Za cist vazduh, vodu reke Krivaje u op.Backa Topola i Mali Idjos


Gost

#1

2014-10-07 20:06

Mislim da bi bilo vec kranje vreme da se stane na kraj ovom smradu u Backoj Topoli jer je sve nepodnosljivije taj zagadjeni vazduh ko zna sta sve udisemo iz dana u dan koje OTROVE. dzabe tvrde da to nema u vazduhu zivi primer su ova dva radnika koji su serazboleli na licu mesta po mom misljenju oni su odjednom dobili dozu isparavanja koju mi udisemo iz dana u dan .Ali mislim da to nije samo moje misljenje nego mnogobrojnog stanovnika Backe Topole. DOSTA VISE TOG SMRADA. A sto se tice reke Krivaje to je ziva raraza ot je trebalo vec davno da se stane tome na kraj.Ali o tome bi vise mogli izjasniti stanovnici Bajse i Malog Idjosa

dragan Pečurica

#2 Re: molim vas ako nije problem da potpisujete svoje komentare punim imenom i prezimenom

2014-10-07 20:26

#1: -  molim vas ako nije problem da potpisujete svoje komentare punim imenom i prezimenom

 

Predrag Lubarda
Gost

#3

2014-10-09 21:45

Podrzavam svaku peticiju koja je usmerena za zastitu coveka i njegove okoline !

Saša

#4

2014-10-10 05:09

oni koji zagadjuju rečicu Krivaju -vrlo dobro znaju šta rade ..,ne treba im soliti pamet već PRISILITI DA U KRIVAJU PUŠTAJU ČISTU VODU A NE TRULEŽ I OTROVE. Odgovorni ....!!!!!- razmislite , i vaša deca udišu ovaj vazduh koji mi udišemo od vaše neodgovornosti ...,trujemo ih i posle se čudimo kao se već u mlado doba naša deca suočavaju sa KANCEROM ..,ni krivi ni dužni ...,samo zato što smo mi , radi interesa , nezainteresovani za posledice naših propusta -hoću reći VAŠIH !!!!!
Saša

#5 spomenici

2014-10-10 05:17

Slažem se da centar Bačke Topole treba ulepšati ..,pitam se samo ŠTA JE PRIORITET ??? Ovo pitanje postavljam Političarima Opštine Bačka Topola ...,jer od njih sve i zavisi , hoćemo li prvo : ZDRAV VAZDUH ,ZDRAVE VODE , NETOXIČNU SREDINU ..,ili ćemo aplaudirati otvaranju u presecanju traka (zastave Srbije), za .možda totalno promašene investicije ...,a ostavljamo u zapećak PROBLEME OD KOJIH ĆE ZAVISITI SUDBINA NAŠIH UNUKA I DECE !!!!!?????

Lorand Janković
Gost

#6

2014-10-11 10:47

Dosta smrada i trovanja naroda!!!!!

Александар Арсеновић
Београд

#7 За

2014-10-17 06:30

Зашто ја, који не живим у општини Бачка Топола,  не могу да потпишем петицију када сам одрастао у Фекетићу?

djuro vavros eko hrast
Gost

#8

2014-10-20 10:23

krajnje je vreme bilo da neko pokrene borbu protiv onih koji zbog svoga dzepa, truju narod u tri opstine, svojim zagadjenjima. trba ih vezati i drzati par dana u zagadjenoj krivaji, da osete sta su uradili, uz pomoc korumpiranih, republickih inspektora!djuro vavros

Elektromonter

#9 Re:

2014-10-22 11:51

#8: djuro vavros eko hrast -  

 Plati struju! 

3eko

#10 Re: За

2014-10-22 16:58

#7: Александар Арсеновић - За 

 Niko Vam ne brani. SVI koji zele da potpisu peticiju imaju je na mom faceook nalogu

Dragan Pecurica

Novak

#11 Novak Đoković sa prijateljima u Bačkoj Topoli

2015-02-22 10:42

Ovako bi izgledao boravak Novaka u Bačkoj Topoli...

li