PODRSKA USVAJANJU ZAKONA O SUROGAT MATERINSTVU

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji PODRSKA USVAJANJU ZAKONA O SUROGAT MATERINSTVU

Bee

#1 ZA SUROGAT!

2014-12-26 11:56

Ljudi, sirite ovu vest svima i pokusajte da animirate sto vise ljudi da potpise peticiju!

Surogat

#2 Re: ZA SUROGAT!

2014-12-26 16:22

#1: Bee - ZA SUROGAT! 

 Tako je, tema je i dalje TABU kod nas, medjutim, preveliki je broj parova koji bi sve svoje prodali ili poklonili zarad stvaranja porodice i dece. 

Podrzimo hrabre, koji su spremni da idu do kraja u svojim ciljevima!

Bee

#3 Re: Re: ZA SUROGAT!

2014-12-26 17:07

#2: Surogat - Re: ZA SUROGAT! 

Tema je tabu, samo zbog neosvescenosti i neobavestenosti. Ova praksa zivi zadnjih 35 god u Americi, 20 u Rusiji, vise od 10 u Grckoj. Nadam se da ce da zazivi i kod nas.


Gost

#4

2015-03-08 15:35

Volela bih da ovaj zakon bude prihvacen u Srbiji,jer je mnogo zena koje ne mogu prirodnim putem biti majke.a malo je onih koji uspeju skupiti novac i otici u drugu zemlju koja nudi surogat opciju.
Marija

#5 Re: ZA SUROGAT!

2015-08-02 08:07

#1: Bee - ZA SUROGAT! 

Saosecam sa svim ljudima,zenama,parovima koji ne mogu prirodnim putem postati roditelji. Decko i ja imamo isti problem,ali kao i vecina parova nemamo novac za odlazak u drugu zemlju da ostvarimo zelju da postanemo roditelji.Apelujem na sve da podrze sve nas sa ovakvim problemom, i da nam omoguce jednostavniji put do ostvarenja sna,a to je SUROGAT MAJKA! Povecajmo natalitet!


Gost

#6

2016-01-24 19:40

ZA zato što verujem da svi koji vole decu imaju pravo na roditeljstvo. Svakom se moglo desiti da ostane bez materice, da se rodi bez materice ili da se ona ošteti brojnim intervencijama zbog mioma, polipa, endometrioza ili izgubljenih trudnoća. Takođe, postoje i žene sa lošom receptivnošću materice kojima nikad ne uspeva vto. Ne vidim razlog da se svim tim ljudima ne omogući pravo na biološko dete.

lela1984

#7 Re: Re: Re: ZA SUROGAT!

2016-01-25 10:41

#3: Bee - Re: Re: ZA SUROGAT! 

 Slazem se u potpunosti!


Gost

#8

2016-01-27 10:17

Svaka žena u Srbiji mora da ima mogućnost da postane majka i u slučaju kada iz medicinskih razloga to nije u mogućnosti. Zakon bi morao pod hitno da ide u skupštinu i da se usvoji!

Gost

#9

2016-02-21 22:36

Potpisao sam peticiju jer supruga i ja imamo problem ona je 1 od 1000000 slucajeva i da kazemo ovako lajicki .jajnici su u funkciji dok se materica nije razvila jos kao kod deteta pa nadalje i ne postoji mogucnost ni jedan !!!osim surogot majcinstva!!!usvajanjem zakona udahnili bi zivot mojoj porodici kao i snagu da nastavimo dalje.