​Петиција грађана Србије за оснивање војних база Руске Федерације


Gost

#451

2015-12-01 12:34

Zato sto volim Putina ko da mi je clan familije...



Gost

#452

2015-12-01 12:36

Kada imamo zapadnu vojnu bazu na nasoj teritoriji,na Kosovu,zasto nebismo imali i vojnu bazu Ruske federacije,koja je ako nista drugo ,,pravoslavna,,i dostojan protivnik zapada,koji nam ne zeli nista drugo osim da nestanemo.

Gost

#453

2015-12-01 22:07


Ruske baze u Srbiji bi bile štit od najvećeg zla 21. veka koje dolazi sa Zapada samo sa jednim ciljem da izvrši genocid na srpskim i ruskim narodom, da ekonomski, vojno i kulturno porobi sve narode Balkana i Rusiju. Tzv. novi svetski poredak, (mundijalizam) ("Svetska vlada") je smišljen u Rotšildovim, Soroševim biloderberg - masonsko - satanističkim centrima Londonu, Vašingtonu, Briselu, Berlinu, Telavivu i Vatikanu ...Karl Bilt osvedočeni satanista i nacista pored Bžežinskog zagovara i spremni su da Ameriku i NATO gurnu u treći svetski rat. (citiram Karla Bilta "Komunizam je gotov sa lica zemlje treba zbrisati sve pravoslavne narode" Bžežinski je išao i korak dalje citiram "Svetsku populaciju sa sedam milijardi treba hitno svesti na petstotina miliona, Uništiti Slovene, Arape, Kineze, Indijce i Afrikance" .Preventiva za ovaj scenario su ruske baze iz kojih treba hitno intervenisati i za spas čovečanstvfa uništiti centre zla "Novog svetskog poretka" London, Pentagon, Brisel (čitaj NATO) Miodrag Tomić Stublinski, književnik srpski

 


Gost

#454

2015-12-02 04:51

Ради јачања мира и безбедности Србије јер јачањем Србије у савезу са Руском Федерацијом, јачамо страну правде у борби против сатанистичке Америке - САД - НАТО и ЕУ, који имају намеру, да нас све подјарме у ропство, док им користимо а кад им више не користимо, да нас све униште - побију, без трунке савести !

ПОТПИСУЈЕМ ПЕТИЦИЈУ КАО ГЛАС РАЗУМА У ВРЕМЕ БЕЗУМЉА И САТАНИЗМА !

 


Gost

#455

2015-12-02 21:49

Zbog pravde.Zivela Rusija zivela Srbija ziveo Predsednik Putin.

Gost

#456

2015-12-03 13:41

Zato sto nas evropa zavlaci 25 godina,zato sto ta ista evropa proglasava za genocidni narod,a oni su mnogo vise genocida napravila od nas.Zato sto menja nasu istoriju,zato sto je uzela nase parce zemlje,i jos mnogo mnogo zasto.Necu sa njima u evropu,a za koju godinu ta evropa ce se raspasti,treba na vreme dok jos nije kasno da se okrenemo nasoj Dragoj Rusiji i nasoj pravoslavnoj braci.Da se drzimo
njih,mnogi
ce reci nisu ni oni bas tako fini i dragi,da nece dati na lepe oci nesto,ali ja i vecina gradjana mislimo da je bolje da se okrenemo ka njima i da budemo uz njih.Vucicu ako si toliko siguran u sebe i tvoju politiku ka zapadu i to sto govoris da ti slusas glas naroda i da sve sto radis da to ide u korist tvoih gradjana,onda lepo raspisi referendum i pusti taj isti narod da glasa i da odluci dal je za evropu ili rusiju.Ako si toliko siguran u ono sto govoris da je narod uz evropu.Onda ti to nece tako tesko pasti da uradis,a posto narod nije za evropu vec duze vreme,doziveces totalni pad i rasulo svoje stranke,i neces moci da uzmes pare i moc koju si zamislio da steknes pljackajuci svoju zemlju kao i ovi pre tebe sto su bili na vlasti,zato ucini pravu stvar dok je vreme i okreni se pravim vrednostima ka Rusiji i Istoku.Ja se nadam da ce se neko konacno pojaviti i reci EVROPO ODJEBI OD SRBIJE I OKRENUTI SE RUSIJI NASEM PRAVOM I ISKRENOM PRILJATELJU...

Gost

#457

2015-12-03 13:54

Mislim da su nam Rusi prijatelji i da cemo imati, ovako mali, zastitu od nase brace Rusa.

Gost

#458

2015-12-04 15:10

Zato sto su nasa pravoslavna braca.....

Gost

#459

2015-12-04 18:20

Zato što mi je Ruski narod oduvek bio prijatelj,nije nas nikada bombardovao za nas je krvario ,oslobađao nas i pravoslavni su narod kao i mi . Mi prirodno stremimo jedni ka drugima

Gost

#460

2015-12-04 19:15

Zato što više volim Rusku bazu nego onu drugu da je ne spominjem u Srbiji. Zato sto treba da predstavlja pretnju onoj na Kosovu i da se oni uklone sa Kosova.

Gost

#461

2015-12-05 09:23

Rusija je pravoslavna, volim Rusiju. Ne zelim zapad njihovu GMO, njihov nacin zivota, njihovu bezdusnost, pohlepnost, njihovu necovecnost... Ne volim zapad!

Gost

#462

2015-12-05 13:48

Radi zastite interesa Srbije !

Gost

#463

2015-12-06 15:15

Mismo mala Država koja je ekonomski uništena, vojno kao da nepostimo. Losim vođenjem ekonomske politike, ogromna korupcija, velike privilegije su Narod Srbije doveli u veliko beznađe. Moral ljudi se urušava naglo, velikim lažima srestava informisanja. LJudi gube kompes(orjentaciju) gde se nalaze i u kavoj Državi žive. Posto smo mali narod, i nesposobni dase sami branimo. Nama treba neka jaka sila danas, uslucaju potrebe pomogne u odbrani. Svet je pun zla, svima je postalo nekako tesno, teska su vremena! Prema nama je velika mržnja. Po meni, mipod hitno noramo moliti Ruse da grade bazu u našoj Zemnji. Evo i zasto? Rusi su pravoslavni Narod, nikada nas nisu napadali, kadgod su mogli pomogli su nam. pitanje je dali bi uopšte preživeli 1915 danam nije bilo pomoći Ruske. Rusi pod hitno u srbiju sa bazama. micemo biti zaštićeni od razvratnog zapada. Rusija bogata Zemnje, imaćemo posla, lakše ćemo se boriti sa lopovima i ostacemo normalan i zdrav Narod.


Gost

#464

2015-12-08 02:39

Rusi su nam prijatelji, sloveni i brača po veri...

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2015-12-09 09:27



Gost

#466

2015-12-09 15:44

Ruska Federacija je jedini spas za srbstvo i Srbiju

Gost

#467

2015-12-11 17:58

Даће Бог!!!

Gost

#468

2015-12-11 23:56

Srbi i Rusi su jedan narod iste vere. Bez Rusije i velicanstvenog Putina treći svetski rat bi odavno poceo. " Novi svetski poredak" polako gubi bitku za bitkom zahvaljujući Rusiji i Putinu.
Rusi treba da su srecni i da mirno spavaju jer imaju Putina i drzavno rukovodstvo koji se bore za narod i jaku Rusiju.
Samo oni mogu da nas odbrane i zato nam je potrebna ruska baza.

Gost

#469

2015-12-12 15:49

U inat okupatoru!!!!!!

Gost

#470

2015-12-12 23:20

Nadam se da ovo nije sprdnja.Ima dosta tj vecina stanovnishtva odnosno Srba koji bi i jedini bili za rusku bazu.A takodje mislim da je i Rusija spremna za tako neshto,pa oni bi oberucke prihvatili.
sve naj i Bog pomogao da se to i desi

Gost

#471

2015-12-13 00:42

Zato sto smatram politiku gospodina Putina ispravnom!

Gost

#472

2015-12-15 16:53

Zato što mi je više dosta da zbog izdajnika i izdaje gubimo našu zemlju.

Gost

#473

2016-01-02 18:30

zato sto imam poverenja u rusiju kao zastitnika pravoslavlja i drugih nacija u korektnom smislu.

Gost

#474

2016-01-02 21:21

To je najbolje za Srbiju.

Gost

#475

2016-01-06 09:45

Русија, једини спас за нас!