Peticija protiv ulaska Srbije u Nato savez

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Peticija protiv ulaska Srbije u Nato savez

Branko Stojanović
Autor peticije

#1

2015-03-04 20:10

Nećemo u nato savez !!!

Gost

#2 Budvanka

2015-03-25 13:47

Svaka cast, svi da potpisu! Bravo BUDVANI, tako se to radi.


Gost

#3

2015-11-26 07:58

Pridružiti se ovoj svjetskoj zločinačkoj Alijansi ili Savezu bilo bi isto kao da sam i ja sa njima bombardovao Republiku Srpsku i Srbiju i sav svoj nedužni narod. Ja se nadam da u Srbiji ima dovoljno pameti i rodoljublja i da će razum prevladati i da nećemo nikada pristupiti Nato savezu. ŽIVELA SRBIJA.

Gost

#4

2016-01-05 07:23

Srbija ne sme u savez sa fašistima.
sica

#5

2016-02-16 16:34

kako da sa onima koji su nas bombardovali osiromasenim uranijumom pravimo dil, to su savremeni fasisti, unistili su ceo arapski svet Bliskog Istoka. 


Gost

#6

2016-02-19 09:53

Nikad sa Nato ubicama...

Gost

#7

2016-02-19 13:29

Zato što nikad neću zaboraviti šta su nam uradili zlikovci.

Gost

#8

2016-02-20 15:44

Da li ce i ova peticija zavrsiti kao i ona protiv farme,vb,maldiva,parova,a?

Gost

#9

2016-02-20 17:07

Ne za NATO, govna usrana. Niko nepamti kad su nas bombardovali, bre pizda im materina

Gost

#10

2016-02-20 19:42

kako sebi,tako i svojim sunarodnicima zelim da zivimo u slobodnoj zemlji,negujuci prave vrednosti.hvala
Branka BGD

#11

2016-02-21 00:35

NATO moze da udje u Srbiju i pokupi uranijum koji su nam posejali!!! I onda - cao zdravo! Neka to nose svojoj deci!!!


Gost

#12

2016-02-21 11:09

vucic i nikolic(ne zasluzuju veliko slovo na pocetku svog imena)su neopevani kreteni.Za njih je Zmaj od Sipova olicenj inteligencije!
noca

#13

2016-02-21 11:16

Pobiti petokolonaše po Srbiji....lako će mo dalje.....Rusima dozvoliti izgradnju svoje vojne baze na jugu Srbije sa sve aerodromom....TEK ONDA će mo biti sigurni makar jedan vek...

 


Gost

#14

2016-02-21 19:53

Svaki komentar je suvišan.Svi znamo kakvu su nam štetu naneli.
Niko normalan ih ne želi ni u komšiluku, a ne u svom dvorištu.

Gost

#15

2016-02-21 21:03

Dobro je da se probudi svest kod gradjana da mucitelj nemoze biti prijatelj.Kao mala zemlja dobro znamo sta znaci dozvoliti bilo cijoj cizmi da gazi nasu zemlju.Pravoslavci su na udaru i teznji za istrebljenjem.Nesmemo zaboraviti poreklo da bi gradili drecno sutra.

Gost

#16

2016-02-22 06:42

Sramno od nase vlade i Predcednika.Neka raspise referendum da vidi dali je narod za NATO.Ispada da samo G.Vucic i G.Nikolic su pismeni a da gradjani niko nije, dasu najobicnije ovce.Neinteresuje njih NAROD, vec koliko ce kasarati u svoj djep.Svi su otrcani politicari SRBIJA nema pravog Lidere nazalost.Ovo je prelilo casu punu gorcine.

Gost

#17

2016-02-22 07:01

Sramno sta su uradili.Jedno pricaju drugo rede.Nemoze se tako odnositi prema NARORU I DRZAVI.Jednostavno receno nije ovo G.Vucica i G.Nikolica PRCIJA koju im je ostavio deda.Srbija je NASA je nemam rezernu DRZAVU.Njima ako to nije jasno, Neka podnesu ostavku piod HITNO.

Gost

#18

2016-02-22 12:05

Neko ko ubija sa maskom "milosrdnog andjela" je zapravo otpali crni sotona. Daće bog i oni će završiti u paklu za sva zverstva.

Gost

#19

2016-02-22 12:26

Imam normalan mozak i vidim sta rade po Svetu, unistise svu staru civilizaciju, potrovase narod, deca se uboga radjaju...Nema sanse da stvore ono sto su zamislili. Zbog njih su ovolike izbeglice u Evropi, diraju u "osinjake" i ocekuju da ih "ose" nece ubosti.
Sav normalan svet treba da im stane na put. Dosta je vise njihovog uzasa na ovoj planeti. Mi nemamo rezervnu planetu, oni mozda imaju...pa neka idu tamo, a nas neka ostave da sami sredjujemo svoje dvoriste...Vreme se odbrojava...sekunde su u pitanju, a sve zbog interesa ovozemaljskih, koji su dati ljudima na odredjeno vreme...:( Selbstmord
mimi

#20

2016-02-22 13:25

◦Izneverili ste ovaj narod, dajte ostavke. - Poštovana gospodo, Nikolić, Vučić, Vulin i ostala napredna snago. Narod srbije od Vas zahteva hitne ostavke i razrešenja sa dužnosti, jer ste izneverili ovaj narod, izneverili svoje glasače, izneverili omladinu koja je bila uz vas i za vas, izneverili penzionere, izneverili privredni sektor. Kako ste nas i čime izneverili: svime .... sve čega ste se dohvatili, ne valja, gore je nego što je bilo pre vas.... i zato dosta, ponižavate nas na svakom koraku....

Библиотекар

#21

2016-02-22 14:09

Зато што волим Русе и Русију једине наше искрене пријатеље


Gost

#22

2016-02-22 15:04

Zato što je tako jedino ispravno !
лупус

#23

2016-02-22 17:44

Питате ме зашто сам против НАТО!? Бити ћу кратак. Свакога ко нема ништа против НАТО повео бих да виде неупотребљибе рушевине телевизије торњева и многих силних објеката који су засути уранијумом,и за које нас потписивачи које каквих квази споразума лажу како су безбедни... ...порушене фабрике које као монструми зврље плашећи нашу децу.......па мостови....куће....игралиишта...... А наша се гробља и данас пуне од последица нашег пријатељства.... и још бих могао у недоглед....


Gost

#24 Kosovac

2016-02-22 19:57

Ja sam sa kosova i znam kakva je situacija. Nama nije potreban nato vec bratska Rusija i Srpska vojska. Dosta je bilo. Sve sto rade, rade protiv srbskog naroda, sve u korist EU i Siptara. Nijedan dogovor nije bio u korist srbskog naroda na kosovu. Ljudi zato pamet u glavu i na ovim izborima glasajte pametno, glasajte DVERI!!! To je nas jedini izlaz iz pakla u kome zivimo.

 


Gost

#25

2016-02-23 08:55

Peticija je potpisana zbog veleizdaje premijera,predsednika i kompletnog državnog rukovodstva!
Uz sve to ti isti zlikovci su nas terorisali i ubijali punih 78 dana,zar posle svega toga treba da im damo još nesto??