VRATITI GASTTOZZA, SLAĐU I ZORICU U VILU PAROVA

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji VRATITI GASTTOZZA, SLAĐU I ZORICU U VILU PAROVA


Gost

#226

2015-10-13 22:32

Obozavam Sladju, malo je bila, kučki nije nista najveci foler.
Sne

#227

2015-10-13 22:38

Vratite ih svo troje ovo definitivno nije fer ja vise necu gledati parove iz principa ako ih ne vrate.


Gost

#228

2015-10-13 22:47

Jer sam protiv nepravde i zelim da ih zajednickim snagama vratimo u vilu parova.ne moze samo zlo od Jelene da bude privilegovano tome se mora stati na put.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2015-10-13 22:49



Gost

#230

2015-10-13 22:51

Da se vrati Sladja do tada pa nadalje negledam parove.....

Gost

#231

2015-10-13 22:55

Vratite nam Sladju nepravedno je izbacena ona je bila aagresivna jer joj je doticna Jelena Golubovic dirala nesto njoj najsvetije njenog oca. Tako podlo i na cinican nacin danima vrsila torturu psihicku nad njom. Sladja je nju vise puta molila i opominjala da to neradi. VRATITE SLADJU


Gost

#232 Re:

2015-10-13 23:00

#230: -  

 Podrzavam ,kad bi svi zajedno udarili strajk i da ne gledamo parove nekoliko dana onda bi im zbog male gledanosti doslo iz  d...... u glavu.


Gost

#233

2015-10-13 23:06

Isprovocirani su svi bili od strane Golubovicke koja je glavni provokator

Gost

#234

2015-10-13 23:38

Molim Vas u ime nasih ljudi iz Toronta, vratite predivnu, iskrenu, pametnu a iznad svega najboljeg COVEKA Sladju Petrusic , bez nje, Gstoza I Zorice veoma je mucno gledati ove smarace, ustvari vise I ne gledamo . Molim Vas uslisite nam zeljama. Puno pozdrava od iskrenih ljudi koju podrzavaju tri mlada coveka, Sladja, Gastoz I Zorica.

Gost

#235

2015-10-13 23:42

Velika nepravda je za Nenada gastoza zato sto je izbacen!

Gost

#236

2015-10-14 00:04

Nepravda..ili i Jelena napolje ili mi nazad

Gost

#237

2015-10-14 00:51

Nikakvog smisla da na onakav nacin izbace 2 najveca favorita Sladju i Gasttozza, i da ne kazne Zeljka zbog trganja Zoricine haljine, dal mozda produkcija ne zeli da ponovo pobjedi Gasttozz
pa jedva cekali neku sitnicu da ga NEPRAVEDNO izbace

Gost

#238

2015-10-14 01:03

BICE TESKA KRADJA
AKO NE POBEDI ( Gastozz ili ) SLADJA

Gost

#239

2015-10-14 01:13

nema smisla Riality bez njih

Gost

#240

2015-10-14 01:14

Ne vrijedi ova "PETICIJA" za povratak nasi boraca!
Ja sam gledala parove najvise zbog Sladjane , ta mi se djevojka svidjela samo zbog njene iskrenosti. Svak u zivotu imamo ruznu"mrlju" tako da .
Strasno mi fali u vili"parova" i jadno sto ih je produkcija izbacila.
Bila bih se slozila s tim da su i Jelenu Golubovic izbacili, e s tim se ne slazem. Jer Jelena je sve dovela do ovog! Tko je ona da pominje Sladjani pokojnog oca i da jos kaze a mozda ju je silovo!
To je strasno i jadno!
A za Gastoza sam najvijala u proslim parovima kad njega nema nemam se cemu smijat.
Jako je tip simpatican i svoj zato mi ga zao sto su ga izbacili.
A najzalije mi je sto ih nisu prebili,pa da izadju kako treba.
Lijep pozdrav i ne vjerujem da ce se vratit u vilu,daj Boze da grijesim!

Gost

#241

2015-10-14 01:18

DA BI SE VRATIO GASTOZ

Gost

#242

2015-10-14 01:43

nepravda nepravda

Ivanka Iris
Gost

#243

2015-10-14 01:45

Zato što su imenovani samo jedna strana prekršaja, izazvani od 2-mesečnog mentalnog maltretiranja Jelene Golubović i njenih piona. A takođe i od stalng psihičkog nasila produkcije na svim ili većini učenika... Gastoz i Slađa nikoga nisu vređali. A na ta svakodnevna psihička maltretiranja su morali reagovati. Pod hitno treba izbaciti i Jelenu, Željka i Zoricu. Jer, oni su uzrok razdora u Parovima. A takođe i Eru Ojdanića.

Ja sam Parove takođe najviše gledala zbog Slađe, ona je unela pravo osveženje. Divna, otvorena i tako zanimljiva devojka, pravi "šoumen". A opasna manipulatorka Jelena je to osetila, i provokacijama našla prljav način da se reši Slađe i drugih potencijalnih konkurenata.

Ja od sada više i ne gledam "Parove."

Jadan je nastup Marića i iživljavanje na ukućanima, prikriveno njegovim "slatkim" smeškom. Valjda je došao kao protivreakcija na naša ovolika nezadovoljstva. Veče u utorak, 13. oktobra je prevršilo svaku meru. Mariću i produkciji su ukućani bukvalno kao životinje u zoološkom vrtu. Odvratno..

Mislim da treba pokrenuti postupak kod Republičke radio difuzne agencije (RRA) da se ova serija ukine, ili bar da se utvrdi da se svako mentalno iživljavanje i nasilje nad učesnicima Parova takođe kažnjava isklučenjem.

I zašto i isključenje i plaćanje novčane kazne? Jasno, da Happy televizija dobije pare, kao što je to bezobrazno uradila sa lažnim nominacijama 8 članova. Narod bacao pare za džabe, a produkcija dobila lovu.

Sve to treba prijaviti RRA.

Magistar prava sam, voljna sam da učestvujem u sastavu takvog zahteva sa drugim zainteresovanim pravnicima kolegama.

Ivanka Iris

#244 Re: I

2015-10-14 02:01

#240: -  

 Mislim da bi možda pomoglo obraćanje Rep. radiodifuznoj agencije (RRA), koja vrši kontrolu nad radom TV stanica. Tražiti da se kazne isto i mentalne siledžije (Jelena, Žarko, Zorica, Era....) izbacivanjem, da se ni od strane produkcije ne  zlostavljaju (psihički) učesnici (što se takođe non stop čini) , izbaciti lažne nominacije gde narod troši pare uludo, i sve druge nepravde. Ma, najbolje tražiti da se ukinu "Parovi", previše prljavštine tu ima...

pravda

#245 Re: slazem se!

2015-10-14 02:56

#30: -  

 


Gost

#246

2015-10-14 03:58

Sladja je preterala, slazemo se svi. Ali da ste na vreme reagovali do ovoga ne bi doslo. Dopustali ste PSIHICKO maltretiranje KOJE JE GORE OD FIZICKOG uvek bilo!!! Pritom, svako pominjanje porodice se treba STROGO kaznjavati ali maloumnicima to i nije jasno kako vidimo!!!

Zoricu sam uz Nenada zgotivila, nekako idu jedno uz drugo, kako momak i devojka, kao drugari, sta god oni odluce, mladi su ima vremena. I ona je preterala ali opet kako Zeljko nije kaznjen za ono sto je uradio. To je kao moralno i muski!?!?

I smatram da su TRI NAJJACA igraca izbacena, NENAD i SLADJA su ubjedljivo najveci favoriti bili, on prvi na svim anketama, ona kao novo otkrice, do kraja bi bili tu negde i borili se, dajem glavu!!! Zorica je bila kao pencilin za Galeta i njegovi bi uvek biti tu za nju jer je na neki nacin zbog nje bio tu..

A za kraj sam ostavila Nenada jer je najveca greska produkcije izbacivanje ovog momka. Ne jer je najpopularniji trenutno, , ni mnostvo fanova, ni cinjenica koliko ljudi nece gledati jer on nije tu. On nikakav prestup ucinio nije, bukvalno je okrznuo onu pedercinu. Dok su Nenada dva puta udarali i nisu izbaceni, ZMAJ U FINALU, MACA U MEDJUNOZIJE, ZMAJ PROSLE SEZONE i niko od njih izbacen nije bio. Znaci samo se njemu nije moglo progledati kroz prste? Pritom izbacili su ga i okarakterisali kao NASILNIKA STO ON NIMALO NIJE!!!!! Ali drago mi je videti koliko ljudi voli i podrzava ove ljude. I DRAGO MI JE STO IH PINK UBIJA SA GLEDANOSCU OD SINOC, TAKO IM I TREBA!!!!

PRAVDA ZA NENADA, ZORICU I SLADJU!!!! TOP DVA SVE IZBACILI!!!!


Gost

#247

2015-10-14 04:29

izbacite podlu i zlu Jebenu jelenu i onu zlicu Ruzicu,prostitutku!

Gost

#248 Re:

2015-10-14 04:31

#247: -  

 nepravda i manupulacija!usrali ste se od stalarkine majke,koja zajedno sa stalarkom manipulise i igra igru,a Happy plese kako one sviraju!


Gost

#249

2015-10-14 06:23

Vratite Sladjuuuu...!!!!

Gost

#250

2015-10-14 06:29

Vrati te Gastoza