Sačuvajmo KLUB "Route 66" u Novom Sadu

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Sačuvajmo KLUB "Route 66" u Novom Sadu


Gost

#76

2014-04-29 12:31

Sacuvajte klub Route 66 da nastavimo druzenje radioamatera koje se odrzava samo jedan put mesecno.
Drugu prostoriju za okupljanje i druzenje nemamo tako da ce se ovaj lep hobi u Novom Sadu ugasiti.
Pozdrav, Dragan iz Cacka
Karadjordje

#77 Re: Hipici ponovo napadaju

2014-04-29 13:17

#12: Nenad - Hipici ponovo napadaju

Pa Nenade kad ti razrezu porez za stan tri puta vise pa ti ga oduzmu zbog duga ili zbog duga za neumereno visoke rezije koje se ne mogu placati, kad ti dzip predje preko noge a vlasniku ne mozes nista jer mu je kum u sudstvu, ili kad te orobe na ulici shvati da si u Srbiji to je ok, jer treba prihvatiti realnost da ne mozes nista jer je ovo Srbija je li?

Zbog takvih neljudi kao sto si ti ovo drustvo tone i dalje, ne razmisljas da neko zivi od Routa nego zivot posmatras kroz svoje malgradjanske egoisticne potrebe!

Jako me interesuje gde ti radis i u kakvim uslovima kad tako pametujes. Mozda bi te i obisao pa da uspostavimo kontakt.

Zoran YU7ON

#78

2014-04-29 13:38

Treba sacuvati ovo mesto!!!
Danijel Zveky Panić
Gost

#79

2014-04-29 15:22

Sjajan klub! Držite se ljudi!!! Imate podršku Požarevljana!!!


Gost

#80

2014-04-29 16:53

73 i srecno
Pavlovic Dordje

#81 Radio-amater yu2v

2014-04-29 16:53

Neznam samo kome je to palo na pamet da ugasi,valda oped treba nekom TAJKUNU.
Nezapamcena sramota,zar nam treba i to uzeti da nemaju normalni ljudi gde da se okupe i druze.
Neznam sto bih krijo ime i prezime.
Ko je hrabar da komentarise neka i napise svoje ime a ne da se krije kao da nekazem ko.

Gost

#82

2014-04-29 17:16

Podrzavam ovu inicijativu.
Pa zar neko hoce da napravi neki klub za pedere ili lezbejke pa mu treba taj prostor.
Pa zar kad je BOMBARDOVANJE, MECAVA, POPLAVE, ZEMLJOTRESI i slicno onda se svi sete radio-amatera a cim to prestane,daj da ih unistimo.SRAMOTA

Gost

#83

2014-04-29 17:24

Ja sam radio-amater i na žalost nikada nisam posetio ovaj klub. Jednostavno, nisam imao vremena. U ovom klubu se jednom mesečno organizuje radio-amaterska berza, i zato se nadam skorašnjoj poseti ovom legendarnom klubu. Moju posetu mogu da spreče - tamo "neki", kojima je jedino važno kako sve upropastiti zarad njihove bedne zarade. Kada kažem "bedne", mislim na stanje savesti tih "nekih". Vidimo se!
Čak

#84 Re: Re: Lokacija

2014-04-29 19:05

#64: - Re: Lokacija

Budimo realni grad je izdao lokale koji nisu nikada opremljeni za klubsku namenu. Cela kineska četvrt je takva, izolacija za klub i svirke ne postoji i svi su dobili odobrenja bez da je komisija za zaštitu životne sredine (ili već koja) i izašla na teren da iste proveri. Ovi lokali imaju staklene krovove. Kada bi bili izolovani i kvalitet zvuka i svirki u njima bi bio bolji za posetioce i komšije. Basove bolje čuju komšije iz okoline neko gosti lokala. Pitanje je ko to treba da uradi grad ili zakupac? Sertifikati za jačinu zvuka su rađeni u po bela dana, kada nema žive duše tamo. Noću ludilo do ranih jutarnjih sati niko nikada nije izmerio niti će (nije u interesu zakupaca).

Ali ovo nije tema, mesta za ovakve izlaske je sve manje, očito da je neko, platežno ili partijski jači, "bacio oko" na ovaj lokal.

 

 

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-29 19:19



Gost

#86

2014-04-29 20:37

Malo sam puta bio u klubu ali zakupac prostora je čovek koga znam godinama što bi rekli iz tinejdžerskih dana i znam koliko je dao sebe da bi opstale prave vrednosti. Kao čovek-čoveku dajem mu podršku da pobedi u trci sa moćnicima. Debeli imaš moj debeli glas.

Gost

#87

2014-04-29 21:01

bas me interesuje da li dripci imaju limit za ljudsku bedu,pa koliko im treba,kada ce se dovoljno nakrasti,bruka i sramota a najiskrenije se nadam i zelim od sveg srca da ne uspeju u ovoj nameri
savest

#88 Re: savest

2014-04-29 21:06

#62: -

uradite po savesti,ugasili su ns time i isterali ih.sada tamo sve propada jer nikome nikada nije ni trebao prostor,samo su napakostili...potpišite i podržite klub.

4n7mx--yt7msx.

#89 Re:

2014-04-29 21:10

#86: -

stavi svoj znak,hvala na podršci,javi svima RMZO je radio odavde i radio anateri i kino savez i ostali će ponovo oživeti zajedno sa savezom tehničara i inženjera,nikako da uklavire da smo apolitični,ali evo pokušavamo da im skrenemo pažnju...

 


Gost

#90 Re: Re:

2014-04-29 21:19

#89: 4n7mx--yt7msx. - Re:

da pojasnim "RMZO " Radio mreža za opsnost, pun naziv,radio amateri se uvek pozivaju u pomoć (uglavnom prvi odreaguju) u slučaju ,poplava,zemljotresa,uopšteno elementarnih nepogoda kao i bombardovanja,kada se sve moderne veze prekinu radio amateri se tada transformišu u nešto što ni oni sami nisu svesni i rade po 240 sati neprekidno na spašavanju ljudskih života.Ni jedan tomahavk ili avion im nije promakao da ga nisu najavili ,od pravca visine pa sve do formacije takozvani živi radari,nećemo se ugassiti nikada,mojim klincima stavljam za početak cb pa polako kada nauče savladaće i ostalo,narod nije u prilici i nije svestan kako radio veze funkcionišu ukoliko nestane net mreža i mobilna mreža,opet ostaju radio amateri koji su sve to i stvorili koji ih podižu ponovo u sistem svojim znanjem i sredstvima.Radio amateri moraju ponovo da uđu u škole zajedno sa izviđačima i ostalima kako bi deca mogla nešto da nauče...nekada i da iskoriste i prošire svoja znanja.

dr militari

#91 Re: rmzo

2014-04-29 21:22

#76: -

hvala dr čačak,držimo se i nećemo odustati.

poslovođa--housemajstor

#92 Re: Re: Re: Lokacija

2014-04-29 21:34

#84: Čak - Re: Re: Lokacija

pozivam Vas na piće u route66 na račun kluba da Vam lično predstavim našu izolaciju i merenja od instituta,isto Vas molim da ako ste sigurni da je buka iz kluba lično dođete i opomenete nas,ali smo sigurni da se to nikada neće dogoditi(,mislim na buku) a Vi na piće izvolte doći...svaki komentar ili zamerku nam slobodno recite ili zapišite i ostavite u klubu i biće rešena,nikada nismo nikome smetali sa bukom a ako se to nekada dogodilo mi se izvinjavamo u ime drugih iz ovoga kvarta.


Gost

#93 Re: Hipici ponovo napadaju

2014-04-29 21:54


Gost

#94

2014-04-29 22:30

Sa srećom!

Gost

#95

2014-04-29 23:06

no coment
Madafaka

#96 Uzas, majke mi... Housemajstore ima da sacuvamo tvoj klub ( oazu dusevnog mira )

2014-04-30 04:46

Pa ja sam sve moje devojke, osvojio u ovom klubu. Nemam reci stvarno. Necemo dati da se zatvori jedna od poslednjih utocista kulture i pravih vredosti.
Djordje

#97 yu2v

2014-04-30 05:41

Mikice pozdrav,pa cuj da ti kazem.
Ako treba okupicemo se svi tamo ako dodju da napravimo zivi stit.
U prvi red KOBAC iza njega mi.
Ako treba da zovem i Jelenu,da ih pobaca sa tarase.

Gost

#98

2014-04-30 05:56

Kada napredni politicari sve zabrane sto je napredno!!!

Gost

#99

2014-04-30 08:19

Rut je mesto koji mi je veoma blizu, tamo je bila moja prva svirka, volim rut jer svakii put kad sam isla sa drustvom uvek smo se zabavljali, volim sto pustaju rock metal punk muziku i ima par retkih klubova koji to pustaju, jer u Novom Sadu je realno 90% muzike turbo folk. Obozavam rut tamo sam upoznala dosta novih ljudi i evo sa kojima sam dan danas prijatelj i izlazimo, cak je i moja zelja da ja jednom nastupam u rutu, posto je dosta mojih prijatelja imalo prilike da bar na taj nacin zasija i zaradi nesto!!!! Molim vas, rut mi je u jako lepom secanju i zelim da sledeca generacija oseti tu energiju koju smo mi imali

Gost

#100

2014-04-30 08:25

Nema tu puno da se kaže,prijatan domaćin,prijatan lokal.:-) želim im dug opstanak