SVI KOJI SU ZA TO DA SE BOJKOTUJE PLACANJE RTS PRETPLATA

Spanac

#476 Re:

2016-02-19 16:09

#48: -  

 Veliki pozdrav za izuzetno pravilno razmisljanje! Menjaju zakone i pravila da bi nas gradjane lakse pljackali na legalan nacin. 

Ovome se mora stati na put. Dok vecina nas jedva prezivljava na ivici bede , politicari ,vlastela,feudalci i robovlasnici su sve deblji i bahatiji. Tiranija se ne zavrsava na tv pretplati, postoje i drugi oblici psiho terora kao sto je povecanje penzija za cirka 150,00 din. NPR. U vreme feudalizma neposlusnost se kaznjavala bicem, danas je taj bic zamenjen finansiskim bicem.

Sve u svemu ja licno izrazavam najveci moguci  otpor bahatim sadasnjim feudalcima. PROMENIMO TO!!!

Spanac

#477

2016-02-19 16:18

ZELIM OVIM PUTEM DA DAM LICNI DOPRINOS PROTIV BAHATIH POVAMPIRENIH DAHIJA!


Gost

#478

2016-02-29 20:13

Ja cak i nemam tv...


Gost

#479

2016-03-27 12:12

Uredno placam porez ovoj drzavi,ne sme niko da mi odredjuje koje objekte cu da koristim i koliko struje u njima da potrosim.Za nekog je taksa 150din a za nekog 600din.neko ima platu 600 000din. a neko nema ni 1dinar. Pravo svakog gradjanina je da za svoj novac kupi ono sto on hoce.Televizija je proslost, ziveo internet.

Gost

#480

2016-10-10 06:07

ˇPotpisao sam zato što nije logično da pretplatu plaćam po dve osnove već plaćam rts kod kablovskog operatera i preko računa za struju .Država preko svojih javnih preduzeća pljačka i ovako osiromašen narod otimaju bre .Mobilna i fiksna telefonija ,kablovski operateri isisavaju iz naroda onoliko para koliko je državi potrebno .mislim dasu ovo civilizaciske tekovine koje moraju biti dostupne ljudima u 21. veku po znatno nižim cenama
Mićko

#481 Re:

2017-02-14 19:47

#1: -  

 Necu im atiti nikad samo zbog razloga sto scrambluju pojedine video sadrzaje pogotovo LIGU ŠAMPIONA. SLEPCI koji nemaju para da otkupe ceo sadržaj nego samo polovinu. Nemogu da gledam utakmice Lš koje se odigravaju utorkom. Zašno ne scrembluju Arenu kad su tolko jaki.