Потписи подршке оснивању антисистемског покрета

Савле

#1

2014-12-10 19:13

И наравно, потписом смо се обавезали да иницијативу "ширимо даље". Јер,што више људи знају за њу, други се неће моћи правдати "нису знали", а бише да јесу !


Gost

#2

2014-12-10 19:23

"Прво ће ти се смејати, потом ће те игнорисати, онда ће се борити против тебе, ЗАТИМ ЋЕШ ПОБЕДИТИ " Махатма Ганди СРЕЋНО !!!


Gost

#3

2014-12-10 19:44

Najveći problem je u tome, što velika većina ljudi živi u virtualnom svijetu. To je "svijet" koji stvaraju TV-stanice, novine, političke stranke, nevladine organizacije ... Iza tog paravana nalaze se pravi vladari koji vuku poteze iz sjenke od kojih zavisi sudbina naše zemlje i našeg naroda. Sve dok se ljudi ne dignu i ne istjeraju iz mraka pacove koji satiru naš narod i uništavaju našu zemlju - nema nam buducnosti.
           Kada jedan narod izgubi potrebu da se bori i da bude slobodan on više ne zaslužuje da postoji. Vjerujem da,uprkos svemu, naš narod nije izgubio potrebu za slobodom, tim prije,sto se bez borbe nemoze prezivjeti.

Gost

#4

2014-12-11 11:46

Ne znam zašto tražimo nešto od (o)pozicije ?

Gost

#5

2014-12-11 20:03

Vrijeme je da krenemo sa konkretnijim potezima u rusenju mafijasa sa vlasti i opozicije

Gost

#6

2014-12-12 17:20

''Neka bude borba neprestana, neka bude što biti nemože!''
Pada vlada

#7

2014-12-14 14:55

Sve je ovo lepo, ja sam potpisao, ali... Pratim vašu stranicu već godina dana i Perfekt ako ovo čitaš nadam se da ću dobiti odgovor. Zašto nedostaje hrabrosti izaći na ulicu, ali ozbiljno !? Znam, već ste imali akcije, ali ponavljam to su bile akcije a ne izlaženje na ulici ! Te akcije su bile zakazivane 3-4 dana unapred i za to vrijeme ne može ni da se organizuje prosječni Podgoričanin a kamoli mi sa primorja. Perfekt bili smo zajedno svijedoci protesta iz februara ove godine. To je bila jedna neozbiljna priča u kojoj su se okupili momci željni slobode, željni promjena... Sigurno, uz dobru organizaciju, ozbiljan rad možemo i mi da organizujemo proteste. Otvorimo novu grupu, otvorenog tipa ( jer je postojeća zatvorenog i mnogo je manje pregledna- iako u njoj piše 6.000 članova, grupe tog tipa imaju oko 100 aktivnih članova ) zakažemo proteste za npr 15 dana. U tih 15 dana ozbiljan rad, pristup i organizacija. Ova grupa ima temelje, ima nekih 30-tak ljudi koji bi sigurno izašli, a kroz tu grupu bi sigurno pridobili nove ljude koji bi tog dana došli. Pa samo ja znam 20 momaka iz mog grada koji bi se organizovali tog dana da dođu. Prošla grupa, iza koje nije bilo organizatora, jasnog stava i plana bilo je 200-300 ljudi. Sa ozbiljnim radom, jasnim organizatorima i jasnim stavovima, ne gine 500 ljudi. Ali ponavaljam potrebna je hrabrost. 

Nadam se da će neko, Perfekt ili neko drugo lice ovo pročitati i odgovoriti mi, jer i dalje ne vidim šta spriječava jedno solidno okupljanje za početak, koje bi sigurno bilo sve masovnije. 

Sve najbolje !

Бошко Вукићевић
Autor peticije

#8 Re:

2014-12-14 15:39

#7: Pada vlada -  

 Пријатељу, хвала на интервенцији и савјетима. Један од првих разлога за регистрацију антисистемског покрета, коју и овдје најављујемо, је управо императив удруживања, сабирања појединаца, омасовљења наших идеја, метода и циљева, њихова популаризација. И наравно, стварање услова за масовне антирежимске (и антисистемске) протесте, јер је већини јасно да без те компоненте не може доћи до пада режима и дезинтеграције Система. Дакле, управо је овај пројекат, између осталог, предуслов за будуће (надајмо се што скорије) масовне протесте. Срдачан поздрав.


Gost

#9

2014-12-14 18:49

Vrijeme je da moralni i cestiti ljudi spremni da opsti interes drustva i drzave CG stave u prvi plan.
Imate moju podrsku,srecno

Gost

#10

2014-12-22 18:56

Smrt fasizmu,soboda narodu!

Gost

#11

2014-12-24 08:27

Ni po koju cijenu ne zelim da Crna Gora udje u nacisticku organizaciju koja se zove NATO. NATO nam nikada nije bio i nikada nece biti prijatelj. Jedino sto nas je NATO ikada casti je milosrdno darivanje osiromasenog uranijuma!!!

Gost

#12

2014-12-24 08:29

NIKAD U NACISTICKI NATO!!


Gost

#13

2014-12-29 11:55

Živjela slobodna ,građanska , demokratska,prsvedna i pravna Crna Gora !

Gost

#14

2015-09-03 18:12

Ko potpise peticiju taj istinski zeli promjene i NORMALNU DRZAVU, Ko je ne potpise taj nesvjesno osudjuje samog sebe i one pored sebe i postaje bozji gresnik, pa ako ga slucajno strefi kakva nesreca nek zna da mu je to zasluzena bozja nagrada za sve ovo vrijeme sto je usled njega ispastao ovaj posteni narod.