Формирање "Просветне коморе Србије"

Quoted post

Jasna

#15 Imal koga da nas sasluša?!

2013-01-14 19:42

Posao dipl. muzičkog pedagoga obavljam već 20 godina. Danas kao Stručni saradnik za muzičko vaspitanje zaposlen u predškolskoj ustanovi imam VELIKI problem sa svojim ličnim stručnim usavršavanjem na kojem se insistira. Meni stvarno nije jasno ko piše te pravilnike i ko propisuje opis posla nas stručnih saradnika, taj verovatno nikada u svom životu nije ušao u neku predškolsku ustanovu. Mi svi želimo da radimo svoj posao i kao obrazovni radnoci doprinesemo što boljem obrazovanju naše dece. Naš posao ispade sve samo ne TO!!! Molim vas da istrajete u ovoj zamisli jer smo jezivo degradirani! Plašim se za budućnost naše dece ako se ova tendencija nastavi...

Odgovori

bee

#17 Re: Imal koga da nas sasluša?!

2013-01-15 02:08:05

#15: Jasna - Imal koga da nas sasluša?!

Sležem se sa formiranjem Komore i potpisujem. Što se tiče pravilnika, sa onim koji se odnosi na mene sam sasvim zadovoljna. Naravno, uvek bi se dalo nešto doterati, ali u odnosu na ranije, ovo je napredak. A i onim koji se odnosi na stručno usavršavanje sam prilično zadovoljna. Volela bih malo podrobnije objašnjenje. Šta zamerate? Možda sam nešto previdela.