Referendum o RTS pretplati

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Referendum o RTS pretplati


Gost

#26

2015-12-10 09:28

Зашто потписујем петицију? - зато што је РТС "јавни сервис" политичара а не грађана, - зато што је на РТС-у све подређено политици,грађани их се не тичу, - зато што је актуелна власт рекла да се претплата мора укинути, - зато што годинама гледамо,по ко зна колико пута изванредне серије,снимљене раније,и на тај начин ће,ни криве ни дужне,постати грађанима огавне, - зато што нам државна телевизија,боље речено народна,у ударним филмским терминима гура оружје,крв,смрт,...као напр.Рамбо и ине америчке филмове тог садржаја,о култури нема ни говора - значи директно утичу на ужасно васпитавање наше младости, - зато што је на РТС ужасно велик број запослених,углавном деца "виђених",о унутрашњости-шта их брига, - зато - ТВ ПРЕТПЛАТА - НЕ!!!


Gost

#27

2015-12-10 09:32

zato što smatram da ne treba da plaćamo pretplatu za RTS već da se oni finansiraju od reklama kao ostale televizije, jer smatram da sada ovakvim nastupom ne zastupaju sve interesne grupe Republike Srbije. Ja sam vojni penzioner i ne možemo da probijemo njihovu blokadu u vezi uskalđvanja naših penzija za 11,06% već zastupaju samo interese aktuelne vlasti.

Gost

#28

2015-12-10 09:33

Hm, definicija JAVNI SERVIS? Ako je to javni servis zasto se prave emisije tipa BEOGRADSKA HRONIKA, emisija koja je prvenstveno vezana za desavanja u Beogradu. Ja koji zivim 200 km daleko od BG, pravo da vam kazem boli me dupe sta se tamo desava, a jos vise kakvo ce vreme biti sutra u Beogradu i kakvo ce vreme biti u narednom periodu od 5 dana u Beogradu. Pa molim vas to nije javni servis to je lokalna Beogradska televizija i neka je plate oni u Bg. Meni to smece ne treba, a ipak ga placam preko IPTV-a. O dnevniku, serijama, izboru filmova ne bih da govorim jer nema smisla sve je vec receno u predhodnim komentarima. RTS 2 prikazivanje zivotinjske farme u skupstini to je cisto vredjanje zdrave inteligencije, a za to jos hoce i da im se plati, PA DOBRO BRE DOKLE VISE to pravljenje magaraca od normalnih ljudi, kada svako zna da normalan covek nece da ulazi u poliotiku makar ga i nogama gurali. za politiku ostaje samo malogradjanstina. RTV 1 prenosi i proizvodi ono sto mu naredi RTS, a RTV 2 radi to isto samo na vise jezika. Neka vam hvala za placanje - trebalo bi meni neko da plati da ja to gledam, a i onda bih razmislio. HVALA.

Gost

#29

2015-12-10 09:38

neka iskljuce rts sto se mene tice ili neka ga naplacuju od ipt televizije jer ja njima placam predplatu i njihove usluge ne gledam preko uredjaja.

Gost

#30

2015-12-10 09:47

Da se čuje glas naroda,ne treba mi RTS,ima ih na stotine....


Gost

#31

2015-12-10 09:51

Peticiju potpisujem zato sto nije u redu da nam na silu RTS naplacuje TV pretplatu.Ja koristim IPTV i placam mesecnu nadoknadu za to svome operateru.RTS i ne gledam iako su njihovi kanali uvrsceni medju ostale kanale.Ako je ovo demokratska drzava onda treba da postuje volju naroda koji je u vecini protiv RTV pretplate.STB uredjaj nisam ni kupio a i nemam za to potrebu,posto ne zelim da gledam RTS-ove kanale sa veoma losim sadrzajem i programom.

Gost

#32

2015-12-10 09:53

Rts ne gledam i ne zelim da placam tv pretplatu, nemam ni kablovsku !

Gost

#33

2015-12-10 10:01

Zasto bi se R.T.S razlikovala od drugih televizija ?Samo repriziraju serije.

Gost

#34

2015-12-10 10:04

RTS ako se izjašnjava kao javni servis nudeći informacije bitne za građane, onda, neka raspišu referendum. Osobno se mogu informirati na druge kanale, koji su besplatni. Televizija koja ima mnogo reklama, bezuslovno mora biti besplatna.

Gost

#35

2015-12-10 10:16

Zbog uvodjenja haraca.Treba ukinuti RTS.A uostalom vecina ima kablovsku,satelitsku TV.Licno mi i negledamo RTS vec druge kanale.Al namet je namet.Uvodjenje haraca.

Gost

#36

2015-12-10 10:45

Zato sto je to kriminal..

Gost

#37

2015-12-10 10:46

Trebamo svi potpisati peticiju iz razloga što većina građana Srbije je priključena na kablovske operatere (ili IPTV-preko mts). Drugi razlog: zbog čega davati bilo kakavu protekciju RTS-u i RTV, jer i oni treba da se izbore na tržištu usluga ravnopravno kao i sve ostale RTV stanice u Srbiji (Pink,Heppy,Prva,i dr.)?!

Gost

#38

2015-12-10 10:47

Kao i većina građana po nekom drugom osnovu plaćam pretplatu - neka se provajderi dogovore sa RTS-om, što se mene tiče mogu slobodno da ga skrembluju - i ovako nam je sadržaj njihovog programa davno urezan u pamćenje (već kod 13 reprize) ...

svetlana

#39 Re:

2015-12-10 10:47

U potpunosti se slazem!Prodajte rts!

 


Gost

#40

2015-12-10 10:48

Slabo gledam RTS
svetlana

#41 Re:

2015-12-10 10:52

Ali,Vucic nam uvodi pretplatu bas zato da gradjani ne bi mislili da oni,politicari na vlasti,uticu na kreiranje politike rts,da ona nije u njihovim rukama?!Naravno da nam vredja inteligenciju i da treba da se napravi i peticija za ukidanje ove vlasti!!!

 


Gost

#42

2015-12-10 10:56

Ja tv i ne gledam kao prvo. Drugo ako vec placam kablovsku zasto bi platio dva puta za istu stvar? Trece sta to novo mogu da gledam na RTS u? Ovo sto emituje RTS na svom kanalu znam napamet.

Gost

#43

2015-12-10 10:59

Zasto da placam i kablovsku i rts.

Gost

#44

2015-12-10 11:20

Zar je potrebno komentarisati...

Gost

#45

2015-12-10 11:21

Zato sto je plaćanje javnog servisa čist lopovluk.

Gost

#46

2015-12-10 11:25

U eri masovnih komunikacija i mogućnosti izbora brojnih ponuda televiziskih kanala, ne želim da me neko prisiljava da plaćam ono što ne konzumiram! Konkretno, ne želim da mi tzv. Javni servis bude nametnut i uz to da ga finansiram! Dovoljno mi je što već plaćam KDS pretplatu, pa neka se oni međusobno dogovore o podeli naplaćenog od građana!


Gost

#47

2015-12-10 11:26

STOP ''LEGALNOJ''PLJACKI NARODA !!!

Gost

#48

2015-12-10 11:27

Ako je ustavno pravo RTS-a da oduzima novac gradjanima koji ne zele da ga gledaju, onda je i pravo svakog proizvodjaca bilo kakvog proizvoda da trazi od gradjana da taj njegov proizvod moraju i da kupe. Znaci ja pravim cackalice i svi u Srbiji moraju da cackaju zube! Smesno jel da?

Gost

#49

2015-12-10 11:27

vecina nas vec placa kablovsku u cijem paketu je i rts-to znaci da vec placamo taj rts-zasto ga placati duplo?
ako neko i nema ktv treba mu se dati mogucnost izbora-ako zeli da gleda neka placa ,a ako ne zeli da gleda iskljuciti mu rts .

Gost

#50

2015-12-10 11:38

Ne gledam RTS.