Vraćanje nastavnice hemije S. J.u školu Veljko Vlahović u Šangaju

Quoted post


Gost

#105 Re: Re:

2013-05-27 18:10

#104: Pravda - Re:

Pa proveri koliko potpisa je sa iste IP adrese, 231 potpis a 190 adresa??? A, u pravu si, ima tu i dosta potpisa učenika koji bi dosta toga uradili za lepu ocenu. Uostalom vidimo domunđavanje pojedinih učenika i dotične.

Odgovori

Anonimna osmakinja
Autor peticije

#108 Re: Re: Re: Zaboga

2013-05-27 21:41:27

#105: - Re: Re:

Ovaj komentar da nije glup, bio bi veoma smesan. 231 potpis sa 190 razlicitih IP adresa, pa sta? Vidite, ovu peticiju sam JA napravila i potpisala, zatim su sa istog ovog kompjutera potpisali moji roditelji, brat i komsinica, sto znaci da je sa ove jedne IP adrese poslato 5 potpisa. Izvinjavamo se osobi koja je ovaj komentar postavila zbog toga sto samo zbog nje nismo mogli da kupimo 5 razlicitih kompjutera. :)

Zatim, ako naslov nije dovoljno jasan, peticija je napravljena u cilju podrske nastavnici i u zelji da se ona vrati na svoje radno mesto. Objasnite mi sta VI, koji ne zelite da joj pruzite podrsku, trazite ovde? Moze svako da deli glupe komentare iz ciste mrznje/ljubomore/pakosti, ali to nije cilj ove peticije. Znaci, ako niste dosli vamo da biste pomogli, ne smetajte tako sto cete lupetati ovde kojekakve gluposti. Na primer, jedna majka komentarise nastavnicin facebook profil i njene aktivnosti na njemu. Cemu to? Da li to ima ikakve veze sa skolom i ucenicima? Nema. Nastavnici su, pre svega, ljudi, oni isti ljudi kao i svi ostali, sacinjeni od krvi i mesa. Sve sto jedna obicna zena moze da radi na facebook-u, a da prodje neprokomentarisana, moze i nastavnica. Molila bih vas da razmislite malo o ovome pre nego sto ostavite jos neki glup komentar. Sramotite se svojih godina, kada vam ja moram razjasnjavati neke stvari.