Peticija protiv ukidanja stanice "XII beogradska gimnazija"

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2014-08-26 19:43


Boki

#2 Svi

2014-08-27 12:24

Vazno je cuti glas ljudi koji tu zive i kojima ova stanica predstavlja stvarnu potrebu, kao i sve one prolaznike koji tu stanicu neprestano koriste!


Gost

#3

2014-08-27 13:14

Nema boljeg komenatara a ni razloga da se NE ukine oava stanica

"... u neposrednoj blizini i "Dom studenata Mika Mitrović" (u ulici Kralja Vladimira br. 33) namenjen licima sa posebnim potrebama: invaliditetom, hrončinim bolestima i rekovalescentima, koji upravo pešačkim prolazom koji direktno izlazi na samu levu stanicu stižu do Vojvode Stepe i tu koriste gradski prevoz - zbog čega odluka vlasti o ukidanju ove stanice predstavlja i očiglednu i neshvatljivu nebrigu za navedena bolesna lica, kao i odsustvo osećajnosti i razumevanja za njihove stvarne i opravdane potrebe."
Sale

#4

2014-08-30 18:30

Plasim se da cemo sa ovakvim odzivom ostati bez stanice.

Trebalo bi verovatno probati ukljuciti medije npr radio Index i Studio B....

Bibi

#5 Re:

2014-08-31 10:30

#4: Sale -  

Apsolutno se slažem. Svakome kome padne bilo koja korisna ideja koja bi vodila ostvarenju zajedničkog cilja, neka je lično i realizuje, jer ne možete očekivati da to uradi bilo ko drugi umesto vas. Obavestite o ovoj peticiji pre svega svoje komšije koji stanuju u višespratnicama i gde ima dosta stanara (ja sam to već učinila i oblepila informacijom čitav kraj), kao i vaše lične prijatelje koje vas posećuju gradskim javnim prevozom i zamolite ih i da se i oni uključe. Na osnovu iskustva u mojoj zgradi, vidim da se u stanovima u kojima živi više članova porodice nije niko  formalno potpisao ili je to uradio bukvalno samo jedan njihov član (!?) - iako su svi obavešteni o istoj, a sa iste internetske adrese se može poslati više potpisa različitih potpisnika - iako su navodno svi deklaritivno nezadovoljni što stanica više neće biti. URADITE NEŠTO KORISNO ZA SEBE I SVOJ KRAJ, REAGUJTE ODMAH, JER VREME VRTOGLAVO LETI! 


Gost

#6

2014-09-01 13:19

Vec postojeca stanica treba da ostane na istom mestu i u sklopu rekonstrukcije ulice Vojvode Stepe jer je ovo vrlo frekventna stanica na kojoj puno ljudi silazi i ulazi.

Gost

#7

2014-09-03 14:24

kao predsednik skupstine stanara zgrade sa 40 stanova mogu reci da je ukidanje ove stanice (u cijoj okoline je izgradjeno 10tak novih zgrada i trebalo bi jos toliko) nerazuman potez.
B.

#8 Re: #7

2014-09-03 14:48

#7: -  

Upravo kao predsednik skupštine stanara od 40 stanova apelujte na njih da potpišu ovu peticiju u što većem broju, kao i da se predstavkama direktno obrate gradskom menadžeru Goranu Vesiću i gradonačelniku Siniši Malom sa zahtevom da se stanica ne ukida. Samo sa značajnijim brojem potpisa, kao i poslatih predstavki, možemo računati na eventualnu izmenu plana vezano za našu stanicu! 

XII

#9 FB

2014-09-05 11:21

serujte na fejsu da bi videli ljudi !!!

ne damo nasu stanicu !!!

tu su: pijaca, posta, biblioteka, skola za osobe sa spec. potrebama, maxi itd ...

ajmo ljudiiiiii


Gost

#10

2014-09-19 14:25

Волео бих да знам где живи особа која је предложила укидање овог стајалишта код 12. београдске гимназије. Како оно беше..."туђа рука..."?

Gost

#11

2014-09-27 23:54

Cudom se ne mogu nacuditi za ovaj projekat, a to o izmestanju i ukidanju stanica samo potvrdjuje da ih nije briga za ovaj narod. Projektantima porucujem posto su toliko kreativni neka prave maketice, ovde zivi narod!

emza

#12

2015-03-17 16:39

Potpisao sam ovu peticiju zato sto mi je stvarno potrebna ta stanica ( tj. 2 stanice)                .