VRATITI GASTTOZZA, SLAĐU I ZORICU U VILU PAROVA

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji VRATITI GASTTOZZA, SLAĐU I ZORICU U VILU PAROVA


Gost

#176

2015-10-13 18:42

GASTOZ TREBA DA SE VRATI U VILU PAROVA,JER JE ON PRAVI ŠOUMEN!!! :)
BURAZENGIJEEEEE

Gost

#177

2015-10-13 18:43

Katastrofa je ogromnih razmera stanje u našem društvu - sa sve medijima, da jedna zapravo trula nikogovićka u svakom smislu kao što je Jelena Golubović, odlučuje ko će i kako biti kažnjen (na nacionalnoj frekvenciji), e zato što se njoj odvratnoj, nečasnoj i apsolutno od Boga nenadarenoj zamerio... Za neverovati je koliko nisko mogu da padnu ljudi... Pa da sam na mestu vlasnika tv Happy i onih koji odlučuju o potezima te kuće, ubila bih se bez razmišljanja kada bih dozvolila da me jedan takav moralni i društveni šljam ucenjuje ama bilo čim, tj. kad bih zbog toga poklekla. Naravno da je ta medijska kuća od sinoć za mene nepostojeća. Gadilo mi se i pre koliko puta kada su toj spodobi besomučno povladjivali u odnosu na ostale, ali sam nekako gutala... Medjutim, sada vise neće moći, pa što se mene tiče (a nadam se i mnogih drugih), "završili su karijeru" u mojoj kući.
P.S. Ali u svakom zlu uvek ima i nešto dobro. Konkretno meni, ako se ne vrate ti kvalitetni ljudi kao što su Sladja i Gastoz, a o tome se sigurno ne bih informisala preko "Parova", već na drugi način (pošto ih ni sekunde vise ne pratim), eto definitivnog spasa od gledanja te trovačine. Jer da ne bi tog izbacivanja, bila bih "navučena" i dalje, pa pored onih koji vrede morala da gledam i što šta od čega mi se povraća.
Pozdrav svima koji su protiv zla i koji mu voljno nikad nisu saučesnici!

Gost

#178

2015-10-13 18:43

Zašto se ne organizuje suďenje jeleni željku i rižici za psihičko zlostavljanje pa da oni budu pravedno izbačeni jako je trebalo biti???

Gost

#179

2015-10-13 18:43

Kad cujem od Jelene onaj odvratni glas ,i Ruzicu kako podmuklo gleda...povraca mi se! Gastos pun humora, i sto je najbitnije svaka mu recenica na pravom mestu!

Gost

#180

2015-10-13 18:46

onisu nepraveedno izbacni sramota za produkciju.a za jeenu ruzicu ero i zeljka sramota za srbiju onisu tako ljigavi da nemam reci reci kako da iihnazvem vrattite svee troje .ili izbacite i nji cetoro ]ravdno za produkciju.

 

 

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2015-10-13 18:47


dada

#182

2015-10-13 18:49

Zato što ne pravda treba biti ispravljena! Treba da se sudi jeleni željku i ružici za psihičko zlostavljanje! Izbqcite ih da bi PRAVDA BILA ZADOVOLJENA!!!


Gost

#183

2015-10-13 18:58

prevareni smo od tv hepi.ocigledno da favorizuju strasilo od Golubovicke i sve joj dopustili.parove vise ne gledam.A poznato je da su golubovi leteci pacovi ...mislim da je svima hasno

Gost

#184

2015-10-13 19:04

Vratite galetaa!!!

Gost

#185

2015-10-13 19:07

Produkcija je dozvolila i pristala na ucjene Jelen Golubović i Željkovog oca. Strašno!!!

Gost

#186

2015-10-13 19:19

Da se u roku od 24h vrate njih troje u vilu jer ste lose postupili prema njima dok Ste Saski sve tolerisali nijeste uopste realni ocemo njih da vratite u vilu a Jelena neka ide napolje ako joj se tu ne sjedi ocemo GASTTOZZA ZORICU I SLADJU

Gost

#187

2015-10-13 19:23

Gledajuci ovus sezonu parova i psihicko zlostavljanje od strane Jelene Golubovic ukucana a posebno Zorice i Sladje podsmevanju na bol zbog smrti oca, a i sama ga nemam, jezila sam se. Mislim da joj se previse dato slobode od strane produkcije i da je to proizvelo ono sto se desilo. Ne podrzavam nasilje ali isto tako ni psihicko zlostavljanje koje je po meni mnogo teze nego fizicko sto upravo reziserka radi zajedno sa drugarima. Ovo smo vec videli u slucaju Saske Karan koju su ona i Era doveli do istog stanja udarajuci tamo gde najvise boli u njenu cerku a da od strane produkcije niko nije kaznjen ni Stalarka ni Era.

Gost

#188

2015-10-13 19:28

Gastozz kralj!!! Sladja i zorica naajbolje!!!!

Gost

#189

2015-10-13 19:36

Tako je i realno neko ko nije toliko zaslužio izbacivanje iz vile je Nenad Marinković Gasttozz..

Gost

#190

2015-10-13 19:40

Zato sto je TV Heppy nepravedno i namerno diskvalifikovala tri ucenika ( Gastoza , Zoricu i Sladju ) , a ostavila svoje verne nedodirljive ljubimce . Ova TV od samoga starta krsila i krsi pravilo ,... Pa ovim putem molim ljude koji su bar malo razumni i pravedni ( ako ih uopste postoji na ovoj TV ) da vrate nepravedno izbacene i iskreno - realne dojucerasnje ucesnike u Vilu Parova . Isti slucaj su takodje nepravilno diskvalifikovali pevacicu Miru Skoric .Ovo nije i nemoze biti pravedno , vec izivljavanje na pojedincima .Ovim puter trazim da se ova nepravda hitno ispravi , i vise da se NE ponovi .

Gost

#191 Re: Vratite Sladu ruzicu i gasttoza Jelena napolje dosta je vise psihopate zaraduje pemziju u rejal

2015-10-13 19:47

#1: -  

 Vratite Sladu zoricu i gasttoza Jelena napolje pod hitno na ljecenje


Gost

#192

2015-10-13 19:49

nepravedno izbaceni, zlobna Jelena, vestica Ruzica i iskompleksirani Zeljko napolje!

Gost

#193

2015-10-13 19:53

Svi su izbačeni nepravedno platili su i previše a gospođica Jelena je igrala prljavo da prljavije nije mogla insistirala je i znala je da Slađa,Zorica i Gastos sve tri favorita će da puknu kad tad ona je napadala Slađu a Željko je napadao Gastosa preko Źorice.
Sto neispitaju Jelenu da vidimo koliko poznaje porijeklo od svih ukućana.

Gost

#194

2015-10-13 19:54

Vratite Sladu, gasttoza, i Zoricu Jelena pod hitno na ljecenje dovela ce pemziju u rejalitiju nek stvara porodicu ako je neko hoce

Gost

#195 Sebban

2015-10-13 19:56

Vratite Sladu, gasttoza, i Zoricu Jelena pod hitno na ljecenje dovela ce pemziju u rejalitiju nek stvara porodicu ako je neko hoce


Gost

#196

2015-10-13 19:59

Nepravedno su izbaceni isprovocirani i maltretirani klinci kohi bi od tih novaca nesto i uradila u zivotu.Ostavljena propala rediteljka da likuje i razmislja koga jos da provocira.Tako su odreagovali jer su mladi a ne agresivni.MRZIM SARKASTICNE KUCKE.

Gost

#197 Re: Sebban

2015-10-13 19:59

#25: -  

 Velika nepravda ja ucinjena 


Gost

#198

2015-10-13 20:05

Zelimo ih nazad !!!

Gost

#199

2015-10-13 20:17

Pravda na prvom mjestu za Nenada

Gost

#200

2015-10-13 20:19

Zato sto je GASTTOZZ kralj i nepravedno ste ga isterali alj be treba se vracati vise zato sto ste ispali losi prema njemu, GASTTOZZ :*brat