POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA

Quoted post


Gost

#28

2015-11-12 13:59

Svako treba da zavrsi studije po programu po kojem je upisao,a ne da mu dodaju nove predmete po novom programu sto znaci da nikad nece zavrsiti studije.Po toj logici neko ko je zavrsio 90tih ima manje vrednu diplomu jer je bio drugi program,treba izmenuti taj clan zakona i omoguciti svima zavrsetak studija po upisanom programu.To sto neko radi da bi preziveo ne znaci da mu treba oduzeti nadu za buducnost,a treba podrzati i bolonjce sa istim zahtevima.Bave se nama koji im dajemo pare i ne smetamo umesto da akcenat stave na kvalitet studija,lazne akreditacije pojedinih privatnih fakulteta,skolovanje bespotrebnih kadrova i drugo.

Odgovori

apsolvent

#72 Re:

2015-11-26 10:44:55

#28: -  

 Da vidimo ko ce meni oduzeti pravo da zavrsim fakultet samo tato sto se mucim sa dva ispita pet godina.Novac da ne pominjem koliko su mi ukrali.Upisala sam po programu starom po tome cu i zavrsiti.....Izboricemo se za nasa prava....jer nigde u svetu ne postoji granica za studiranje...Dobro je sto je sve na vreme poslato da budemo odmah informisani a ne svake godine pitanje do kada treba da se zavrsi i da nas drze u neizvesnosti.Ima nas puno tako da ako zele mirnim putem da nam omoguce nase pravo ako ne ici cemo na ulicu mesec dana ,mesec  pa da vidimo.Bitno je samo sada na vreme da budemo informisani.!