Vraćanje nastavnice hemije S. J.u školu Veljko Vlahović u Šangaju


Gost

/ #109 Re: Re: Re: Re: Zaboga

2013-05-28 06:45

#108: Anonimna osmakinja - Re: Re: Re: Zaboga

E pa draga osmakinjo, ti ne da nisi osmakinja već bih se usudio da kažem da smo verovatno približnih godina. Ovaj vokabular ne odgovara uzrastu jedne petnaestogodišnjakinje pogotovo što ona nikad ne bi napisala ''vamo'' umesto ''ovamo''. Tako da me nije uopšte sramota svojih godina. Sve ovo me još više nagoni na pomisao da je celu ovu priču oko peticije postavila baš nastavnica S.J. Što se tiče nastavnicinog FB profila, podsetiću Vas samo da je jedna nastavnica u Novom Sadu ostala bez posla upravo zbog svakakvog pisanja na FB koji se kosi sa primerenošću ponašanja jednog prosvetnog radnika. Nismo mi krivi što nastavnica postavlja i piše svakakve opskurne bljuvotine koje kasnije čitaju i deca/učenici. I još nešto, zameraš što se ovde javljaju ljudi koji pišu nešto protiv dotične a ne da joj daju podršku. Vidiš, da bi se dala nekome podrška ljudi moraju biti upoznati sa njegovim likom i delom. Mislim da tvoja komšinica, koja je kako kažeš potpisala peticiju, nije ni najmanje upoznata o kakvoj se osobi radi. Prema tome, da ne bi prošao još neko kao ona ili kao jedan od prethodnih komentatora pod imenom ''Obmanuta'', tu su činjenice koje su istinite, sviđale se one S.J. ili ne.