Peticija za Vraćanje deteta roditelju

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Peticija za Vraćanje deteta roditelju


Gost

#26

2014-12-28 23:48


Gost

#27

2014-12-29 20:51

Sramota je sta rade roditeljima i oduzimaju decu neopravdano. Ove iz centra kazniti i istraziti razlog za oduzimanje deteteta.

Gost

#28

2014-12-30 07:11

Vratiti dete roditeljima neotimajte tudju decu Czr vracajte decu tudju kuci.

Gost

#29

2014-12-30 13:37

Deca u normalnim odnosima moraju uzase imati svoje roditelje

Gost

#30

2014-12-30 19:26

Izdajnički režim usvaja zakone EU, koji će upropastiti veliki broj naših porodica. Plan da se ova oblast uređuje zakonima EU je plan uništavanja Srbije i Srba od strane EU i NATO pakta. Naše izdajničke vlasti, nemaju ne zastupaju naše, već interese naših neprijatelja...

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2014-12-30 21:52



Gost

#32

2014-12-30 23:46

nikolicu i vucicu, nije vam ovo norveska i novi zeland, zbog dece ce da gori cela drzava, a kamoli vas dvojica !
naya

#33 Moj život su moja deca

2014-12-31 18:15

Podrška roditeljima!

Potpuno vas razumem jer sam i sama,  na vrlo sličan način prolazila kroz ovakvu situaciju.  Mogao bi se scenario za film napisati, presedan šta i kako se sve izdešavalo. 

Milena

#34

2015-01-02 17:40

Smatram da je svakom detetu najbolji život kod svojih bioloških roditelja, koji ga na svetu najviše vole i brinu o svom voljenom detetu.

 

ry5z

#35

2015-01-02 19:34

Одузимање детета из породице је страшна неправда и према детету и према породици. Пажња и напор друштва морају бити усмерени на очување јединствене породице као основне ћелије здравог друштва.


Gost

#36

2015-01-03 03:40

vratite bebu....grota od boga,,u centrima za socijalni rad ima mnogo propusta,,i mnogo nekompetentnih i nesavesnih ljudi koji tu rade,,iz razloga sto ih je neko tu zaposlio preko veze,,a o socioloskom znanju i kodexima zivota i etike,,veze nemaju...to su drske osobe cesto i bezosecajne bezobrazne..licno u svojoj opstini sam primatio i znam,,za mnoge nesavesne stvari koje su radjene vrlo neljubazni radnici ,,treba to sve raskrinkati,,i postaviti prave ljude u socijalne strukture ljude koji umeju da saosecaju i spoznaju ,,problem onako kakav i jeste,,plemenite ljude u strukture mlade osecajne ljude,,jer je ovo zivot i mora da se stvarno vidi i oseti problem ako postoji...zivot jednog malog bica,,i ovakve delikatne situacije moraju biti resavane,,u roku 10 dana najkasnije ni toliko,nemoze sve po zakonu i proceduralnim protokolima,,itd,,,neke stvari to moraju da izbegnu a pravi sociolozi i socijalni radnici moraju validno da donose odluku pravedno i to vrlo brzo....i da drzava i sve ostale pratece kontrolne strukture budu uverene i da budu sigurni i uvereni da je odluka donesena pravilno i pravedno,,,poverenja je potrebno i pametnih ljudi,,,a kada bi se meni nedaj boze desilo nesto slicno svoje dete mi nikada niko nebi uzeo neosnovano,,nikada niko,,taj nepostoji,,,nema tog boga ni te milicije niti bilo koga da uzme malu bebu.....neznam kako je uopste ova situacija i ispala takva ,,i kako je covek dozvolio da mu uzmu bebu,,ja to nikada nebi dozvolio po cenu zivota...kako je covek dosao u tu situaciju i iz kog razloga stvarno neznam,,nisam citao ostale komentare,,impulsivno ovde pisem svoj komentar,,i potpisujem peticiju,,,lepo idi tamo i uzmi svojke dete...i nemoze ti niko nista...pronadji dete svoje i uzmi ga i nikakva milicija niti bilo ko ti nemoze posle nista...samo pronadji dete i uzmi ga dok ti budes cekao zakon i po zakonu nadrljo si..jer u ovoj zemlji nema zakona,,a i ako nekih ima moguce ih je i krsiti,,uzmes dete i zavrsena prica nemogu ti nista....a posle ti njima objasni da po zakonu etike i prirode zivota nedas svoje dete nikome,,,odustace od tebe,,,nazalost danas i prodaju bebe,,,mogu oni bagra svasta da urade,,i da donesu kao uredbu da je dete kod usvojitelja,,a vas da neosnovano optuze,,i eto zla,,a banda je srbija kurva banda,,moj brat je uzeo svoje dete nesavesne majke,,uzeo ga i niko mu nista nije mogao,,mogu da te gnjave preko papira i prava i zakona..ali u tom slucaju neka cekaju na tebe i tvoje odgovore i sudjenja i sve,,ako ti njih budes jurio bice to tesko...kazem bratu su dolazili po dete iz socijalnog,,ali on nije dao,,i mogli su samo da se okrenu i idu svojim putem,,a silu nemogu i nesmeju da primene,,,svoje dete nisi smeo uopste da dajes nikomeeee na ovome svetu,,ma sta bilo,,ako si cist i ako si brizan roditelj,,ali svasta se desava ljudima postoje ljubomorni i zli ljudi koji prijavljuju a bez ikakvih prava,,iz pakosti cisto,,ili se desi da dete padne i udari se,,ali to nije nebrizan roditelj to se desava svugde,,bilo i bice...zelim da se sve resi ovo bas mi je jako zao..i tuzno je da mala beba bude tamo negde,,ja to nikada nebih nikome dozvolio da mi uzme bebu,,neznam kakva je vasa situacija i kako se sve to desilo,,,,jako je tuzno i vratite bebu sto pre,,moja velika podrska....ja licno nebi nikoga molio i nista mnebi cekao...isao bi po svoje dete i bog me nebi zaustavio...nadam se da je ovaj covek nevin...a svi koji su to okarakterisali kao nesavesno staranje i doveli do ove situacije da se kazne strogo za svu patnju i bol dusevnu koju su naneli,,zbog njihove lose procene,,velika cena da bude i po vise od deset god kazne za takve socijalne radnike koji pogrese u ovakvim delikatnim situacijama i dovedu do toga da nanose ljudima dusevnu patnju i bol....svaka nepravilnost i nepravda strogo da se osudi i svi krivci da odgovaraju pred sudom,,i zakonom ako ga ima uopste,,,

Gost

#37 gost

2015-01-07 18:16

neka bog pomogne da se dete vrati, ali s obzirom na sva desavanja, ocigledno je da ce roditelje lisiti roditeljskog prava i dete dati na usvajanje, ako vec i nije negde na adaptaciji.

nece biti prvi put da to urade neljudi iz centara za socijalni rad.

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-01-09 16:08


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-01-09 17:56


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-01-09 17:59



Gost

#41

2015-01-10 10:51

zelim da se prikljucim u ime moje majke koja bi da pronadje svoju decu koja su navodno umrla na porodjaju,hvala i vama

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-01-10 17:46



Gost

#43 Maria Blum

2015-01-10 21:33

Na fotografiji se vidi da dete ima sve uslove: s kojim pravom OTIMATE DETE roditeljima? Da ste ucili skolu Vi socijalci (a niste) - znali biste pravilo: DETE KOJE NE PRIMI LJUBAV MAKAR jednog roditelja - NE MOZE DATI LJUBAV SVOM DETETU = u prevodu znaci - da ovim otimanjem, pravite buduci socijalni problem u Srbiji!

SOCIJALCI, Ko vas je platio za otimanje ovog deteta?


Gost

#44 Devojka- SRBojka

2015-01-10 21:35

Otac Srdja je miran covek, ali bi neki drugi otac uzeo pistolj - pa bi doveo ZAKON!

Zar se Vi socijalci ne plasite kada idete ulicom - posle ovakvih prljavih radnji?

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-01-10 21:57


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-01-11 11:20



Gost

#47

2015-01-11 11:27

Ne otimajte nam decu bagro! Deca su dar od Boga i gotovo uvek im je najbolje kod roditelja. Budite jaki. U ovom slučaju poraz nije opcija!

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-01-11 12:21


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-01-11 23:39


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-01-11 23:49