Петиција против одржавања геј фестивала "Зона толеранције" у Зајечару

al' za malo

#26 Re: Re: Svaka čast!

2014-12-23 11:45

#25: - Re: Svaka čast! 

 hoću... isto kao i ti dok mi se obraćaš


Gost

#27 Re: Re: Re: Svaka čast!

2014-12-23 17:06

#26: al' za malo - Re: Re: Svaka čast! 

Pa ja sam jadan, ne mogu :D Nego ajde ti nama tako pametan objasni sta Zajecar dobija tzv "Festivalom tolerancije"?
Eto, ja sam se potpisao imenom i prezimenom (Predrag Stankovic), i voleo bih da znam sa kim imam cast da polemisem o ovoj temi. 

SK

#28 Bezi

2015-01-29 23:47

Znaci ne moze, MRS ! Nemam ja nista protiv pedera, nek si kuci rade sta hoce, skroz me ne interesuje, ali ovo je mali grad, ovde ima dece na svakom koraku, sta bre da mi dodju tu pederi iz cele Srbije i da ta deca gledaju golotinju kako mi se zvalave na sred ulice... NE MOZE BRE ! Isti bi kurac bio kad bi sad strejt parovi izasli na ulice, skinuli se goli i poceli da se jebu lko zecevi... Nije to u redu za javnost, jednostavno nije, grozno je sa obe tacke gledista. Tu nema govora. Niko njima ne brani da budu pederi, oni su svakako pederi i sa paradom i bez. Naravno uvek ce biti ljudi koji ce ih maltretirati, ali takva nam zemlja, svuda u svetu ljudi negiraju manjinu, kakva god bila. Ne podrzavam bre nikakve parade, sem PRAVE PARADE PONOSA, Vojne parade, zaobidjite s' komentarima sve to korumpirano, znam da jeste, al' je nasa, jbg. Doduse sve ovo sto sam napisao donekle nema znacaj, jer svi mi znamo da su to 30 pedera od ukupno 300 coveka koji ce dodji ako uopste se ovo odrzi.. Ovi ostali su obicni gradjani koji su dobili barem 100e od strane nasem "postenog" gradonacelnika tako da je sve u kurcu trenutno... ALI SVAKAKO, NEMA, BEZI, MRS !


Gost

#29

2015-01-30 08:54

Ja sam apsolutno apolitičan,ali ove bandite treba smesta proterati odavde, i dovesti školovane ljude na njihova mesta, koji su rodom iz ovog grada, kojima je stalo do njega.

Gost

#30

2015-02-07 14:29

Uvek se setim reči o.Žarka Gavrilovića starešine Saborne crkve u Beogradu,koji je gostujući u emisiji "Dan šesti" na II programu radio Beograda rekao:"Zaćorilo se žensko u žensko,muško u muško,i zato natalitet u Srbiji opada.To je Božja kazna."