ZAUSTAVIMO MEDIJSKU HAJKU NAD NAPUŠTENIM ŽIVOTINJAMA!!

DIDI

#76

2015-02-07 02:24

Bolesni umovi, kvazinovinari, stvorenja bez imalo integriteta licnosti da li je moguce da nemate bas ni malo morala i obraza? Kako mozete da spavate posle svih onih uzasnih objavljenih  tektova, punih lazi, kojim punite glavu ljudima ispranog mozga. Kad nemate neku ljudsku zrtvu da po njoj pljujete i da od nje pravite cudoviste obavezno se uhvatite napustenih pasa. Ma po psima je najlakse, nisu u stanju sami da se brane. Vi pisete, pljujete, huskate, a sinteri hvataju i ubijaju. Divna slika Srbije. SRAM VAS BILO!!!!! 


Gost

#77

2015-02-07 02:53

nemam komentar na to zlo

Gost

#78

2015-02-07 06:11

Nisu zivotinje krive, neodgovorni vlasnici su krvi zato sto izbacuju zivotinje na ulicu

Gost

#79

2015-02-07 08:21

Podrzavam i mislim da pored svih nevolja koje dozivljavaju napustene zivotinje nije potrebno da se dodatno otezava.Ja licno sam preuzela brigu o nekoliko pasa koji su pusteni na ulicu.Veliki su psi i cesto je problem udomiti ih.Godinama su kod mene i potpuno su usvojili prostor na kome se nalaze.Dobri su cuvari.Na to treba staviti akcenat.

Gost

#80

2015-02-07 08:29

SPASIMO NESRECNE DUSE....

Gost

#81

2015-02-07 10:09

Drago mi je da jos uvek ima ljudi dobrog srca koji zele da pomognu napustenim zivotinjama. Kad sam bila dete ucili su me da je pas covekov najbolji i najverniji prijatelj,ali na zalost izgleda da covek nije psu najbolji prijatelj kad mu dosadi on ga jednostavno izbaci na ulicu... Ne razumem takve ljude i sama imam psa i nebih tako nesto mogla da uradim ni u snu. Mislim da bi umesto hajke na ove jadne zivotinje trebalo sprovesti hajku na njihove bivse vlasnike i strogo kaznjavati sve koji izbace psa na ulici. Inace psi se ponasaju onako kako smo ih mi naucili.

Gost

#82

2015-02-07 11:46

Nerazumem vise ovaj moj narod,zasto svoje nezadovoljstvo iskaljuju na ovim predivnim bicima,nisu im oni krivi sto nemaju zivot dostojan coveku.Zato molim sve ljude,ako su ljudi u pravom smislu te reci,smilujte se i prekinite da se bavite hajkom na neduznim zivotinjama,borite se protiv onih koji su sve nas,ceo narod doveli do propasti.Shvatite,molim Vas da je pas definitivno covekov najiskreniji i naj verniji prijatelj.Ako ne zelite psa u kuci,pruzite ruku prijateljstva psu koji je na ulici.Ne bacajte hranu,nahranite te divne zivotinje,napravite im kucice da i oni imaju svoj dom kao i svi mi.I verujte da Vas nikada nece napasti,vec ce Vam biti zahvalni i volece Vas tako snazno kako Vas niko,ama bas niko nije voleo.Opameti se narode moj i zastitimo one koji bez nas ne bi mogli da opstanu.Jer zivot nije namenjen samo ljdskom rodu.

Gost

#83

2015-02-07 12:30

Sramota je!!!!

Gost

#84

2015-02-07 12:44

SRAMOTA!!!

Gost

#85

2015-02-07 15:26

МОЛИМ ВАС ДА СЕ КАЗНИ ЗАКОНОМ СВАКИ ОНАЈ КОЈИ СЕ ИЖИВЉАВА НА БЕСПОМОЋНОМ ПСУ,ТО РАДЕ САМО НЕЉУДИ И МОРАЛИ БИ БИТИ КАЖЊЕНИ КАД ЗЛОСТАВЉАЈУ ПСЕ,НЕВИНА,ВЕРНА ЧОВЕКУ,БИЋА

Gost

#86

2015-02-07 16:00

ZAUSTAVIMO MEDIJSKU HAJKU NAD NAPUŠTENIM ŽIVOTINJAMA!! nepravda velika prema najvernijem prijatelju coveka a to je pas ...PREKINIE HAJKU PROTIV PASA...SIRITE SIMPATIJE I OSTRE KAZNE PREMA UBICAMA PASA..!

Gost

#87 Re:

2015-02-07 16:06

#58: -  CECA

 Svuga gde se spominju psi u konktestu kao ljudi su besni kao psi....odmah reagujte..toga ima puno u novinama, objavama na fejsbuku...kao psi imaju vise prava nego deca...odmah reagujte ...to je hajka ili glupost..!


Gost

#88

2015-02-08 18:31

Usmerite hajku na "ljubitelje pasa" koji ih izbacuju kada ih se zasite.Takve niko i nigde ne spominje.

Gost

#89

2015-02-10 07:57

Zivot za zivotinje !!!!

Gost

#90

2015-02-19 02:58

osudjujem bilo kakvo ylostvljanje zivotinja a plus sto je dezinformacija a ta dva ljugava casopisa treba da krivicno odgovaraju jer sire neistine

Gost

#91

2015-03-02 20:36

PRESTANITE VIŠE.TO SU NAJDIVNIJA STVORENJA NA OVOJ PLANETI.STOP