СТОП ПРОДАЈИ ТЕЛЕКОМА

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji СТОП ПРОДАЈИ ТЕЛЕКОМА


Gost

#1

2015-07-26 03:30

prodajom telekoma se prodaje sve supstance drzavnosti i komunikacinih sekvenci u koju su ukljuceni i svi drugi znacajni atributi za potrebu drzave bez telekoma srbija bi bila otkrivena i razgolicena a ttako vazi i za sve druge subjekte od drzavnog znacaja i ako se desi ta prodaja narod ce to proglasiti nelegitimnom prodajom drzavne svojine od znacaja ...
Dosta je bilo rasprodaje

#2

2015-07-26 06:47

Prethodna vlast je pokonila NIS, ova želi da proda onošto je ostalo vredno Telekom, delove EPSa, Aerodrom Beograd, da omogući strancima da mogu da kupuju poljoprivredno zemljište po Srbiji. Nskon toga mi više nećemo živeti u svojoj državi .već u njihovoj.


Gost

#3

2015-07-26 10:11

Da pomognem zaposlenima kako bi sačuvali svoju firmu.

Gost

#4

2015-07-26 11:13

Zato sto je dosta rasprodaje drzave I preduzeca I zato sto sam zaposlen u Telekomu neka Vucic I ministri prodaju svoja privatna preduzeca a ne drzavna a ako nesmeju da se protive svetu nek podnesu ostavke

Gost

#5

2015-07-26 11:19


Da ne elaboriram suvise, ne samo zbog ociglednih ekonomskih razloga, potpisala sam zbog toga sto mislim da sve sto je moguce treba da ostane vlasnistvo drzave Srbije.

Gost

#6

2015-07-26 14:08

Zato sto smatram da ne treba prodavati ni neuspesne a jos manje uspesne firme, Telekom je neko ko puni budzet i ostvaruje dobit od koje vlada uzima ogroman deo a to kada dodje neko sa strane nece moci kao i u NISu. A posebno nisam za prodaju jer Nemcima ne treba omoguciti da ostvare ono sto u dva rata nisu uspeli, samo sto sada imaju Amerikance i Engleze koji im koordiniraju delovanje direktno ili indirektno, naravno da to ne bi ni mogli bez podrepnih muva iz sredina u kojima deluju. . .

Gost

#7

2015-07-26 18:13

Da Vlada ne bi profućkala sva dobra Srbije. D O S T A!!!

Gost

#8

2015-07-26 19:24

Jer je prodajom hrvatskog telekoma izgubljeno puno radnih mjesta, a i drzava gubi jer dobit odlazi DT koji je sad vlasnik

Gost

#9

2015-07-26 19:59

Rasprodat ce sve sto smo mi I nasi predci sticali kroz placanje poreza, akciza.., a bobate se oni I njihove familije, kumovi, prijatelji. ..

Gost

#10

2015-07-26 20:32

Zašto bi prodali firmu koja ostvaruje čist prihod i ona je naša

Gost

#11

2015-07-26 20:42

Zato sto su sve privatizacije u Srbiji sprovedene lose po drzavu, interese njenih gradjana i zaposlenih. Nema nikakvih garancija da ce ova biti drugacija. Nema logike prodavati zlatnu koku. Potrebno je zaposliti profesionalne menadzere sa iskustvom, a izbaciti politicke kadrove iz javnih preduzeca. Privatizacija ovakve kompanije nije od javnog interesa i donece samo jednokratni prihod, a sta posle?

Gost

#12

2015-07-27 05:18

A šta nam još nisu oteli?

Gost

#13

2015-07-27 06:18

Mešanje kapitala da, većinski vlasnik dražava da, donacije Guči I Egzitu da, donacije Oktobar festu ne, donacije Zvezdi i Partizanu da , donacije Bajernu i Borusiji ne, donacije PIO fondu da , donacije DRD , dividende državi , narodu i zaposlenima da, dividende savu sutra vlaniku ne , ne da li treba dalje ne

Gost

#14

2015-07-28 05:54

Da li uopšte neko u Vladi Srbije šta znači prodaja telekoma.Jedno veoma stratesko pitanje u svim segmentima bezbednosti za našu državu njima ne znači ništa.Bitna je fotelja koja mora da se zadrzi po svaku cenu bar u dogledno vreme, a dal će penzioneri i ostali socijalni slučajevi primati penzije ili drugu vrstu pomoći to je njima nebitno.Vlast je slatka strast.Bruka za poslanike koji nas zastupaju i zarad čijih interesa sede u skupštini Srbije

Gost

#15

2015-07-29 20:38

Jedna od malo kompanija kojaposluje pozitivno. Nije normalno da te novce uzimaju stranci mada moram da dodam da i nas gradjane prilicno deru!

Gost

#16

2015-07-29 20:44

Jer je dobro za Srbiju, da ne bi kaoi sve strane kompanije samo isisavaju profit.

Gost

#17

2015-07-29 20:56

Jedinstvo !.

Gost

#18

2015-07-29 21:14

Pozdrav,potpisans i ovs elektronska

Gost

#19

2015-07-30 06:05

zato sto je dosta lopovluka, kradje i prodaje u bescenje narodne imovine od strane struktura na vlasti koje se enormno bogate i rastacu bez IKAKVE KONTROLE sve ono sto se godinama i generacijama mukotrpno stvaralo!


Anonymous

#20 Re:

2015-07-30 09:43

#15: -  

 Dragi moj , videcemo mi sta je dranje kada dodje strani "investitor" , pretplate po evropskim standardima a usluge po africkim kao u svim zemljama gde je dojce telekom porobio, nema ni besplatnih minuta niti benifita za pretplatnike. A o izvlacenju novca iz Srbije da ne pricam i odpustanje radnika, svuda su 80% zaposlenih proglasili viskom, sa domacim proizvodjacima , izvodjacima i dobavljacima raskinuli ugovore pa sada svi duvaju u tikvu a stranci skupljaju kajmak i iznose lovu u svoje maticne zemlje. . . 


Gost

#21

2015-07-30 21:50

Nije vreme prodaje, NACIONALNIH resursa !

Gost

#22

2015-07-30 21:52

Mora se staviti VETO PRODAJE NACIONALNIH RESURSA !!!

Gost

#23

2015-07-31 03:14

Neodgovorno je prodavati našu vrednu svojinu
Strancima da se na njoj bogate-to treba nama!

Gost

#24

2015-07-31 07:25

Prodajom Telekoma prodajemo-gubimo i svoj suverenitet!
Već danas je nemoguće zamisliti funkcionisanje države (privrede, zdravstva, državne uprave, prosvete, medija, ......, vojske i policije (jer priča sa SSV-om je "smešna")) bez upotrebe informacionih tehnologija. Dati u ruke "strancima" i jedinog preostalog domaćeg telekomunikacionog operatera "koji pritiskom na dugme" može da vas vrati u srednji vek je ravno izdaji.
Ako već vlada nije zadovoljna poslovnim rezultatima Telekoma neka promeni rukovodstvo koje je sama postavila ili neka raspiše javni konkurs (slično Železari), angažuje profesionalni tim (može i inostrani) sa jasno definisanim zadacima, pravima i obavezama i zadrži upravljačka prava u Telekomu.

Gost

#25

2015-07-31 10:18

Zato što mislim da je to u svijetu najprofitabilnija industrijska grana. Koju god sumu prodajom ostvarili, korisnici mts usluga će istu u dogledno vrijeme nadmašiti. To se ne prodaje.