Vraćanje nastavnice hemije S. J.u školu Veljko Vlahović u Šangaju

Quoted post

SMILJA JANKOVIĆ

#68

2013-05-23 18:51

DA, sve je TAČNO šta je Biljana Đuričić direktorica Osnovne škole u Sirigu,pedagog Jelena Crmomarković, nastavnik ruskog Slobodan Putić i njima slični rekli, jer se oni bave mojim životom , na žalost, jer nemaju svoj!Da, da čovek jauče na glas kad ga neko bode!Čak sam od njih čula i ono što i sama nisam znala!HVALA vam!Pa, s obzirom da predajem u tri škole, i imam , na žalost , TRI DIREKTORA; TRI RAZLIČITE ŠKOLE u tri različite sredine, a UKUPNO 200 učenika, a predmet jaako težak, još je i dobro!Kad se sve uzme u , obzir, to što ste nabrojili, još je i malo!Da, deca ME POŠTUJU, i to vam smeta!Na, žalost ništa novo u Srbiji, gde su razni ŠOJIĆI na ključnim funkcijama, i dok ima onih kojim im ližu . . .znate ,šta već!Meni je žao, što Biljana Đuričić, nije cenjena koliko zaslužuje!Jer, ipak je njoj tata bio seocka faca!I , stvarno je veliiika šteta, što su joj pljačkali kuću , u selu u kojem je provela čitav svoj životni i radni vek, jer je njeni meštani naaajbolje znaju, pa verovatno je prema zaslugama sve i dobila!Ah, šta ćete, ZA DOBRIM KONJEM SE PRAŠINA DIŽE! DA, TO SAM JA , ona nevaljala nastavnica hemije, kod koje i loši učenici znaju dobiti peticu!Pa, činjenica je da ja nisam tako dobra kao nastavnik ruskog Slobodan Putić, kod koga deca taaako dobro znaju ruski, bolje nego maternji, pa je prosek ocena po odeljenju, dok nisam primetila ovu činjenicu i saopštila nastavničkom veću, JE BIO PET!DA; DA SVI ZNAJU TAKO DOBRO RUSKI, da je to . . .prosto divno!Učenici ne pričaju, srpski, jer vladaju bolje ruskim!I zato ih je nastavnik redovno nagrađivao bombonama, !E, to mi se nikada nije dopadalo, jer sam se znala uvek setiti moje pokojne majke, koja mi je govorila "NIKADA NE UZIMAJ BOBONU, od nepoznatih!Ali,nastavnik Putić, je dobar i njega svako zna, i nagrađuje, sa onom (čika)nastavnik Putić daje bonu!
Da, istina je da me život nije mazio, i da mi mama i tata , nisu dali ono što su dali Putićima, Biljanama , Natašama, i Jelenama!Meni su roditelji u amanet ostavili, BUDI SVOJ i POŠTEN!I zato se ja borim , kako znam i umem, jer đavolja sluge, nikad ne spavaju!DA, tačno je , MOĆNA sam !SREĆNA sam, jer nisam pakosna , zla , zavidna . . .!

Odgovori

посматрач

#122 Re:

2013-10-02 07:32:28