Vraćanje nastavnice hemije S. J.u školu Veljko Vlahović u Šangaju

SMILJA JANKOVIĆ

#101

2013-05-26 19:51

PROFO, , samo si ti providan sa svojim izrazima , i sa svojim zlom!Oni, koji su pisali znaju istinu, i preneće je!Činjenica je da tvoj izgled , "dobrodušnog" prolazi, kako bi pecao, nevinu dečicu u Osnovnoj , a posle Osnovne škole im postao najbolji sa njima!FUJ!Sve se zna, za tvoje perverzije po školama!javna tajna je bila, i svi su sklanjali decu, od tebe, kad bi uočili da si šapu stavio na njih!A, što još , znam , o tome ću KAD DOĐE VREME!

Gost

#102 Re:

2013-05-27 06:51

#101: SMILJA JANKOVIĆ -

Daj Smiljo mani se tih gluposti, vidiš da ti baš ne ide, ljudi koji nešto znaju o tebi iznose istinu a ove hvalospeve što sama o sebi pišeš - okači mačku o rep!!! Svi znaju da si konfliktna ličnost i da se svađaš na svakom koraku.

SMILJA JANKOVIC

#103

2013-05-27 11:31

Profo, profo, opet , ti.Ti bas hoces da svi vide koliko sam konfliktna.Ako, mi je to naaaajveeeci greh, i ako ce ti biti lakse, onda jesam. Ne pripadam grupi ljudi koji igraju igre, pa zabijaju noz u ledja, kao sto ti radis! Direktorica ti daje podrsku i stiti te, pa mislis da si silan!Profo, nemoj da verujes da ona to radi , zato sto ti veruje, vec sto stiti sebe, jer ona odgovara pred zakonom za pravilan rad skole!E, bas si joj sad opet napravio problem, jer joj je za tebe jos davno receno, a ona zataskava, kao u ostalom sve!Bitno, je da Biki, tvrdi da je sve u "redu" u siriskoj skoli!Pa, "verovacemo", joj jer kad ona to kaze , onda je to amin!A, ti profo, vodi racuna o sebi i svom predmetu, disciplini, na casu, znanju ucenika, a mnome se nemoj baviti!

Pravda

#104 Re:

2013-05-27 13:20

#100: -

Po Vašoj pretpostavci, to znači da je 231 put potpisala sama nastavnica? Bravo, za Vašu glupost. Komentari ništa ne znače, kao ni prepucavanje. Nema dalje rasprave. Smiljo uz tebe smo! Bivši đak.


Gost

#105 Re: Re:

2013-05-27 18:10

#104: Pravda - Re:

Pa proveri koliko potpisa je sa iste IP adrese, 231 potpis a 190 adresa??? A, u pravu si, ima tu i dosta potpisa učenika koji bi dosta toga uradili za lepu ocenu. Uostalom vidimo domunđavanje pojedinih učenika i dotične.


Gost

#106 Re:

2013-05-27 18:41

#103: SMILJA JANKOVIC -

Prosto nije lepo ovako da pisete , ako postoji slucaj pedofilije u skoli u kojoj radite smatram da ste odavno vec trebali da obavestite policiju a ne to da precutkujete ili da se oslanjate na direktoricu u koju vidimo da nemate  poverenja . Ovako je najgore, znati nesto a to precutkivati a sada takve ozbiljne optuzbe delite sa nama na ovom forumu , pa ne moze niko od nas da u vase ime ode u policiju , zao mi je samo dece koja ovde nisu zasticena.


Gost

#107

2013-05-27 20:17

Zanimljiva satnica komentara 26.05 od 12:15 -17:32, 7 komentara pravda za Smilju, ovo je smesno, svuda ista retorika s tim sto se upucena pod r.br 91 sama provalila sa -Ali, se meni dopada , da radim u malograđanskim sredinama , jer volim IZAZOVE! mozda samo zadnji u 17:32 nije napisala , puno bi bas bilo da jasi po ovom forumu 5 sati , al ko ce ga znati
Anonimna osmakinja
Autor peticije

#108 Re: Re: Re: Zaboga

2013-05-27 21:41

#105: - Re: Re:

Ovaj komentar da nije glup, bio bi veoma smesan. 231 potpis sa 190 razlicitih IP adresa, pa sta? Vidite, ovu peticiju sam JA napravila i potpisala, zatim su sa istog ovog kompjutera potpisali moji roditelji, brat i komsinica, sto znaci da je sa ove jedne IP adrese poslato 5 potpisa. Izvinjavamo se osobi koja je ovaj komentar postavila zbog toga sto samo zbog nje nismo mogli da kupimo 5 razlicitih kompjutera. :)

Zatim, ako naslov nije dovoljno jasan, peticija je napravljena u cilju podrske nastavnici i u zelji da se ona vrati na svoje radno mesto. Objasnite mi sta VI, koji ne zelite da joj pruzite podrsku, trazite ovde? Moze svako da deli glupe komentare iz ciste mrznje/ljubomore/pakosti, ali to nije cilj ove peticije. Znaci, ako niste dosli vamo da biste pomogli, ne smetajte tako sto cete lupetati ovde kojekakve gluposti. Na primer, jedna majka komentarise nastavnicin facebook profil i njene aktivnosti na njemu. Cemu to? Da li to ima ikakve veze sa skolom i ucenicima? Nema. Nastavnici su, pre svega, ljudi, oni isti ljudi kao i svi ostali, sacinjeni od krvi i mesa. Sve sto jedna obicna zena moze da radi na facebook-u, a da prodje neprokomentarisana, moze i nastavnica. Molila bih vas da razmislite malo o ovome pre nego sto ostavite jos neki glup komentar. Sramotite se svojih godina, kada vam ja moram razjasnjavati neke stvari.


Gost

#109 Re: Re: Re: Re: Zaboga

2013-05-28 06:45

#108: Anonimna osmakinja - Re: Re: Re: Zaboga

E pa draga osmakinjo, ti ne da nisi osmakinja već bih se usudio da kažem da smo verovatno približnih godina. Ovaj vokabular ne odgovara uzrastu jedne petnaestogodišnjakinje pogotovo što ona nikad ne bi napisala ''vamo'' umesto ''ovamo''. Tako da me nije uopšte sramota svojih godina. Sve ovo me još više nagoni na pomisao da je celu ovu priču oko peticije postavila baš nastavnica S.J. Što se tiče nastavnicinog FB profila, podsetiću Vas samo da je jedna nastavnica u Novom Sadu ostala bez posla upravo zbog svakakvog pisanja na FB koji se kosi sa primerenošću ponašanja jednog prosvetnog radnika. Nismo mi krivi što nastavnica postavlja i piše svakakve opskurne bljuvotine koje kasnije čitaju i deca/učenici. I još nešto, zameraš što se ovde javljaju ljudi koji pišu nešto protiv dotične a ne da joj daju podršku. Vidiš, da bi se dala nekome podrška ljudi moraju biti upoznati sa njegovim likom i delom. Mislim da tvoja komšinica, koja je kako kažeš potpisala peticiju, nije ni najmanje upoznata o kakvoj se osobi radi. Prema tome, da ne bi prošao još neko kao ona ili kao jedan od prethodnih komentatora pod imenom ''Obmanuta'', tu su činjenice koje su istinite, sviđale se one S.J. ili ne.

Bivši-đak

#110 Re: Re: Re: Re: Zaboga

2013-05-28 10:29

#108: Anonimna osmakinja - Re: Re: Re: Zaboga

Lepo od tebe što si ovo napisala, takođe sa moje adrese je potpisano 4 ljudi. Ne treba nikom ništa objašnjavati. Šta god da se napiše biće da je to sama nastavnica komentarisala i ispotpisivala ljude. Zlonamernim ljudima više ne treba odgovarati. Neko želi prepucavanje, sve ostale komentare treba ignorisati. Nastavnica je najbolja, bila i biće.

осмак

#111

2013-05-28 11:55

Урааа, закључене су нам оцене из хемије. Не морамо више да слепо слушамо наставницу хемије и испуњавамо њене небулозне жеље и претње. Да морамо да пишемо петиције, да оговарамо друге настав и директорицу а све да би добили позитивну оцену , љубимци петице. Далеко јој лепа кућа, њене муљаве је свима преко главе. Како није укапирала да смо је ''слушали''само док нису закључене оцене.
Хвала свим другим добрим и поштеним наставницима, који имају достојанства и неодговарају на провокације, они су наши идоли, а не ова хвалоспевка.

Gost

#112 Re:

2013-05-28 20:29

#111: осмак -

Bravo dete , lepo sto si ovo napisao , nadam se samo da u srednju skolu nosis i neko znanje iz hemije a ne samo peticu , nije lepo sto ste je slusali dok nisu zakljucene ocene, al deca ste pa vam ne mogu nista zameriti, ne bi bilo lose cisto radi istine da nam kazes iz koje si skole , ali i ne moras , postujem i ovo , sve najbolje u daljem obrazovanju tebi i tvojim drugarima zelim i ucite , samo ucite ,i jezike biflajte nema posla kulturnog bez znanja jezika

p.s. ne predajem strani jezik , cisto da nastavnica ne optuzi nekog nastavnika nemackog, engleskog ... iz ove tri skole gde radi, pa da pocnu da padaju kletve

Anonimna osmakinja
Autor peticije

#113 Re: Re: Re: Re: Re: Zaboga

2013-05-28 21:02

#109: - Re: Re: Re: Re: Zaboga

Ne znam koliko godina Vi imate, ali mogu se usuditi da kazem da sam Vas, po svemu sudeci, odavno prersla sa svojih nepunih 15. Ne zelim se dalje objasnjavati sa Vama, mogu Vam ostaviti svoj facebook profil da mi se tamo javite i da se uverite da ipak imam samo 15. Zalosno je to sto smatrate da neko ko ima toliko godine ne moze ostaviti neki, da tako kazem, normalan komentar i posedovati ovakav vokabular. Ako ste nastavnik koji je navikao na ucenike koji ne umeju da sastave dve slozene recenice, sazaljevam i Vas i pomenute ucenike. Ja sam jedna od retkih koja stoji iza svojih petica, kako iz hemije, tako i iz drugih predmeta.

Profa Nr.2

#114

2013-05-30 20:56

Pogledajte ovo https://www.facebook.com/groups/305092136542/ pa oduvase je i kolege sa grupe prosvetni radnici na FB, ima puno toga ali vredi procitati kako je probala da manipulise sa ljudima koje ne poznaje , pa se uplela ko pile u kucine i na kraju izgubila poverenje i od ljudi u koje je zadnje nade polagala , napominjem, od ljudi koje u zivotu svom nije upoaznala ali su joj jedina slamka spasa bili do tog kobnog 25.05.2013., Inace nasavnica hemije obara sve rekorde po pitanju procesa u sudu sa 8 je ladno za nedelju dana poraslo na 10 samo sto ce to saznanje do nje stici tek sledece nedelje

Gost

#115

2013-06-01 12:43

Ne znam tacno o cemu se radi,ali ja sam Veljko Vlahovic i ako treba neka pomoc tu sam. Mozete me kontaktirati kao i do sada na veljko.vlahovic@gmail.com
zmaj

#116

2013-06-05 09:59

Potpisujem ovu peticiju kao profesor srednje škole, iako ovu koleginicu ne poznajem. Mi koji radimo u nastavi dovedeni smo u poziciju da moramo da dokazujemo da nismo krivi, umesto da oni koji nas napadaju dokažu svoje navode. Ja sam u obavezi da obrazlažem datu ocenu ili neki postupak nekome ko nije kvalifikovan da to i proceni. Dovoljno je samo da pošalje prijavu Ministarstvu prosvete, i ja se nalazim na "optuženičkoj klupi". A Ministarstvo, umesto da štiti svoje zaposlene (ne mislim na administraciju u Nemanjinoj ul.), nas proziva. Osim toga, Ministarstvo donosi zakone koji štite decu-neradnike, a nama daje sve veće obaveze koje su "van pameti".
Naši profesori su uživali autoritet. U današnje vreme mnogo je teško izgraditi ga jer ga vlast svojim ponašanjem podriva.
Pozdrav koleginici
zmaj

#117

2013-06-05 10:07

Prvo sam napisala komentar, pa tek posle toga pročitala ostale komentare. Ljudi, pa zar nemate pametnija posla od prepucavanja preko interneta?

Gost

#118

2013-06-06 17:49

ocito da nastavnica smilja ima jako puno informacija o vama tragicnih pa vam ne ide u prilog vama kao i vasim kolegama da smilja prica i iznosi cinjenice jer se bojite sa razlogom jer ce se tad puno puno toga otkriti a sto se tice komentara petica iz hemije a losih ocena iz drugih predmeta smilja zna da prenese znanje deci i zainteresuje decu njenim predmetom a sto se tice drugih Predmeta i losih ocena nastavnici su zainteresovani veoma, ali privatnim casovima i to kod njih samih, a sto se tice siriga i direktorice, pa sto je nije razresila kad je mogla cega se bojala vec je huskala roditelje i decu protiv nje veoma dobar manipulator a ocito i sa vama odlicno manipulise da i vama mozda posao zavisi od direktorice. Sirig je malo mesto i ljudi su dobro upoznati sa radom direktorice i njenog osoblja. Ja kao osoba stavila bih prst na celo i zapitala se koji je problem u meni kada deca okrecu glavu prolazeci pored nje.
GOST

#119 Subjekt

2013-06-06 21:05

od 88-99sve odgovore negativne dajete vi.DA I VI NISTE U U RODU SA DIREKTORICOM BILJOM ILI SE BOJITE DA NE PROCURI ISTINA O VAMA -.NE VREDI VAM DA SE PUNO ZAMARATE BILJANINE MANIPULACIJE I NERAD POZNAT JE SIRIZANIMA A I ORGANIMA DVADESET GODINA.NA JEDNOM DOBROM PSIHO TESTU POPADALI BI MNOGI ZAJEDNO SA BILJOM NA CELU.MOJ PREDLOG VAMA DA KRENETE ODMA STO BRZE U AKCIJU CISCENJA SVOJIH KUCA I DVORISTA DOK NE BUDE KASNO JEL PUNO SE SMECA NAGOMILALO DA VAS SLUCAJNO NE POKLOPI


Gost

#120

2013-07-23 10:57

Poštovana Smiljo,
Po načinu na koji pišete, pravopisu i izražavanju ne bih rekao da ste prosvetni radnik. Naprotiv! Kako ne shvatate da ono što objavite na FB nije vaša privatna stvar, već javna i opravdano podleže svakoj kritici. Prosvetni radnik je poziv koji se ne obavlja samo u radno vreme, već celog života! Vaše ponašanje prema deci i kolegama ne želim ni da komentarišem. Međutim, nije problem u vama već u sistemu koji dozvoljava osobama kao što ste vi da i dalje rade u prosveti, sa decom. Vi očigledno vešto zloupotrebljavate mane tog sistema, ali i tome će uskoro doći kraj. U svakom slučaju, nadam se da nećete završiti na ulici, bez posla, već da će vam država pružiti svu neophodnu, a posebno zdravstvenu pomoć.
Bivša učenica

#121 Re:

2013-08-22 14:23

#120: -

Poštovana/ni gospođo/gospodine očito da svojim komentarom želite da uvredite i unizite ovu ženu. Ovo je klasičan primer mobinga, samo toliko. Ne znam kako sebi neko može da da za pravo da govori o nečijem zdravstvenom stanju. SRAMOTA! Smilja je divna žena. Da je pravna i pravična država za svoje uspehe bi bila nagrađena.

посматрач

#122 Re:

2013-10-02 07:32


Gost

#123

2013-11-22 11:35

NAJGORA NASTAVNICA! :*
Tuzeni

#124 Smilja JANKOVIC

2014-01-29 20:16

POSTAVITE SMILJI PITANJE, KOLIKO SUDSKIH PROCESA VODI I SA KIM I ZASTO?

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-01-30 10:52