SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)

SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija) / Saopštenja / FB grupa / Komentari

Џо

#26 Re:

2015-09-03 15:41

#1: -  

 

lol

#27 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-09-03 16:04

#24: - Re: Re: Re: Re:  

 Nemam nameru da vredjam, ali moras da shvatis da je iz to potrebno vreme. Ja sam sigurna da ce biti tih 9000.  Ova energija treba da se iskoristi do kraja. Sedam dana prikupljanja potpisa na ulici, jos toliki napor treba da ucinimo. Nije to nista tako strasno, ako za to nemamo energije, e onda stvarno ne znam ni ja sta da kazem, ali verujem da ce se to dogoditi. Sutra krece VB sto daje novi zamajac. Samo se nadam da ce inicijator uociti to na vreme.  A sada je to vreme doslo.


Gost

#28

2015-09-03 18:05

jednostavno opisano
OVO JE OTROV ZA MLADE MOZGOVE I PRVISE NARODNOG NOVCA ZA NIMALO PAMETI KAO STO SAM I REKO U PREDHODNIM KOMENTARIMA NEMA STOP ZASLUZENOM PLJUVANJU ZNACI NEBI POKRPILO NI VELICINA RAT I MIR KNJIGE KOLIKO LOSEG MOZE SE RECI ZA OVAJ ZAPADNI CIRKUS KOJI SE UFURAO U ZDRAVOUMNU SRBIJU......

Gost

#29

2015-09-03 18:49

Pocnite sa organizacijama! Nema stajanja!

gost

#30 Re:

2015-09-03 20:06

#1: -  

pre neki dan videh onu M. , K. i L.  i sve mi bi jasno - veruj da me pitaš - ZNAM i šta SADA RADE - iako ih ne gledam

danas videh onu zaboravi joj ime i onu debelu sa nekim nacrtanim grmljem na ruci širine na kojoj bi pozavideo svaki pošten mesar i sve mi bi jasno -  veruj da me pitaš - ZNAM i šta SADA RADE - iako ih ne gledam 

 

ETO ZBOG TOGA ZNAM DA IH TREBA SKLONITI SA NACIONALNIH FREKVENCIJA  -

NIJE TO OVAJ NAROD ZASLUŽIO  

ZAHTEV PETICIJE JE PROSTI MINIMUM ZA OČUVANJE ZDRAVLJA NACIJE 

a ko hoće da ih gleda i ko hoće da se prikazuje u takvim 'formatima'  ima kablova koliko hoćeš , 'licemjerno' , misliš  ?