и полицију да ухапсе издајнике и стану на страну народа и једном на Генералштаб Војске Србије испред кога сам позивао генерала Диковића да изађе ако сме да га питам коме је положио заклетву;народу или члану Шарићевог нарко клана? Два пута су мене хапсили и сукобили са војном полицијом, али је онда полиција стала на моју страну постављајући питање председнику државе и министру одбране ко то спроводи геноцид над народом Србије и ко је то дозволио? Одговор полицији још увек није достављен, али ће се сутра полиција ипак морати определити када народ изађе на улице;или ће бити уз народ, или против народа, неће бити треће опције,а народ нико никад није победио. С поштовањем, Никола Алексић, лично

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-26 19:29


крки

#74

2014-04-26 19:45

Желеобих да се покрене петиција о измени закона у саобраћају пошто је предходни донет очигледно због скупљања појена и непрофесионално. Хвала

Gost

#75

2014-04-26 20:01

dosta smo gledali